Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна та Олександра

Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна та Олександра
Тетяна Степанюк, головний бухгалтер, 27 років, та її дочка Олександра

Сьогоднішні героїні - мати та дочка. Дівчата просто випромінюють позитив та гарний настрій. Яскравий та творчий дует просто не можливо не помітити на вулицях Луцька. І навіть у хмарну погоду своїм зовнішнім виглядом вони нагадують: за вікном все ще літо.

«Я би не сказала, що у нас присутній певний стиль. Ми намагаємося завжди бути яскравими. Але не більше, ніж три кольори одразу. Щодо дитини, то тут трішки інша ситуація. Діти не поєднують у собі ні стилів, ні правил. Вони яскраві як всередині, так і зовні», - розповідає Тетяна.

Цікаво, що мати з дочкою часто вдягаються у схожі в кольоровій гамі речі, які відрізняються інколи кроєм. Героїня розповідає, що більшість свого одягу шиє собі сама або ж перешиває на свій смак. Наприклад, розповідає, чимало старих джинсів стали гарними добротними сумками.

Зелені штани на Тетяні – вона сама перешивала, а блузку повністю сама. Помаранчева спідничка на Саші – теж робота мами.

«Багато чого останнім часом купую в інтернеті. На стоках купую хіба що у Києві, оскільки в Луцьку стоки від секонд-хендів мало чим відрізняються. На дитину шукаю зручний і якісний одяг. Тому у Саші більше речей з лейбами, аніж у мене», - розповідає Тетяна.

Взуття купує або у Луцьку, або в Києві. Улюблених магазинів чи днів для покупок дівчата не мають.

«Все під настрій. Туфлі, які на мені сьогодні, я купила випадково. Ми гуляли, і я побачила, як дівчинка в магазині їх приміряла. Взуття мені до того сподобалося, що побігла додому за грошима», - пригадує героїня.

Один з найдешевших - чохол для телефону за три долари, куплений через мережу. Дочка ж любить, аби на одязі були зображення героїв мультиків.

Ніколи в житті героїня не вдягнула би леопардові речі, особливо з червоним кольором, хоча згідна, що їх можна грамотно поєднувати.

«Не звертайте увагу на лейбу. Ми обираємо річ, яка подобається зовнішньо, а не шукаємо бірочки. Єдина лейба, яка ніколи не вийде з моди, - це кохання, гарний настрій. Треба слухатися себе, не слухати штампів», - радить Тетяна.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 131
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На пушкариху смахує)))
Відповісти
+1 Прикольно одіті! А коментарі то пусте. Ще 1+ за те що знаходите час шити одяг самостійно!
Відповісти
ти як була папугою Стефанович(дівоче прізв) так і залишилася. Бувша КВН-ца - а "стиль" залишився
Відповісти
Знаєш її ? А в якій команді?
Відповісти
Бачу Стефа не дає вам спокійно спати...
Відповісти
Балахонисто, нє?

Перука не тойво
Відповісти
Кольори мусiлоб жовтосинi витримати. а то якась бразилiя
Відповісти
Ну-с експерти з любешова, паєхалі!
Відповісти
Якi маделi такi й експерти!
Відповісти
Симпотная деваха
Відповісти
Какая из их?????
Відповісти
Старшенькая))), если я правильно понял))
Відповісти
гарненька навіть в окулярах
Відповісти
"Ми намагаємося завжди бути яскравими. Але не більше, ніж три кольори одразу", - дуже помітно це на героїні.
p.s. цирк уехал, клоуны остались
Відповісти
жовтий зелений червоний - а інші кольори допоміжні
Дівка - світлофор!
Відповісти
цирк уєхал, клоуни лишились?)
Відповісти
Класні - мої яскраві сонечка - позитив і вихованість, якого так мало у Луцьку!)))
Відповісти
завязуй з травкою-конопля тебе до тюрми доведе!
Відповісти
Просто тобі Віка подобається, а сміливосці визнати це НЕМАЄ. Ти не в дитячому садочки, щоб так привертати увагу.
Відповісти
Гарні кольори. Приємно дивитися. Люди, не будьте такими сірими )
Відповісти
Як співали колись піонери;"Семь цветов у радуги-семь цветов у нас...".Нє,ну чого-живєнько так...
Відповісти
ІМХО: з мами я б зняла шарф, а з дитини - з колготи, вірніше поміняла б їх на інший колір. А так все ОК, яскраво і головне, що їм пасує.
Відповісти
Тухлi конечно мамадорогая
Відповісти
Жахливий вибір кольорів. Дитину одягла як стареньку бабцю.
Відповісти
Вам краще знати, бабцю!!! Якщо Ви так одягаєтесь- респект і уважуха!!! Мені подобається.
P.S. Зубів скільки в роті залишилося...?
Відповісти
Ой да ладно...
Дитина з мамою виглядають папугами...
В мене такого віку дитина, і я її так не вдягаю..
Називається я її вдягнула з того що було.
Вибачте але це так.
Я б свою дитину на вулицю так не випустила, да й сама не одяглась так
Відповісти
Кишка тонка
Відповісти
Да ні справа не в кишці, справа в смаку.
а дитина попандопало разом з мамою це .... не смак.
де ж вона бухгалтером робить і невже на роботу її так пускають???
Відповісти
Уявіть собі не тільки пускають, а й поважають!!! А як на старому базарі шматтє купуєте це ще не значить, що Ви не ПОПАНДОПАЛО!!!
Відповісти
Ну да, бухгалтерська уніформа - вся в стразіках і в розочках і щоб блищало, і щоб в лєопардє, і щоб три перстьонека на пальці і щоб браслєтік золотий, і щоб всі бачили це морє вкуса
Відповісти
а що одягаєте? чорні
джинси та гольф
Відповісти
Да ні чому відразу джинси чорні і гольф?
Є багато цікавих речей для малечі.
Ладно всім подобається ця мала хай буде так.
Хоч на мене колготи сюди в такий візерунок не пасують, до чого тут мохнаті навушки теж не розумію, дутий желет....
Не знаю, на вкус і цвєт як говорять.

Відповісти
напевно все просто. було прохолодно коли знімали
Відповісти
Люди,не будьте такими злослівними,осудливими...да нехай вдіваються собі як їм до вподоби, аби були всі здорові та щасливі. Головне не зовнішність, не обкладинка, а душевний стан.
Відповісти
по прикиду прямо Елочка-людоєдочка.
Відповісти
Панство,

ну що це знову?

Панянка одягнута просто, балахонисто, без iзюминки,
такi туфлi... ???
Вибачайте, але це сiлюхуватiстю дуже вигляда.
Відповісти
Вона худенька,
iй треба свою фiгуру пiдкреслювати, а вона ховае ii.
Відповісти
I ще:

всi щось десь купують, пiдкреслюють якiсь торговi марки.

АЛЕ нiхто не шие на замовлення, а ЦЕ перша ознака власного СТИЛЮ.
Відповісти
Я шию на замовлення, фоткайте!
Відповісти
Коли фігура є то і с під балахона видно. Шкода тих сракатих дівуль які думають, що підркеслюють фігуру і в шортах ходять
Відповісти
да таких целюлітних хватає в Луцьку
Відповісти
Клоуни!
Відповісти
http://jijour.com/moda-vesna-2013.html а такі клоуни зараз в тренді
Відповісти
спільне між цим і тим що ти скинула (скинув) не бачу. модні кольори, але ж і не треба забувати про сам стиль!
Відповісти
Вуличний стиль. Вуличний стиль в одязі як явище з'явився вперше в кінці 80-х років ХХ століття в Токіо. Ось та школярки, папуги, мальвіни, клоуни... При створенні модного образу у вуличному стилі необхідний творчий підхід, любов до експериментів.
Він передбачає незвичайний фасон одягу. Тут можливе поєднання одягу різних стилів і напрямків. Одяг повинен бути яскравим, привертати увагу. Перевага надається вільним сорочкам,футболкам, светрам.
Одним з основних аксесуарів при створенні модного образу у вуличному стилі, є шарф.
Цей стиль не несе в собі якихось певних правил і закономірностей.
Він дає безмежні можливості для всіх тих, хто хоче і може висловити свою індивідуальність через зовнішнє і доступне.
Головне, не боятися експериментувати
Одним з перших модельєрів, хто став експериментувати з вуличною модою в своїх колекціях, стала Вів'єн Вествуд. Така собі бабця з помаранчевим кольором волосся…
Відповісти
чудово що в нашому місті, є такі дивовижні та яскраві люди, які не бояться кольорів)))) ви найкращі*)
Відповісти
файні дівчатка!)
Відповісти
Кольрові дівчата, таких би побільше і життя було б веселіше в Луцьку. А іншим просто легше в ч/б одягнутись - проблем менше. Виставлятись осудами і злорадством - багато розуму і стилю не треба
Відповісти
якi тута кольоровi? вони ж не негритянки
Відповісти
Я не злорадствую, я так само думаю що аби здорові і щасливі були.
Але рубрика стильний луцьк, має бути стиль значить...
Мені як клоуни, ну не файно вибачайте але це так є...
Відповісти
Якась клоунада! Сьогодні я в шоці!!! Жаль, але рубрика знову облажалася!!!!!!!!!!
Відповісти
Рубрика майже завжди лажа...
Може дві три людини було на ОК, все решта, хороші знайомі гарні знайомі автора...
Відповісти
звісно що всі будуть у друзях авторів рубрики. люди знайомляться коли роблять фото, записують інтервю. фотки я так розумію не в той самий день кидають. напевно додаються в друзі раніше. тому коли вже тут то значить і в друзях полюбому.
Відповісти
Ця рубрика перетворюється на туфту!!!
Відповісти
Всі коментарі варто присвятити авторам. А дістається " жертвам". Мусять бути аргументи чому той чи інший герой попав сюди. Якщо на вашу думку є стиль то обгрунтовуйте.
Відповісти
Джон Гальянозробив Christian Dior найцікавішим будинком високої моди, що приносить доходи в мільярди доларів, напевно отримав массу фе від Луцьких поціновувачів-коментаторів моди)чувак і не в курсі, що таке мода напевно..
релакс),перед вами позитивні девченкі),не кожна з вас ризикне бути яскравою) ...Я лайк
Відповісти
Виглядає трохи старшою за свій вік. Але загалом цікаво.
Відповісти
Iй додають вiку окуляри i вiдсутнiсть зачiски.
Відповісти
фотографа на мило. так не роблять. їх тупо поставили як селюхи біляфонтанів стають. треба в русі робити такі фотки. подача галіма. зливаються з фоном.того і кольору багато.
Відповісти
прикольні
Відповісти
Я чомусь Таню уявляю у быльш стриманому одязі, наближеному до ділового, але че суто моя думка. Загалом,якщо їй так комфорно, то на здоров"я.Вжсе ж ліпше за гуманітарне лахміття,у якому лазять майже всі герої рубрики.
Я б з її образу викунула шарф - занадто він масивний для такої лебединої шиї.Сам шарф мені подобається, але не сюди його. не сюди.
Відповісти
шарф в тренде, цвет не совсем катит
Відповісти
Фу, пліткарі, вам тільки сидіти в соцсітках та писати блювотину, бо на щось розумне клепки нема, надто тонкі кішки)
Відповісти
Хотілось би вас, ГУРУ моди тут побачити, лише уявляю, які у вас недоліки, бо, як то кажуть, які слова, така і краса))
Відповісти
Які гарні яскраві дівчатка! Супер!!!
Відповісти
ти, бідолаха, вже тут пів дня судячи по коментарям сидиш та тужишся, так тримати та дякую тобі, що виділяєш стільки дорогоцінного часу, респект та уважуха
Відповісти
ей а тут хоч хтось модою взагалі цікавиться? вони не просто яскраво одягнені, а модно одягнені. подивіться хоча би тенденції весна-літо 2013 в гуглі бо бачу книг ви не читаєте узагалі, тому журналів думаю теж. усі дизайнери намагаються згладити похмурість. до того ж повертається стиль ретро (ну для вас шановні то одягнені як бабці)а з ним і надзвичайно сміливі поєднання кольорів.
Відповісти
Moschino, Louis Vuitton і Michael Kors і купа інших впевнено говорять про одне... Жовтий - модний колір сезону весна-літо 2013
Відповісти
Я Таню знаю ще з шкільної парти,вона завжди була неординарною особистістю! а те що тут пишуть "експерти",то лише їхня думка,наш народ звик до шаблонів та до того що всі одягнуть однакове ( з варшавки або з старого ринку) та й модні уже! людина не боїться експерементувати,до того ж сама шиє! Молодці дівчата!!! Красунечки без сумніву!!!
Відповісти
А мені подобаються. Випромінюють пазитифф
Відповісти
Було краще коли дійсно експерт коментував. Бо багато з вище сказаного немає жодного обгрунтування. зібрались дві безробітні які мають інет дома та парочка невихованих. особливо 777. та що вже ти такого грамотного там написав???
Відповісти
Правду я писав, лише правду!!!
Відповісти
До чого тут експерти, гуру моди або жовч, отрута, лайно і т.п.? Хай ідуть на конкурси, де оцінюватиме компетентне жюрі - дизайнери, стилісти, модельери і матимуть "експертні" оцінки. А на вседоступному, громадському форумі будь-хто може сказати подобається йому чи ні. Як на мене, то може не повний, але все ж капець. Справді папуги, клоуни, бразилія і афроамериканці в одному флаконі.Ну а тепер давайте, починайте слиною бризкатись .
Відповісти
думаю тому все так плоско бо вседоступний громадський форум. були б у чорному то говорили б, що на похорони, кольорове- клоуни. більшого не дочекаєшся. а що є хтось кого тут похвалили??
Відповісти
То в чому справа? якщо на вседоступному громадському форумі все так плоско, то виставляйтесь на невседоступних де опукло. Вдало підібрані аксесуари роблять чорне не траурним, а вишуканим, а кольорове - не значить всі кольори, які знайшли, на себе одягнути.
Відповісти
То в чому справа? якщо на вседоступному громадському форумі все так плоско, то виставляйтесь на невседоступних де опукло. Вдало підібрані аксесуари роблять чорне не траурним, а вишуканим, а кольорове - не значить всі кольори, які знайшли, на себе одягнути.
Відповісти
Такий милий шарфик, нагадав мені удава з старого доброго мультика "Тридцять вісім попугаїв".
Відповісти
а тобі й з двох не доходить???
Відповісти
напевно ніхто з попередніх учасників цього не робив. http://vk.com/id56633130 Давайте знайомитись "друзі"
Відповісти
Тань, ти самодостатня жінка. У тебе класна доня.
Нах.. вони тобі?
Хай давляться жовччю тут
Відповісти
Супер, умыла всех, молодец!!!
Відповісти
на сторінці класна
Відповісти
Діваха рулить. Зразу всі замовкли. Можемо за спинами
Відповісти
Хто рулить?
Нема що робить.Дитячий садок.
Цінність інтернету в анонімності.
Ще подякуйте коментаторам, що не переходять на особистості та коментарі приватного аккаунту.
Тут ніхто нікому нічого не доводить, а просто виражає себе.
Вона хоче з кимось поконфліктувати? Нехай іде до сусідки.
Дитсадок.
Відповісти
Тут нема "друзів", панянко,
Це сторонні погляди щирі в своій анонімності та холодній байдужості, в тому числі людей нижчого, ніж Ваш IQ.
Відповісти
в неї проблем з сусідами не має, так само як з іншими людьми. в будь якому випадку потрібно залишатись людиною. Танюшка просто адекватно відноситься до критикі. і все що ви тут пишите, це ваша особиста думка і нікого вона не цікавить...
Відповісти
Сама так і потрібно відноситись до спілкування з анонімними коментами.
Відповісти
Мамі комфортно в своєму одязі. Личить. А от доцю одягнула не дуже..
Відповісти
клоуни...цирк уєхал клоуни остались
Відповісти
ну що ж, доведеться підсумувати.
на справді не існує ніякого смаку. це вигадка людини, щоб виправдати свою недолугість та мавпування.
існує гармонія. гармонія дійсно має певні правила, порушуючи які виникає дисгармонія. це є у живописі, літературі, музиці, кулінарії - усюди.
більше нічого не існує.
мода - це вигадка маркетологів, щоб за дорого злити реальний непотріб.
бренди - те саме і тренди також.
це все створено для наівниї і довірливих громадян, щоб видурити у них гроші.
комусь смакують приготовлені бичачі яйця, а хтось блює від однієї думки їх скоштувати. і в кого тоді немає смаку?
стосовно героїнь - яскраво. вони привертають увагу, розбавляють сіру буденність і їм так подобається. не зовсім гармонічно, про те дійсно позитивно.
а те, що це не подобається ще комусь - нічого не змінить, вони живуть своє життя, в них свій світ, свої інтереси, свої друзі і т.д.
п.с. хтось там так не вдягнув би свою дитину...не вдягайте.
вдягайте як подобається вам, але пам'ятайте, що так само хтось говорить про вас.
Відповісти
гарно)
Відповісти
Так чи інакше, а їх помітили. Ви сидите і обговорюєте їх, та не факт,що колись на вас зверне хтось увагу.
Відповісти
Хто їх помітив, хіба що птахи....
А так вони знайомі автора рубрики...!!!
Відповісти
ну да сміливо. хтось так пише що не вийшов би так . згідний. мало таких відважних які не боятьсяя уваги та критики.
Відповісти
стильна? та то папужка з дитиною!
Відповісти
ПЕРЕБОР ОДНОЗНАЧНИЙ - КЛОУНИ ...
Відповісти
повна відсутність смаку,що було у шафі те і одягла мама. Дитинку - не потрібно було фотографувати!!!!! я не бачу ні смаку ні стилю
Відповісти
Мамі білу майку, дитині рожеву спідничку. і все стане ок
Відповісти
Нащо їм щось міняти. Вони такі позитивні. Напевно просто відриваються на вулицях міста. В школу все одно дитину поведуть в темній формі, та й мамі напевно приходиться в костюмах на роботу ходити. Таке собі кольорове закінчення літа (по даті 30 число)
Відповісти
заладили:позитивні, позитивні, позитивні.Папуги теж позитивні, і мавпи в зоопарку позитивні, і клоуни в цирку, тільки до чого тут стиль?
Відповісти
варто запитати про це авторів, вони їх фото закидали.Як на мене. Немає нудності. Є основний колір - жовтий, є колір який підкреслює основний -зелений. колір сумки та взуття також спрямований на посилення основного. в цій рубриці не представлений ні один стиль від а до я.(тут всім плювати, самі собі стилісти, кроси під плаття, пальто під майку, шапка літом і т. д. це їх особистий і неповторний та все ж СТИЛЬ. раніше туфлі під спотривні штани було табу. а зараз спортивний шик. я ZA всіх. Про цих конкретно героїв: Значить їх стиль у сміливому поєднанні кольорів.
Відповісти
самі собі стилісти. і напевно навіть не читають думку "експертів" бо давно мають на все свою.
Відповісти
задовбали: хто не співає дифирамбів, цьому папужому стилю, то відразу експерти і обов"язково в лапках. А всі хто в ,захваті,значить експерти без лапок? Бо за такою логікою, висловити свою думку в цій рубриці можуть тільки експерти, решті - ні-ні.
Відповісти
не заходь на цю рубрику як так все задовбало
Відповісти
тебе забули спитати, куди кому заходити. Не рубрика задовбала, а саме такі як ти і тобі подібні,безумовно знавці і експерти ))), які починають шипіти і бризкатись слиною, як тільки хтось скаже що йому не подобається, як одягнена ваша родичка, подруга, знайома чи коханка, фото якої виставлені.
Відповісти
повна відсутність смаку,що було у шафі те і одягла мама. Дитинку - не потрібно було фотографувати!!!!! я не бачу ні смаку ні стилю
Відповісти
Слухай от я дивилась в неї на сторінці. то вона цікава, 100 % любить експерементувати та змінюватись. я вже думаю що це вона просто тут гонить з рубрики
Відповісти
та ти б смак і стиль побачила б тільки тоді коли на них джинси в стразах були і кофточки з блисківками.да? люди ходять на щодень в чому хочуть а не в самому дорогому що є в гардеробі. попривикали пялити на себе вечірні плаття в університет і по центру гуляти.
Відповісти
тут всі гонять.
Відповісти
ще досі вони, а де інші? кінець
Відповісти
стильні друзі закінчились
Відповісти
ну це взагалі жесть тотальна!
Відповісти
Ці виділяються з поміж попередніх, кардинально інші.
Відповісти
Рубрику вже не веде Нескажу. Це видно
Відповісти
Очень смело
Відповісти
Самовыражение никто не отнимет, неважно кто что подумает
Відповісти
поєднати речі які на перший погляд несумісні - це талант, а ще й придати образу таку шалену яскравість. Так собі можуть дозволити одягнутись на щодень хіба, що фешнблогери.
Відповісти
А де Вася? Вася тоже стильный! ))
Відповісти
мультиків з малою передивилась, і на одязі це сказалось.
Відповісти
мають своє бачення та манеру. не схожі на інших. люди будьте яскравими і не бійтеся що комусь ви не будете подобатись, тримайте гордо підняту голову так як героїня і байдуже в чому б вона не була вона є особистість. проводжають то по розуму. а розумну та виховану людину приймуть і без брендів
Відповісти
У світі моди є таке поняття як overdressed тобто "одягнутися занадто" Нашарування фактур тканин та різних кольорів і відтінків, нагромадження принтів і деталей.Кітч у кращому його прояві знову в моді.
Відповісти
Класнючі
Відповісти
такі живі та усміхнені. надзвичайний позитив і стиль своєрідний. точно привертають увагу на вулицях
Відповісти
часто їх бачу
Відповісти
плюс за те, що не коментує "бренди". Якщо людина одягнена так якби не кожен вийшов на вулицю то вже ознака власного стилю.
Відповісти
забагато кольору та їм так непогано.
Відповісти