Стильний Луцьк. Портрет дня: Олена Бурдаш

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олена Бурдаш
Олена Бурдаш, 65 років, художниця

Людина-легенда, лише так її можна називати, щоб не помилитись точно. Вона прожила насичене та яскраве життя, багато подорожувала і завжди гарно одягалась. Сьогодні вона не перестає дивувати своїм вбранням тих, хто її оточує.

У розмові з Оленою мені здалося, що переді мною двадцятирічна дівчина ‒ неймовірно глибока і мудра, та все ще молода і повна життя.

«Мені подобається нестандартний одяг. Важливо, щоб я могла одягатись, як мені підказує настрій. Щоб я відчувала, що вписуюся в це місто. Кожного дня щось інше.

Я дуже часто ходжу вибирати одяг. В місяць, мабуть, разів десять. Але я не привʼязуюсь до речей, тому у мене немає якоїсь однієї улюбленої речі.

Коли я жила у Львові, то вбиралася три рази на день. Вранці я одягала один одяг, в обід інший, а ввечері ще інший. Я прожила в цьому місті шістнадцять років. Мені дуже добре вдавалося так комбінувати речі, що всі дивувались, як у мене це виходить. Я могла знайти дуже гарну плетену з соломи корзину і зробити з неї капелюха.

Коли у мене немає настрою, я підбираю одяг у жовтій гамі. Шукаю речі, на яких є жовтий колір і одягаю. Тоді я відчуваю, що попала в точку і одягла те, що потрібно.

Протягом життя мій стиль майже не змінювався.

Одяг ‒ це важливо. Таким чином ми показуємо, ким є насправді. До одягу потрібно бути уважним, бо він багато що про нас говорить».

Секрет оригінального стилю: «Наповнюйте серце любовʼю. І тоді внутрішня краса проявлятиметься ззовні».


фото тільки я

Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Сергій НЕСКАЖУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 59
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хтось там колись хотів стильну бабуську...тримайте)))
Відповісти
Отличная "бабуся", молодец. Дай Бог всем в таком возрасте так себя держать. У меня куча знакомых, в разы моложе, а про свой внешний вид никогда не задумываются.
Відповісти
То були "малолетки", а тепер старпьйори. Цікаво виходить.
Відповісти
сам ти старпйор і бидло невиховане
Відповісти
Серожка, у вас окрім художників є ще знайомі?
Відповісти
Порядок. Нареті нормальний матеріал.
Відповісти
Дуже не сподівано. Респект!!!
Відповісти
З повагою до панi, АЛЕ це клептоманiя.
Молодь, не берiть прикладу!

"Я дуже часто ходжу вибирати одяг. В місяць, мабуть, разів десять...

Коли я жила у Львові, то вбиралася три рази на день. Вранці я одягала один одяг, в обід інший, а ввечері ще інший."
Відповісти
Ви не знаєте значення слова "клептоманія"..
Відповісти
Вибачте, просто переплутав.
Нестримний потяг до постiйного придбання одягу.
По простому - "тряпочница".
Відповісти
Да , хтіли жіночок, а це вже перебор!!!!!!!!
ноу коментс!
Відповісти
ну і не таких же "старпёров"
Відповісти
Шо небудь..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Відповісти
ой класно:) так позитивно:)
Відповісти
Ой, юляя - дураа...........
Відповісти
ой как вкусно :))))))))))
Відповісти
і прикольна бабулька
Тільки одне не зрозуміло,фото№2- це нижня білизна?Нічна піжама? Дачний костюмчик?Чи святкове нарядне вбрання?)
Пару раз зустрічалася ця бабця в центрі міста і постійно одне і теж – з-під спіднииці вигльондають якісь напівштанці)
Відповісти
Красива жінка. Добра і душевна. Краса душі не в’яне. Я знаю Олену ще молодою, коли їй було не більше 35-ти. Олена - це світлий інтелект, це тонкий гумор, який ніколи нікого не кривдив, це широта думки і її легкість, це невимушеність переходу від однієї теми розмови до іншої: від справ художніх до суспільних проблем, до мистецтва в найширшому розумінні слова. А за цим - хороше виховання, тонкощі смаку і, як в усіх розумних і добрих людей - знак духовності на обличчі. Я не знаю вік «кукусі», але впевнений, що вона (він) і їм подібні за своїми помислами, інтелектом і культурою на дуже короткій відстані від мавпи. Природа життя влаштована так, що пройшла мить, і вона вже ніколи не повернеться. Тобто, молодість ніколи не повертається, і кожен буде в такому віці, як Олена.
Відповісти
Не треба переходити на особистості і безпідставно ображати якусь там "кукусю", я її особисто не знаю, але безпідставно можуть ображати лише розумово відсталі примати, імбіцили, тому подібне тощо!!!
Відповісти
ой мля, кто бы говорил (Не треба переходити на особистості...), "777" 19 серпня, 15:05 Ой, юляя - дураа...........
Відповісти
хіба я когось образила?
просто раніше в коментах були побажання на стильну бабульку.
не шукайте образу там де її нема!!!
Відповісти
Повністю згідна з вами . Олена Іванівна Бурдаш людина - історія!!! А всі ці безглузді коментарі не про неї , вони про них самих!!!
Відповісти
Як вам всім не соромно! У вас же теж є мами і бабусі! Чи ви думаєте, що у 65 років ви будете кращі. Людина життя прожила, а ви - "старпьорка". Обговорюйте стиль, а не вік.
Відповісти
моя бабка в 85 виглядає краще
Відповісти
свою бабцю бабкою назива
Відповісти
Є впевненість на 99%, що ображальники цієї чудової жінки в такому віці (якщо доживуть?!), будуть нисити памперси і ціпочком мацати дорогу. Бог не приходить карати палкою.
Відповісти
Нiхто нiкого не ображае.
Де там стиль?
Панi художниця - цiкава людина, але одягнута не стильно,
якiсь балахони не по фiгурi,
ще й хвалиться шмоточництвом.
Відповісти
хороша позитивна жіночка і круто,що в такому віці має бажання одягатися і ходити по магазинам.
Відповісти
ті хто кажуть "Старпьорка" і т.д.., про вас є чудова приказка, але на рос мові: "На словах ты Лев Толстой, а на деле - Х...УЙ простой".
Відповісти
"Х..И простыми не бывают"
Відповісти
Можливо хтось з вас думає, що не постаріє? Тупі примітивні створіння - покиньте гадити в коментарях!
Велике прохання до адміна - або блокуйте таких користувачів, або видаляйте коментарі.
До пані Олени - якщо ви читаєте це - не засмучуйтесь, ви - чарівна
Відповісти
Пані Олена мені подобається.
Сережки дуже класні. Дівчата заздрили б.
А от пацьорки ацтой. Зняти терміново.
Відповісти
Клептоманія - схильність до дрібних крадіжок. (?????????). Коментарі про мізки цього коментатора потрібні? Є лише одна звивина, і та в животі - тонка кишка.
Відповісти
Я жи виправивсi.
Шмоточництво як не називай - суть та сама.
Відповісти
цікава постать, оригінальне світобачення, дуже філософський зміст у її Секреті оригінального стилю: «Наповнюйте серце любовʼю. І тоді внутрішня краса проявлятиметься ззовні».Дослухайтесь до мудрих порад жінки, яка прожила яскраве життя! А усілякі образи і непристойні слова в коментарях - на совісті их, в кого житття не вдається!
Відповісти
Чим більше поначіплюють на себе всілякого несуразного, тим більше всі аж захлинаються від захвату - стиль, йо-майо!
Відповісти
Бабуська прикольная, но стиля тут мало.
Відповісти
Та ніхто дану героїню не ображає, дай їй Бог здоров'я на 100 і більше літ, але вона не може бути героєм даної рубрики. І це потрібно всім визнати, і авторам, і коментаторам, і просто тим, хто хоче когогсь обгадити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А то "Стильний Луцьк" перетворився на "сброд тупых и нищих"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Читаючи наступний комент задумуюсь про те, що може я помилився...!!!
Відповісти
Ця пані є прикладом неймовірно патологічної деградації. У всіх відношеннях. Суть цієї істоти - неймовірний егоїзм. Коли її донька-наркоманка помирала у лікарні - вона до неї не пішла, щоб не нервуватись. Ні одного дня ніде не працювала. Картинки її - це щось на рівні дитячої школи. Але амбіційність зашкалює. Таке провінційне щось, вбоге. Ще й полізло фоткатись. Ганьбисько...
Відповісти
Штанцi пiд сукнею це чий стиль?
Наложниць в гаремi?
Відповісти
Звідки інфа?
Відповісти
для "разнообразия" то прикольний матеріал вийшов!)
Відповісти
ббушка тобі не 21 рік. не вдівайся так. вдівайся як наша бабушка в труси по коліна.
Відповісти
не влаштовують її труси далеко за коліна?
Відповісти
класна бабуська =)
мила, красива, стильна )
Відповісти
не суди і не..........
Відповісти
ну нарешті коментатори розгубилися виявляєть що ми усі люди і певні принципи поваги до віку у нас присутні то може і молодих спробуємо менш ображати. А коментуватимемо простіше "подобається" "ні" "мінус автору" тощо так якось і ми достойніше виглядатимемо
Щодо матеріалу "ні"
Відповісти
Проходив поруч, як брали iнтерв"ю у Олени))

Зрару подумав - яка модняча))
Відповісти
Красавчик!)
Нагадив на всьому форумi.
Відповісти
автору-респект!
але коменти краще виключити
Відповісти
выключите комменты, это просто трындец...как еще кто то соглашается что бы его сфоткали для этой рубрики...обгадят с ног до головы...кому это вообще надо?! (тихо всех ненавижу). Патронов на всех не хватит, а настроение спаскудят каждому из героев.
ВЫКЛЮЧИТЕ КОММЕНТЫ!!!
Відповісти
зробити из сумки капелюха... я теперка півночі не буду спати, як то таку чудернацію можна вчудити... покажіть наглядно...
Відповісти
І я б хотіла таке побачити!
Відповісти
любила і любить прикривати власне тіло... В чому гріх?
Відповісти
Цікава жіночка! Другий варіан викинути б і чудово)))
Відповісти
атлічьна пані, хіппі рулять V ;)
Відповісти
Згадала, що це мені нагадує. Ось подібне
http://katrai.ru/post272326019/
Думаю, у вас вийде чудовий репортаж.
Удачі!
Відповісти