Волинянин здобув «бронзу» на чемпіонаті України з дзюдо. ФОТО

12-13 жовтня у Запоріжжі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок, у якому взяло участь 274 учасники з 23 областей.

Про це інформують у пресслужбі ОДА.

Волинську область на змаганнях представляли спортсмени СК Континіум та Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

За підсумками чемпіонату учень відділення дзюдо ВОШВСМ Чернов Вадим здобув бронзову медаль у ваговій категорії 66 кг.

5 місце посіли Онищук Алла (вагова категорія 63 кг) та Холод Наталія (вагова категорія 78 кг), сьомою у ваговій категорії 52 кг стала Кужель Катерина.