Місто, яке я люблю. Лучанки

Місто, яке я люблю. Лучанки
Чарівність міста - це не тільки древні храми, зелені парки і яскраві фасади. Передусім це - люди. Постійна "циркуляція" цього "людинопотоку" вулицями міста - цікавий і завжди інший "пульс міста".

Вихоплюєш з цього потоку погляди, силуети, кольори, настрої на обличчях - щоразу щось нове, живе і потаємне. Це Луцьк.

У Луцька жіноче обличчя. Воно не просто красиве і величне. Воно щось приховує. За темними окулярами. За навушниками плеєрів. За грайливими посмішками.

...Літо, сонце, лучанки - як таке місто можна не любити?

























































































































Фото Павла БЕРЕЗЮКА, Романа ДОМБРОВСЬКОГО (для ВолиньPost)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 71
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хтось ще питае де рай! )
Відповісти
точно... какие все красссоточки, красотулички, красосюсюсчички...вообщем восхищалась нашими девченками, где бы я не ездила, красивше наших нет и не будет, так шо хлопци, берегите нас!!!
Відповісти
Є непогані кобіти. Але і, курва, штангісток багато! Дівкє, таке враження, що ви усе літо наїдаєте дупи, розумію, зима не за горами, але ж не трощіть так вельми :)
Хто буде в столиці, посидіть на лавочці Хрещатика, там рівень, мона шию зламати.
Відповісти
в тебе просто тупа манія на худосочних дівчат. скільки можна дискрімінувати за модельними даними і нав'язувати один нібито єдино правильний стандарт краси?
Відповісти
ну, знаєш, чого ти столицю рівняєш, до невеликого міста Луцьк..це зовсім різні речі..
Відповісти
Тобі тільки на лавочках Хрещатика і сидіти))) Ти ще рівню не бачило!!)))
А ось оці "Голі" попки-це жесть, невже, якщо Ви лице не сфотографували треба дещо ін. виставляти???
Дівчата, кабулки,платформи і шорти-це абсурд!!! Полішуки тільки так і роблять!!!А на арх. краси,так, українки, безумовно, найгарніші!А наші хлопчики так "зажралися",що нема бажання взагалі тут лишатись,бо тут нічого не ціниться...
Відповісти
одну срачину з переляку додали два рази ))) розумію...
Відповісти
тож бач що автори чоловічого роду)))
а срачина те що треба)))
Відповісти
I це жiнка таке може писати?
ЖАХ.
Відповісти
в семье не без "гуманитария"...а та попка, которая 2 раза, просто зашибенная(автору респект), я бы и сама на нее посмотрела и 3, и 4 и все 10 раз!
Відповісти
шановний/на Каве, я ще й не таке можу написати, особливо коли мене "жінкою", "жіночкою" і тд називають.. жах - це коли Ви не знаєте, що звертання за статевою ознакою є образливим для співрозмовника, - прийнято казати "пані". навіть якщо в неї шорти не прикривають вищезгадану срачину неймовірної краси. от я такої не маю і ходжу в максі-платтях((
Відповісти
Шановна/ний Люда,

але ж гарнi речi не називають грубими словами-примiтивiзмами.
Відповісти
ой, а у Вас і справді є знайомі чоловіки на ім"я Люда? це старослов"янське Людмил? чи Радмил?
Відповісти
То ж людо, й справді (-%
Відповісти
То справді, одні дупки, грудик та ноги, місцями кривенькі. По місту стільки гарних скромних жінок гуляють у довгих красивих платтях, а пофотографували такий собі нижчестатистичний контингент. Фотографу років до 23-25.
Відповісти
тоіб просто завідно, що теб не сфотографували!
Відповісти
не всі, фото "одні дупки, грудик та ноги, місцями кривенькі", є досить милі, + від цього нікуди не дітись, це краса!
Відповісти
по місту гуляє арава несмаку у довгих платтях та спідницях!!!
Відповісти
дуже сподобалося:)
Відповісти
ябодруживсяб)
Відповісти
Чекаємо лучанина луцька з нетерпінням для жінок
Відповісти
підтримую!
дівчта більше, отож, давайте нам мужчин, але не з борсетками та не з пляшкою пави в руках...,так як тут каблуки та шорти,фу, одиниці одягнуті нормально, давайте стиль та красу,а не просто жіночу українську вроду,у цьому ніхто не сумнівається!
отож,в студію ЧОЛОВІКІВ!
Відповісти
Стильний Луцьк
Відповісти
"девушки бывают разные"
Відповісти
фотки повторюються
Відповісти
Досить таки не погані фото...
Тут і рубрики СТИЛЬНИЙ ЛУЦЬК не треба...от як всі насправді вдягаються..гарно, порівнюючи з тим що там
Відповісти
Клас. Шкода мене немає :)
Відповісти
Тисячне підтвердження, що в Луцьку найкращі дівчата. А, ось, на першому фото - село Мухосранське. Хай краще взує бабусині валянки.
Відповісти
чим вам перше фото не сподобалось??
Відповісти
Бо виставляє себе на продаж
Відповісти
а ти що ціну знаєш?) чи теж кажеш дівчині, що вдома сидиш, а сам гуляєш? і думаєш аби вконтакті фоток не виставили?)))
Відповісти
пару крокодилиць по знайомству всунули
Відповісти
Нам потрібні іх імена, адреси ,телефони!)
Відповісти
хахаха...
Відповісти
Прикольно, що серед дівчат впізнала вчорашню героіню стильного луцька)))))))
Відповісти
Але в деяких панянок, ну вже занадто короткі шорти...
Відповісти
Дупи не відповідають формату шортів, отак
Відповісти
Таке враження, що тікає з сексуального рабства в уніформі і з валізою
Відповісти
Девченочки у нас и вправду самые самые во всем , и хозяйка и красссссавица, и умница, и умненькая, и с характером, так что б не скучно было, и все они стараются для Вас мужчин, так что будте немного сдержанее в своих высказываниях (вспомните, чему Вас Ваша мама учила) а ведь она тоже женщина.
СПАСИБО автору тем "Місто, яке я люблю", его действительно есть за что любить, несмотря ни на что!
Відповісти
""""Девченочки у нас и вправду самые самые во всем , и хозяйка и красссссавица, и умница, и умненькая, и с характером, так что б не скучно было, и все они стараются для Вас мужчин, так что будте немного сдержанее в своих высказываниях (вспомните,
ему Вас Ваша мама учила) а ведь она тоже женщина."""""

Пацани, приходьте в Оперу і Золото - вибирайте, там усі дакі, зуб даю!
Відповісти
ВП зачем мой коммент удалили? если Вы удаляете, все так сказать "грубые словечка", то и коммент "Нічьо так Сьогодні, 09:23 Дівкє, таке враження, що ви усе літо наїдаєте дупи."- удалите тоже, мля
Відповісти
да и Людочка со словом "срака" отличилась, что за дискриминация, ааа?
Відповісти
як лінгвіст за першою освітою, вважаю, що вживання лексеми "срачина" необхідно закріпити на законодавчому рівні - без неї ніяк. особливо на волині.
Відповісти
Лiнгвiстично-дiалектичний фразеологiчний доказ:

"Ноги босi, с...ка в глинi - зразу видно, що з Волинi".
Відповісти
))) я бы еще несколько "словечек" закрепила, без них ну никак, хоть я и не лингвист(;
Відповісти
Люда...як лінгвіст за першою освітою...
Напевно цей лінгвіст здавав сесію за хабарі, тому що не знає як правильно писати слово піджак.
"...в жіночому гардеробі немає пінжаків, тільки жакети."
http://www.volynpost.com/news/18276-stylnyj-luck-portret-dnia-tetiana-kulchykova
Відповісти
Навіщо такі короткі шорти, що аж сраку видно, одягати?) в трусах скоро будуть ходити)))
Відповісти
А таки гарнюні наші дівчатка,жаль,що після заміжжя вони десь діваються(не всі, звичайно). Але не все так погано-скоро свіжак з Полісся прибуде на навчання і "все опять повторится сначала".Бажаю всім удачі!
Відповісти
Всі такі гарні, хто бл% працює в цій країні?
Відповісти
Отут можна дійсно побачити в деяких героях стильний одяг, так й багато є симпатичних красунь!!!
А рубрика "Стильний Луцьк" порівняно з цим - лайно собаче!!!
Сергія Нескажу звільніть, за що ви його кормите, він нездара!!!
Відповісти
Ну як Ви не розумієте, що "стильно" це коли понап"ялюють на себе чорт-зна що, а коли людина вдягнена так, що приємно подивитись, або ще й, о жах, зі смаком, а не спортивні кеди з майже класичним платтям, або щтани з матнею до колін,або червона сумка і салатові туфлі(якесь "стильне" все писало в коментах, що взуття і сумочка в тон - це "моветон", цікаво, яке саме значення воно вклало в це слово) то це ж автоматично не може бути "стильно".))
Відповісти
В синьому коб"єта файна! Ябвдув!
Відповісти
Мечты, мечты...
Відповісти
фото слабенькі і сірі. примітивно і нерозкрито тему. "за сиру роботу КОЛ"
Відповісти
Поціновувачу. Вдуй козу
Відповісти
аааааааааааааа...так ему)))
Відповісти
Супер, фотографам окреме дякую)))
Відповісти
класно!б"юсь об заклад,що слідуючими будуть хлопи на фотках.ящо ні-то я іспанський льотчик !!!:)))
Відповісти
Коментаторам. Не "каблуки", а "підбори".
Відповісти
Жіноча частина людства хоче продовження , а саме лучанина !
Відповісти
Какие красивые девушки в Луцке!)не досмотрел еще до конца, как стал их горячим поклонником) не, у нас в России тоже ничего, но тут какие-то особенные, женственные...Надо посетить ваш город (у вас к русским нормально относятся?)
Відповісти
Нормально, берез на всех хватит! )))
Відповісти
БРАВО))) І справді берез у нас вистачає. вибирайте на свій смак, берези також гарні)))
Відповісти
всем спасибо
Відповісти
Как-то вы недружелюбны совсем...а я может не флагом махать приеду и не выкрикивать лозунги, а из туристических целей. Мне Украина нравится, и язык и культура...
Відповісти
А мені сумно...Сумно, що чарівні лучанки- це, чомусь, передивляючись ці фото,- дівчати віком до 25 років.Лучанки, до вашого відома, це і прекрасні жінки від 25 до...Чи фотографи вміють роздивлятися тільки зовнішню красу молодих дівчаток? Тобі ціна вам- грош!
Відповісти
Тобі ціна вам- грош!
Відповісти