Біля Луцькради підняли Державний Прапор. ФОТО

Біля Луцькради підняли Державний Прапор. ФОТО
У Луцьку День Прапора відзначили виконанням гімну та підняттям прапора біля міської ради.

Заходи почалися 23 серпня о 9:00 біля приміщення мерії на вулиці Богдана Хмельницького.

На акцію зібралося до двох сотень людей. Працівники ДАІ перекрили рух на вулиці.

Міський голова Микола Романюк привітав усіх мешканців зі святом та побажав, щоб кольори прапора підтримували людей у розбудові держави.

Потім відбулося спільне фотографування.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
як діти...
а про те, що це викликало фантастичний затор, година в ньому, запізнення на роботу, ДАІ виявилось безсилим, не змогли врегулювати звичайне питання руху транспорту на цей період - це кому дякувати?
Відповісти
одне питання - а совість у романюка і приблуд, типу пустоцвіту, григаренка,сакаловська etc є))) прапор - це святе - рівняння на прапор, струнко! "равнение, на знамя!смирно!", колись це було почесно, а вони продають і прапор, і струнко...
Відповісти
до речі, українською краще звучить...чи вже звик до української?
Відповісти
гарне свято і гарні фото!
Відповісти
фотосесія когоспних окупантів
на передньому плані як завжди артисти першого складу
на другому плані просто кабінетний планктон який складається з родичів кумів сватів і т.д. артистів першого слкаду
прямо таки одна велика колгоспна родина АРТИСТІВ
фокусники,й клоуни,
І справні жонглери!
Деребанять наш бюджет
Всі ці дарможери!
Відповісти
Ти мабуть москалька і жаба душить украінці святкуюють ,а про тебе забули!!!!!!!
Відповісти
а ви певно з того планктону колгоспної родини для яких що не день то СВАТО))
Відповісти
Ні я просто украінка і задоволенна що ми святкуєм наші свята , а ви мабуть скучаєте за совковими "празднікамі" вибачте це ваші проблеми!
Відповісти
про совкові "празднікі" вам мер Романюк більше розкаже
він в той час в перших рядах на парадах носив портрети СТАЛІНА і махав червоними прапорами))
Відповісти
Украина – уникальная страна, прежде всего потому, что в ней олигофрены стали элитой. Возможно, это одно из главных достижений «нэзалэжности». Если на том же Западе сердобольные граждане пытаются приспособить даунов к общественной жизни, то на Украине, наоборот, умственные инвалиды приспособили общество и государство к своему олигофреническому существованию
За двадцать с лишним лет «нэзалэжности» на Украине произошёл олигофренический переворот, в результате которого стулья и кресла больших и маленьких начальников практически тотально (за небольшим исключением) заняли умственные инвалиды. Это был долгий, тихий, ползучий процесс, в котором олигофрены терпеливо высиживали свои должности, всячески прогибаясь под вышестоящими чиновниками. Их победа была гарантирована, потому что ради карьерного роста они готовы делать что угодно. Занимая очередную номенклатурную высоту, победившие в карьеристской борьбе олигофрены втягивали на неё за собой таких же умственных инвалидов, как и они
Відповісти
тебе вже випустили))) не переживай, скоро закриюють))"лечиться надо")))
Відповісти
Да, а что при союзе в начальство пробивались не методом лизания и сосания? Мне довелось немного потрудиться при советской власти, насмотрелся на олигофренов начальников, они ничуть не лучше нынешних. Все "бывшие" никуда не делись, если кто и на пенсии, то дети их успешно продолжают дело отцов.
Відповісти
Навіщо стільки бруду виливати на людей. У міській раді склалася хороша традиція приходити на День Прапора на роботу у вишиванках. Це виглядає гарно. А нашим людям все не вгодиш. Лепечуть язиками. От самі б вдягнули вишиванку і прийшли на свято.
Ну скільки вже можна бути всім незадоволеними. Треба бачити і позитивні моменти. А то щоб не робив чи не казав Романюк завжди не так.
Відповісти
бруд виливає? ми просто називаємо речі їхніми назвами
про традиції міськзради я взагалі промовчу
а незадоволеними лучани будуть до тієї пори
покі уся ота орда дармоїдів не перестане лепетати язиками а займеться реальними справами які вирішують проблеми та інтереси громади міста а не особисто їхні власні бізнесові зацікавлення
хай не забувають що вони повинні служити народу а не народ на них має працювати

Відповісти
«Концепция богатства» у банкиров совсем другая, противостоящая интересам государства. Для них богатство – это финансовые блага и особые привилегии. Им дела нет до производства, образования, исследований и технологий, то есть до того, в чем традиционно заинтересовано государство.
Так, в центре экономики в государстве оказался БАНК, который вытеснил с этого места ПРЕДПРИЯТИЕ. Банк – этот наглый спекулянт – стал уничтожать реальную экономику, заменяя её виртуальной, то есть абсолютным НИЧТО
Відповісти