Шкільний сезон у Луцьку. ФОТО

Шкільний сезон у Луцьку. ФОТО
У неділю, 1 вересня розпочався навчальний рік. Школи міста, провівши традиційне свято Першого дзвоника, розпочали роботу.

На вулицях у цей день було незвично гамірно. І хоч дітлахи за звичкою "крутять носом" і сумують за літнім канікулами, все ж у цей день у дітей був святковий настрій.

Особливо вирізнялися "першачки": саме їх за традицією у цей день вітали, бажали "бути сумлінними на шляху у Країну Знань".

Вулиці міста світилися дитячими посмішками, серед переходих було запросто уздріти святково одягнених школярів - у вишиванках і з квітами.

ВолиньPost пропонує читачам фоторепортаж з вулиць міста Луцька, зроблений у недільний день 1 вересня.






















































































Фото Олега ГОРДІЮКА (для ВолиньPost)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: освіта
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мені було б цікавіше побачити підбірку фото, де такі ж святково одягнуті старшокласники під дією алкоголю лазять рака .
Відповісти
гарні фото, культурні малі діти...може в них хоч буде світле майбутє без алкоголю в дворах!
Відповісти
Не буде. Вони приречені.
Відповісти
А ти шо вибраний чи святий чи по воді ходиш?
Йди в школи і "просвіщай" молодь.
А бути дартаньяном клавіатури - якась лоховська позиція
Відповісти
Повторюсь, мені буде пофіг хто чим буде займатись, і ходіння по школах з програмою "просвіщання" молоді буде більш ніж безглуздим, вони самі мають зробити свій вибір, і я туди не збираюсь ніяким чином втручатись. Я лише буду споглядати і сміятись за цим всім зі сторони.
P.S. І в кінці кінців, для того щоб "просвіщати" молодь є батьки і педагоги.
Відповісти
Супер!!!
Відповісти
Кльова підбірка, позитивна!
Дивану - та розслабся, ханжа, вийди з транспарантом в центр і агітуй за тверезість
Відповісти
Навіщо це мені? Якщо хтось хоче бухати - хай собі бухає, мені до цього не буде абсолютно ніякого діла.
Відповісти
прихована реклама на деяких фото.а вцілому прикольно,особливо з М"ячем.
Відповісти
Приємно що кількість молоді у вишиванках збільшується порівняно з минулими роками, і це прекрасно, молодь цінує традиції.
Відповісти
эти вышиванки ...блевать уже от них хочется( это всего-навсего национальная одежда...при чём здесь 1-ое сентября?????? Такое впечатление, что вышиванки пялят люди, у которых вкус напроч отсутствует и вместо того, что бы придумать что-нибудь стильное и в то же время уместное, не долго думая, сунут на себя вышиванку, мол "простенько и со вкусом, а главное ПАТРИОТИЧНО", а выходит глупо безвкусно и неуместно...(
Відповісти
щиро жалко людину, яка справді не розуміє прерасного в дрібницях. Здавна вишиванки це святковий, патріотичний та культовий одяг. В вишиванці і в її "носінні" є те, що так намагаються виховати в сучасній молоді - відповідальність і повагу за ту країну в якій проживаєш...як на мене то вишиванку взагалі можна носити кожного дня, дуже захоплююсь людьми, які не чекають 24 серпня, щоб показати хто "крутіший" українець, а ідентифікують себе таким щодня...
Відповісти
Вишиванки - це дійсно національне вбрання українців, яке одягали у святкові дні. І діти-українці у свято Першовересня виглядають дуже гарно у вишиванках.
Відповісти