У Луцьку відкрилася нова піцерія «Фелічіта». ФОТО*

У Луцьку відкрилася нова піцерія «Фелічіта». ФОТО*
У суботу, 7 вересня, з 11:00 у Луцьку відкрилася нова піцерія «Фелічіта».

Ресторан відкрився у центрі Луцька – на розі вулиць Винниченка і Степана Бандери, за адресою: вулиця Винниченка,2.

На кожного гостя, який завітає у «Фелічіту» у суботу чи неділю, 8 вересня, чекає комплімент від ресторану, обіцяють у компанії ГРАНД ПЕРСОНА.

Піцерія працюватиме щодня з 11:00 до півночі.

Нагадаємо, всього в мережі компанії ГРАНД ПЕРСОНА відкрито 7 піцерій «Фелічіта»: чотири у Луцьку, по одному у Львові, Шацьку і на гірськолижному курорті «Буковель».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Фелічіта
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ще одна ригаловка, людей труїти. Вже скільки тих піцерій треба. Не позорте українського міста
Відповісти
баранеску ти невихований і злий. включи на пульту кнопку і сиди далі на дивані.
Відповісти
Якщо Фелічіта ригаловка, то я живу в Монако, а не в Люцьку.
Відповісти
"Наш край" став "Фелічітою".
Совєтський люмпен любить все модне,загранічноє
Відповісти
вам советікус по душі? Заскучивчя? Тихенько кусай собі лікоть : нещирий зависник( типовий невдячний чолов'яга). зміни себе і дивись люмпенів перестанеш бачити.
Відповісти
Який "Наш край"? Перший раз таке чую. Спитай у мами як правильно називався той ґинделик.
Відповісти
У тому приміщені був ресторан "Наш край".
Відповісти
не було такого. Край був
Відповісти
Назва ресторану була "Капрі", а не "Край"
Відповісти
Дєвочка, сначала був край, товже потом назвали Капрі
я був там раз нахаляву за чужий щот
Відповісти
значить, ти була ще маленька, коли ресторан називався "Край"
Відповісти
Я перепрошую, але дійсно заклад називався просто "Край". І коли це було??? практично 9-10 років назад!!!!! а зараз 2013 рік) все міняється і оновлюється! відповідно і інтер"єр, дизайн і сам рівень піцерії щодо обслуговування та подачі страв! потрібно мати смак, щоб створити таку сітку ресторанів, досить популярних, у нашому місті. А якщо,Ви,рівняєте все з "совєтскіми" часами, то, мабуть, заклад Вашого рівня це, звичайна, їдальня біля якогось заводу)))
Відповісти
А фасад "убогий" чого лишили? Жлобство? Штукатурка зверху впаде - дійсно прокурора пожиттєво задарма годувати будете.
Відповісти
А фасад сделают за твои бабосы какие ты туда понесеш
Как говорится прокурор не поможет
Не верь улыбке прокурора
Відповісти
Що вбогий, то вбогий. Якби не ця реклама на ВолиньPost, я би й уваги не звернула на появу нового закладу. Хоча щодня проїжджаю повз будинок. Бідовенький фасад, бідова вивіска.
Відповісти
Щось ви всі тут дуже затягнуті і зовсім забиті... поїдьте просто у Львів і побачите скільки там за такими "убогими" фасадами є цікавих кафешок!!!!! я не говорю про закордонні місцини... В цьому весь смак!!!! стильний сучасний заклад в поєднанні з старим фасадом - це супер! а не жлобство...
Відповісти
Интерьер и обслуживание у них всегда на высоте.
Відповісти
Гарний інтер'єр. Приємно, що в Луцьку є заклади такого рівня.
Відповісти
Звичайна піцерія з гарним сервісом та дуже смачною піцею за 44 гривні. Пічь, дрова, вогонь, смачна кава, терпке вино - все добре. Макарони на жаль не люблю, але й вони мабуть таки як треба.
Відповісти
ти з якого лісу виліз, і де навчився компа включати???
Відповісти
обгортка гарна, але не відомо що у "середині"...
Відповісти
думаешь если со стен штукатурка падает, туалет засраный, стульчики разваливаются, то "у середині" будет что то хорошее?)))))))))))))))) Если снаружи срач, то внутри 100% еще хуже ;)
Відповісти
Молодці! Так тримати! Тільки людішка трохи зарплату піднімайте... ;)
Відповісти
А ти не жмоться на чайові!
Відповісти
дуже гарно!
Відповісти
Молодці!Підтримую!У "Фелічіті" завжди дуже смачно і затишно,і людно!!!
Відповісти
Радує що в нас вже 4 піцерії з найвищим рівнем сервісу і нормальними цінами
Відповісти
Сервіс нормальний, а от ціни кусаються.
Відповісти

Капець їж сало.










Відповісти
Уважаемый, жаба плохое качество
Задумка нехилая - клиентура денежная напротив)))
Кормить прокуроров - мечта жлоба
Відповісти
И не только самих прокуроров, но и тех, кого вызывают, и тех, кто жалуется.
Відповісти
Цыпачка ты догадливая)
Народу там немеряно от лохов базарных до меров бывших
Відповісти
Дело не в дизайне! А в том насколько качественный продукт вы там будете готовить и реализовывать нам, потребителям.
Відповісти
Братан, не тебе пояснять, что авторитетные люди не понтуются
Что было вчера то будет завтра, а сегодня на воле кушай что подают
Відповісти
Гриша, ти кумедний прокурор)
вже ходив на халявний обід? Смачно?
Відповісти
от прокурора слышу
Відповісти
А що ж то за такі ліхтарі з відер. У новій лінії повно гарних люстр. Меблів теж багато, бо пеньки виглядають смішно. Піцу Їли, пиво пили, і вином пригощали. Після цього вже все було добре.
Відповісти
Полішуки завжди відрізнялись своєю "доброзичливістю" особливо тоді, коли в сусіда краще. Але ще ніхто не перевершив у Луцьку "Фелічіту" ні за якістю ні за сервісом. Ну а ціна ... певне краще на 5 грн дешевше скоштувати шматок дріжового тіста з електропечі в закладі де виходячи з туалету хочеться не лише руки перемити... Кожен обирає з того на що заслуговує і до чого прагне...
Відповісти
По сервису соглашусь, а вот по качеству... Феличита уже не та - могут до половины пиццы принести - просто тесто. Есть много пиццерий в Луцке, которые по качеству могут потягаться. А с ценами Грандперсоны так и очень сильно потягаться.
Відповісти
Давайте так, кому не подобається - той у Фелічіту не ходить. А то всім не до душі, а всі столики завжди зайняті.
Відповісти