Скандал у Луцькраді: депутати «забарикадувалися» і не пускають пікетувальників. ФОТО. ВІДЕО

Скандал у Луцькраді: депутати «забарикадувалися» і не пускають пікетувальників. ФОТО. ВІДЕО
Підприємці, які зранку 29 серпня мітингували під стінами мерії в Луцьку, вимагали розглядати на сесії міськради їх питання першим. Зчинився навіть конфлікт: пікетувальників не пускали до сесійної зали, зачинивши двері.

Нагадаємо, пікетувальники, які є підприємцями Центрального ринку міста, вимагають у депутатів не підтримувати проект рішення депутата Володимира Никитюка, яким пропонується припинити договори оренди землі зі «Скорпіон сервісом». Саме на землі, оренованій цією фірмою, наразі працюють підприємці.

У приміщенні Луцької міської ради підприємці вимагали їхнє питання розглядати першим.

Підприємці скандували: «Дайте хліба!», «Нас не чують!», «Ми народ!», «Ми вас вибирали!», «Працюйте на народ!», «Розгляньте наше питання!», «Нам не дають працювати!».

ЧИТАТИ ОН-ЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ СЕСІЇ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Міський голова Микола Романюк закликав до порядку та попросив працівників муніципальної дружини втихомирити людей.

Якийсь час муніципали тримали двері до зали, крізь які намагалися прорватися мітингувальники.

Зрештою, люди заспокоїлися, але депутати не погодилися розглядати їх питання першим. До залу пустили кількох мітингувальників.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тим женщінам що хліба хочуть - треба скидати половину, розпасли дупи, підприєливі підприємці мліадь
Відповісти
тож дають місця підприємцям на іншому инку, так чому ж і хто у них хліб їхній забирає. протестують тількі ті хто там продає товар зі стільчика під парасольками. звичайно проти такі підприємці будуть, а ще до них прибавлятся цигани і ті хто там кавунами торгують. старий ринок став лишаєм для міста і псує весь вид старого міста. я живу в старому місті і мені набридлі ті авто що стоять під вікнами в базарні дні, набрид той мусор що лишаєтся від підприємців, набридло те хамство з їх сторони. звичайно припухли і все цим сказано.
Відповісти
То переселись в нове на 33-й. Там тебе п’яниці розборками і салютами зустрінуть.
Відповісти
Ряди "Скорпіон-Сервіс" не мають ніякого відношення до Центрального ринку Облспоживспілки.
Мало хто з простих, "небазарних" лучан знає, що насправді Старий ринок розділений між чотирма структурами:
http://board.lutsk.ua/topic/139055-starii-rinok/#entry1052875623
Відповісти
ВП, ви круті, переплюнули Слово. +1
Відповісти
Підтримую Антона, там жах що робиться на тому ринку. Гарна частина міста яку ось так спаскудив ринок!
Відповісти
Никитюк злодій, що обікрав місто і купив на награбовані гроші віллу на Гаваях. Дерибанить міську власність разом з Кравчуком, заступником мера. Ці два бариги хочуть позбавити тисячі людей роботи стиривши землю під Центральним ринком. Геть виродків з команди Палиці!
Відповісти
Молодці підприємці! Прийшла пора очистити місто від земельної мафії на чолі з Никитюком! Хай прокуратура перевірить махінації із землею у Луцьку! Никитюк давно повинен сидіти на нарах!
Відповісти
і прийшов час очистити старий ринок від підприємців... і хватить займатися популізмом..на нарах, на нарах..довести потрібно що були махінації..а ляпати язиком не знаючи що то всі можуть
Відповісти
Я працюю на тому ринку по 12 годин на день, щоб прогодувати власних дітей, а ці с.ки хочуть позбавити мене роботи. Та шоб ті злодії Никитюки та Кравчуки повиздихали...
Відповісти
Якби ви хотіли, то давно б вже покращили собі життя. І базар працює з 9 до 16.00. Так шо не трендить.
Відповісти
Ото жеруть Ваші діти, повинна Вам сказати...
Відповісти
що ж то за адська у вас там робота по 12 годин..? ви не задумувались найти іншу...хоча б по 10 годин на день..
Відповісти
питання з ринком можна вирішити просто...зайдіть на офіс до палиці там проконсультують..як позбавилися цуму..тобто берете каністру з бензином і сірниками..страхуєте свій товар і вечором підпалили..все згоріло...і питання вирішено..що ж тут думати. так зараз всі роблять..згадайте ринок на Оболоні в Києві....так що вперед за факелом!!!

бензин можна на придбати на заправках WOG ))
Відповісти
Тепер якщо база згорить, підеш по статті за ідею))
Відповісти
Вася Токарський рулить. Нє?
Відповісти
аснавной.через пів року прийдуть по помощь бо дорого..темні люди.вєрують слову васі..юрист там не валявся..
Відповісти
Никитюк хоче забрати добробут тисяч лучан. Це продажна сволота, як і Кравчук, що суне на мера та ділить хабарі за землю разом з Никитюком. Шановний Микола Ярославович, ми за Вас голосували, ми Вас підтримували - позбавтесь від цих щурів , що грабують місто. Громада вимагає, виженіть в шию корупціонерів Кравчука і Никитюка і місто буде спокійно розвиватися.
Відповісти
Люди подивіться половина тих мітингувальників ДІТИ які з них підприємці???? Це дітвора якій заплатив Василько, щоб не втратити землю!!!!
Відповісти
Я теж звернула увагу, що о 9-00 ранку під мерією стояла виключно зелена (за віком) молодь, тому й гадки не мала, що це по питанню підприємців на ринку.
Відповісти
По тексту:"...оренованій цією фірмою".
Новое среди бизнесс элиты-"Оренованый скорпион"
Відповісти