Стильний Луцьк. Портрет дня: Катерина Шевчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Катерина Шевчук
Катерина Шевчук, 20 років, продавець в магазині одягу

Не даремно у кросівках вона відчуває себе богом. Спортивний стиль ‒ це те, що їй подобається і підходить за всіма можливими параметрами. Кросівки вона поєднала з масивним металевим ланцюгом на шиї та шкіряної курткою. Цей образ асоціюється в мене лише з трьома словами: молодіжно, модно, небезпечно. Про те, як цього досягнути читайте далі.

«Купую одяг в магазині Butik. Раніше я там працювала, потім ні, а тепер знову повернулась на роботу. Але не залежно від того, речі в цьому магазині купую вже досить довгий час. Якийсь одяг мама висилає мені з-за кордону. Вона любить якісні фірмові речі і знає мій смак. Я просто кажу, що хочу, і вона мені це висилає.

У мене є така невелика мрія ‒ це сумка від Louis Vuitton. Мені подобається спортивний одяг. Зазвичай, ношу кросівки, якусь широку кофту, сексі-шортики і окуляри.

Улюблена річ ‒ кросівки. Коли я їх одягаю, то відчуваю себе богом. Взагалі у моєму гардеробі близько ста пар взуття.

З аксесуарів я одягаю: простий красивий годинник, якусь маленьку жіночу каблучку, окуляри, ‒ і цього достатньо. Біжутерію дуже рідко купую сама, зазвичай, мені все дарують. Коли поганий настрій, можу одягнути підбори, спідницю і майку з декольте. Коли в мене дуже хороший настрій, люблю відчувати себе вільною, тому одягаю легкий зручний одяг.

Найдорожче взуття я купила за три тисячі гривень. За два рази, що я його одягала, йому прийшов кінець. Найдешевша річ ‒ футболка за дві гривні. Коли я її купувала, у мене було всього 50 гривень і був такий поганий настрій, що я вирішила піти за покупками. Побачила на секонді цю футболку з принтом ведмедика і купила її».

Секрет оригінального стилю: «У кожного свій секрет. Як на мене, носити треба те, в чому комфортно себе почуваєш».


Оцінює дизайнер одягу Анна Дідух:


Дівчина одягнена стильно. Біла сукня з курткою натурального коричневого кольору виглядає дуже круто. Масивний ланцюжок у підтримку додає цьому образу такого собі глем-року. Найбільше не пасують сюди кросівки. Слід було б одягнути масивні коричневі черевики. Масивні, але і літні. Щодо аксесуарів, металевий перстень можна залишити, а пластмасовий до цього стилю не підходить, тому він вибивається з контексту. Сумку доцільніше було б взяти таку, що одягається на пояс. Довжина сукні та куртки просто ідеальні і разом вони вдало поєднуються.

Тож, загалом Катерина виглядає стильно, але щоб повніше передати обраний нею образ, слід було б змінити взуття та сумку. А ще зняти перстень на лівій руці.

На фото: сумка ‒ Beneton, взуття ‒ Nike, куртка ‒ Toxik, сукня ‒ no name.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Сергія НЕСКАЖУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 86
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Класні шкарпетки
Відповісти
"Сумку доцільніше було б взяти таку, що одягається на пояс".
так, до повного образу валютчика ; )

гарна кобіта, гарна куртка.
Відповісти
Симпатична дівчина. Спереду кросівки потворні, збоку ще можуть бути. Все інше файно. От тільки сумно, що мріє про якусь нещасну брендову сумку.
Відповісти
Є одна проблема - Катерина не нігерша, а Луцьк - не гетто. Не фонтан
Відповісти
Браво!)
Відповісти
Якби вона заплигнула у фонтан був би фонтан?
Відповісти
Немає слів. Цеп просто із анекдотів.
Відповісти
оооооо,кого-кого,а її не очікувала побачити...no comment!!!
Відповісти
Гарна дівчина, як на мене кросівки до цього образу підійшли б але літні і без шкарпеток, або з короткими спортивними шкарпетками, ця "гармошка" вкорочує ноги, кросівки взагалі потворні. А ланцюг в Тузика позичила, не інакше.
Відповісти
...."У мене є така невелика мрія ‒ це сумка від Louis Vuitton"....
.....Лексус від Папіка, Негр - коханець, і хлопець - футболіст.
Відповісти
хахаа_ про це мріють тисячі таких дівчат!))
Відповісти
ну й дури. хай мріють собі
Відповісти
а чьо? нормальна тема. ну тільки без негрів
Відповісти
шось не дуже ... до чого той ланцюг?
Відповісти
КРУТО!!!! МЕГА КРУТО!!!
Відповісти
Спасибо авторам етого проекта за хорошую работу, приятно иногда посмотреть на жителей любимого города!
Відповісти
АНТИСТИЛЬНИЙ ЛУЦЬК!!!!!!!
Радує лише те, що героїня хоч симпатична!!!...
Відповісти
Плюсую, гарна дівчина і одягнена теж гарно
Відповісти
Стиль - унiсекс.
Відповісти
Пiдлiтковий стиль. Але стиль.
Відповісти
Не в образу героїні, але це несмак...дівчина гарна і має доволі привабливі параметри тіла...а ось таким "стильним" вбранням псується уся малина. Полюбляю теж кросівки, але ці вже пора б було змінити, а то виглядають як давно зношені. Цей образ, як на мене, прискорбний(
Відповісти
"Якийсь одяг мама висилає мені з-за кордону." "Взагалі у моєму гардеробі близько ста пар взуття." "Найдорожче взуття я купила за три тисячі гривень." Це,я так підозрюю, доки мама горбатиться на заробітках "за кордоном"( бо впевнена, що на зарплату торгашки багато не накупляєшся), то люба доця транжирить важко зароблені гроші на сотню бридких кросівок? А серед тієї сотні не зайшлася пара літнього взуття, яке б не нагадувало Хмельницьке барахло?
П.С Шкіряна куртка ЛІТОМ???? Ще й в таку спеку...шок.
Відповісти
Зачем каждый раз переходить на личности, "мама горбатиться", а ты такая растакая тут транжиришь, к чему это, вот будет тема "Социальные сироты" - вот там это и рассусоливать будешь!
По-поводу курток летом в жару и прочее, образ нужно воспринимать вцелом не зависимо от погоды, ведь это не "Літній образ лучанок", или "Спокусливі луцькі дівчата у спеку", а "Стильний ЛуцьК"?!
Відповісти
Ну тоді де ж стиляги в шубах та пальтах???
Відповісти
из крайности в крайность...
Відповісти
http://vk.com/public36524488?z=photo-36524488_309854715%2Falbum-36524488_00%2Frev
Відповісти
Щось,ви" шановна" , трохи кіпішна )))вдихніть- видихніть і вас попустить.Висловлюю свою думку,і маю на це повне право.
Відповісти
Вы, "шановна", по-моему, себя со мной перепутали, перебывая в "шоке" трезво мыслить сложно(понимаю). К слову, также как и Вы, "уважаемая", выражаю свои мысли, и имею на это свое законное право (:
Відповісти
Мені ваші безглузді огризання нагадують базарних бабок, а то і взагалі гавкання дворових шавок- і тих і інших обходжу стороною. З вами вчиню анологічно. Дискусію завершено.
Відповісти
Девочки, не ссорьтесь.)))
Відповісти
хорошо все, как по мне прическа бомбезная, платишко ниче так (только, руки из карманов!), и куртка и сумка, а вот кросачи и цепура, что то тоже не в тему.
Відповісти
підкреслює несмаком свої недоліки
Відповісти
Молоденька, якi там недолiки...
Відповісти
на фото видно що грубі ноги (кросівки і високі шкарпетки підкреслили це)...вдягнула б каблучки...все було б чудово...
Відповісти
согласна по-поводу каблучков!
Відповісти
Сукня - вкорочує і так недовгі ноги, sadly(
Відповісти
Це точно) Я спочатку взагалі не зрозумів що у неї з ногами)))
Відповісти
Хто був хоч раз в "Бутіку" погодиться, що там багато гарних речей. А це щось не зрозуміле, за взуття взагалі мовчу..
Відповісти
Знаєте, це не рубрика СТИЛЬНИЙ ЛУЦЬК, це рубрика НЕФОРМАЛИ ЛУЦЬКА. Бо з рубрики "Місто, яке я люблю. Лучанки" видно, що вдягаються дівчатка і жінки в гарні платтячка, на каблучках, чи шортики і босоніжки....а не ось це...що тут
Відповісти
Твереза об'єктивна вірна думка!!!!!!!!!!!!!!
5+
Відповісти
Пiдтримую.
Відповісти
Склалося враження, що дівчині раптово дали бабло, і вона накупляла всього )))
Відповісти
Клоун Боба з милим личком
Відповісти
відстій
Відповісти
гарна дівчинка) все добре, лише дійсно кросівки не пасують.

народ.. та тут кожного, ну абсолютно кожного обісруть! і не важливо як хто вдітий, бо й самого модника заклюють. Я більш ніж впевнена, що по той бік моніторів сидять задроти, яким просто немає з ким поговорити. біда.
Відповісти
Не бiда, а плюралiзЬм.
Відповісти
Отож-бо. Але якщо усім відомо, що обіллють тут брудом абсолютно кожного, навіщо приймати участь у цій рубриці? Відповідь: бо мазохісти. І от це вже біда)
Відповісти
Ну то таке життя, так мае бути,
тра вiддати належне тим, хто не боiться бути обiс...ним тут садо-мазохiстами.
Відповісти
Здається ТТ сама себе обізвала задротом!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
777 бла бла бла Хотілося б побачити хто ж ти такий, "о, вєлікій, крітік-обісрач"
Відповісти
А я тебе не хочу більше бачити, один раз я вже бачив тебе в зоопарку...і досить!!!
Відповісти
І саме цікаво, що й не заперечує це..................
Відповісти
мені тебе реально шкода. нарване ти створіння, чесне слово. Випий "новопасит" і заспокійся. Це вже стидоба гнати на дівчат, ще й анонімно. фуу
Відповісти
І я кажу "фу", щось смердить............
До речі, "шкода" нормальна машина!!!
Відповісти
для мене найкращими були подружжя Галдіних....
Відповісти
всі персонажі стильні.
Відповісти
Как на меня, то низ не сочетается с верхом. имхо
Відповісти
Виходить мама поїхали на заробітки і горбатиться там. А доця тут взяла і "спортилась" за гроші мами і може не тільки мами. Ну якщо у 20 років торгувати, то ума багато не треба. А як же інститут і далі ....
Відповісти
Ще номер телфончика дайте? Провірив.
Відповісти
Але на жаль удалили один бачу комекнт.
Відповісти
На лиці дівчина гарна, і вроді фігурка є, але так вдягнулася, що ноги здаються чоловічими а не жіночими
Відповісти
Та взагалі ніг немає!!! Таке враження ніби вони короткі)
Відповісти
Хто буде зі мною піднімати Україну?

Пропоную вигнати усе Жидо - масонське стадо з нашої держави!
Я обіцяю повернути у власність держави усі незаконно приватизовані активи Фінансово - промислових груп (СКМ, Приват, Інтерпайп, ДФ Груп, DCH, ИСД, та ін)..
Я обіцяю повернути довіру громадян до суду, міліції.
Я обіцяю викорінити корупцію.

Я ЗНАЮ ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ!!!!!!!
Відповісти
Дiмон, дружбан, ти минi 2 гривнi уже 2роки должен.
Коли, б...ь, вернеш?!!!
Відповісти
Как не в тему кроссовки, просто катастрофа.
Відповісти
особисто мені не подобається її стиль...він лише підкреслює недоліки і ховає гарненьку, як на мене, фігуру
Відповісти
Фигуру мусово показувать.
Відповісти
Якось не дуже... Стиль схожий на першу учасницю (Тостер).
Відповісти
як шкода, що такі дівчата вважаються стильними і "дизайнер" взагалі не розбирається у стилі і модних тенденціях.
Відповісти
Стань дизайнером і оцінюй цю рубрику
Відповісти
Таке враження, що Катерина вдягнула на себе перше, що вивалилося зі шкафи :(
Відповісти
ахаха))) В малої мало вийти щось таке http://nordicitron.com/wp-content/uploads/2012/08/30-Victoria-Tornegren-shoes-Converse-white-dress-Romwe-black-leather-jacket-Carlings-black-sunglasses-Ray-Ban-641x941.jpg?e2a95b

Такі прикаліски ці модні дилетанти))))))
Відповісти
Діти схаменіться та не позортесь!
Відповісти
Девочка не стильная. Эти шмотки давно вышли из моды.
Відповісти
оце мучило мене безсоння і бродила по інету, і долізла я сюди...
-1.до автора, а, що в Луцьку середній вік мешканців 21р? чи решта не бувають стильними?
-2. дітки, чого ж ви такі жовчні? всяких є , і всяких треба!!! ТЕРПИМІСТЬ ,дітки, і все буде ОК
Відповісти
"Я себя слепила из того, что было" :) А потом, что было, то и полюбила
Відповісти
Як хочете, але фото де на повен зріст і руки в кишеннях потворне - кулаки в кишенях зробили з того білого платтячка щось абсолютно несуразне . Ну, припустімо, дівчина ж небачила, як це з виглядає зі сторони, а фотографу на той момент засліпило чи що? Професійний фотограф, ніби, повинен знаходити для своїх моделей якнайвигідніші ракурси.
Відповісти
ці кросовки там капєц як підходять.Дитино, не пхай руки в кармани, бо складається враження, що ти там тельбуха сховала
Відповісти
Да вы издеваетесь!
Відповісти
секонд -хенд процвітае.
Відповісти
чуваку 777 збав голос.
Відповісти
Це не мій комент!!!
Відповісти
хвайна
Відповісти
класна дівчина, вродлива)
Відповісти