Луцьку діагностували «хворобу Черновецького»

Луцьку діагностували «хворобу Черновецького»
Опозиція програла проміжні вибори до Луцької міської ради в окрузі №10, бо місто підхопило «хворобу Черновецького», - вважає голова Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт.

«Ми планували виграти ці вибори і тому отриманим результатом вкрай незадоволені. Основна причина поразки нашого кандидата – це певна деформація у розумінні системи виборів у виборців і в частини учасників виборчого процесу», - цитує політика Вголос.

«Коли у виборчий процес втручаються гроші, втручається момент підкупу виборців, надання різноманітної допомоги. І це спотворює реальний вибір людей, як і результат виборчої кампанії», - поділився своїм баченням голова волинської «Батьківщини».

ЧИТАТИ ВСЕ ПРО ПРОМІЖНІ ВИБОРИ В ОКРУЗІ №10

Також Григорій Пустовіт вважає, що Луцьк зараз захворів «хворобою Черновецького» і з цим треба боротися.

«Ми знаємо, які об’єктивні причини поразки нашого кандидата. І ця тенденція є небезпечною. Це проблема не нова. Ми з нею вже зіштовхнулися під час виборів до Верховної Ради. Сьогодні вона розвивається. Але хочеться вірити, що ця інфекція, яка називається в Україні «хворобою Черновецького», буде подолана. Тому що Київ нею уже перехворів, коли люди голосували за гроші і продпайки. При правильній роз’яснювальній роботі наше місто і наш край також перехворіє хворобою голосування за певні фінансові мотивації», - відзначив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Пустовіт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цитата Пустовіта:"це певна деформація у розумінні системи виборів у виборців і в частини учасників виборчого процесу". Це чистоъ води ПУСТОвітство, тобто пустослів'я!
Відповісти
Луцк переболеет скоро "Батькивщиной", т.е. БЮТорастией.
Відповісти
Луцьк буде "хворіти", як кажете, "Свободою"))), якщо не скурвляться..
Відповісти
країна хвора.а голєви пустовіти пизи-в свій час підтримували діагноз.того вона сидить..вона тоже тримала рівень дибілізації на належному рівні.може зрозуміла..да й Бог щоб надовго,зрозуміла..то що то Африка то зрозуміло..хзотілося б любстрації батьківщин та фронтів..нах..вам знов шиби?їх мало було?
Відповісти
пардон, дурилка картонна, виборці не проголосували тому, що ви "забили" на виборців, от і все... розшифровувати не буду, подумайте самі, або заплатіть кошти, щоб подумали за вас))) просто подивіться на вашу діяльність у міській раді! для міста дуже актуальна проблема імпічиента президента)))ну, просто, вибачаюсь, тупорилі)))
Відповісти
та міськрада може зробити?асфальт покласти?прокурорів працювати заставити?з києва гроші забрати?реальніше хлопці,башкаленків почули,струйою общою мочитесь.вибирай сина Азарова,стоматолога..тоді тобі біля підїзду яму засиплять твоїми ж грошами..ті все дочистять коли дасте.дауни
Відповісти
Так, все вірно. Ми памятаємо БЮТівські обіцянки-цяцянки.
Пафосні і високоморальні прес-коференції керівників: Кирильчука, Грицюка, а тепер чуємо "заявки" Пустовіта.

Кирильчук і Грицюк тихенько збагатилися, хто військовим містечком, хто гектарами земельки біля авторинку і відійшли в "кущі".
Зараз "роботу партії Батьківщина" продовжує їх учень Пустовіт.
Відповісти
Лучани і волиняни не повірять БЮТу.
Брехнею можна жити і навіть весь світ пройти,
але назад не повернетесь!
Відповісти
лучани ще вірять БЮТу, а скоріше Тимошенко, прокрутять один кліп ( сам ледь не заплакав))), і проголосують, просто, шкода, що усілякі покидьки з БЮТу просто будуть дерибанити місто і перетворювати його в нікчемність, а романюк допоможе...своїми благими намірами...благими намірами вимощена дорога в пекло... до речі, запитання, а звідки цитата?
Відповісти
до речі, чекаю продовження "опусів" Григоренка про "Гріпени", аеропорт і озера, просто, щоб відпочити, посміятися)))
Відповісти
Поганому танцюристу завжди щось заважає.Невже ви думаєте що такі як Шиба і інші вам добавляють авторитету.Далі буде ще гірше.
Відповісти
Шиба, а також нове придбання фракції БЮТ Козюра)))( як у футболі,чесне слово, за скільки купили))) чи сам доплачував Григаренку))), будуть мовчати і сопіти, і думати, що вони пройдуть у міськраду)))не пройдете))) заспокойтеся...
Відповісти
Про що ми сперечаємося? Невже ніхто не бачить небезпеки, коли голоси виборців просто скуповуються. Треба вже бити на сполох, бо Якунович та його син-стоматолог будуть вічними президентами України. Ми продаємося за жалюгідні копійки! Ми розучилися бути хитрими, тобто брати вкрадені у нас гроші і голосувати за майбутню цивілізовану Україну. У нас немає ідеальних політиків - це так. Але через вади політиків голосувати за порочних бандитів і ще й виправдовувати це - звиняйте. Схаменімося і разом поборемо продажність, а там розберемося хто нам миліший.
Відповісти
Бюту: Треба було кандидата вибирати не по розміру вищиванки.
Методика виборів між бют та пр: - "дурень", "сам дурень", розвязана бютом привела до того що виборці голосували за "3 силу", а Черновецький тут мало до чого. Згідний, що Луцьк вже "перехворів" бютом, то й надалі все менше людей поведуться на заклики.
Відповісти
Про те, що Луцьк перехворів БЮТом говорять давно, ще з 2006 року. І все наші доморощені "нострадамуси" не попадають в ціль. І на цей раз їхнє передбачення не збудеться. Проблема в іншому - це скупка голосів. Програли всі партії, всі!!! І регіонали, і комуністи, і БЮТ, і Свобода, і Удар, і інші. А виграли гроші! І доки прихильники партій будуть скубтися між собою, їх витіснять на маргінес місцеві олігархи, точніше олігарх. Партайгеноси думайте!
Відповісти
ці будуть.накрали більше красти не будуть.вони гаспадарникі.знають толк в доїльних апаратах.вчителі за освітою -за покликом ...овець та баранів в гурти.значить чабани.джигіти.
Відповісти