«Волинь» ‒ «Карпати»: як програвала молодіжка лучан. ФОТО

Молодіжна команда луцької "Волині" вдома поступилася молодіжці львівських "Карпат".

Поєдинок відбувся 17 серпня в Луцьку на стадіоні "Підшипник", - повідомили у клубній прес-службі.

Відкрили рахунок в матчі господарі: нападники "хрестоносців" поборолися в штрафній після вкидання ауту, м’яча на лінії штрафного підхопив Сергій Коломієць й з другого дотику увігнав кулю в лівий від кіпера кут воріт – 1:0.

Суперники відновили перевагу ще в першому таймі. Віталій Приндета на рівному місці заробив пенальті, зігравши рукою у власній штрафній, й камерунець Елла Кен реалізував удар з "точки" - 1:1.

Другий залетів у ворота "Волині" на 87 хвилині. Роман Годований ні сіло, ні впало почав фінтити у власній штрафній, перериваючи атаку «Карпат», м’яча в нього забрали й Роман мусив фолити. Другий пенальті в матчі реалізував Подоляк – 1:2.