«Волинь» ‒ «Карпати»: цифри та факти

Зігравши внічию з львівськими "Карпатами", луцька "Волинь" перервала програшну серію, яка тривала три матчі.

Водночас це був сьомий поєдинок поспіль, в якому "хрестносці" не змогли обіграти "левів", - пише Football.ua.

Нагадаємо, 19 серпня в матчі шостого туру Прем'єр-ліги 2013/2014 "Волинь" та "Карпати" зіграли внічию - 1:1.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО: "ВОЛИНЬ" - "КАРПАТИ" 1:1

Також в цьому матчі за "червоно-білих" дебютував нігерієць Міхель Бабатунде.

Західноукраїнське дербі за інформацією Прем'єр-ліги відвідали 7,4 тисячі людей, хоча волинська міліція пише про приблизно 4 тисячі.

Варто зауважити, що серед команд, які грали в шостому турі, "Волинь" була однією з найатакуючіших.

Так, підопічні Віталія Кварцяного 25 разів били по воротах "Карпат". Це другий результат туру. За цим показником лучан обігнали гравці столичного "Динамо". Цікаво, що лучани в рамку потрапили лише 5 разів, кияни - 9.

На другому місці "червоно-білі" й за кількістю атак - 112. Перші знову "динамівці" - 113.

Зате гравці "Волині" лідери за кількістю обводок суперника - 32, з них 20 - вдалі. Цікаво, що шість вдалих обводок на рахунку півзахисника Ярослава Кінаша.

Варто відзначити, що як і в п'ятому турі лучани опинилися в лідерах за кількістю втрат м'яча - 137 разів. Випередили їх тільки "Карпати" - 141.

За індивідуальними показниками традиційно в статистичні рейтинги потрапили захисники Сергій Сімінін та Ванче Шиков. Екс-капітан 19 разів перемагав, вступаючи в боротьбу за м'яча, а македонець найкращий за кількістю підборів м'яча.