На Волині Леніна «переселили» до офісу нардепа-комуніста

На Волині Леніна «переселили» до офісу нардепа-комуніста
У місті Любешів змінилося місце розташування пам'ятника Леніну.

Про це у Facebook написав депутат обласної ради Ігор Гузь.

"У Любешові, на малій батьківщині Адама Мартинюка, комуністи забрали пам'ятник Леніну з центру міста до свого офісу.

І тепер все в ажурі, приїде Адам Іванович додому, вийде з офісу свіжим повітрям подихати, а вождь пролетаріату тут як тут", - повідомив він.

"p.s. Хоча і там йому не місце... Пам'ятник невеликий, в принципі справа на пару хвилин...", - додав політик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ставте быстрее в Луцке урода Бандеру, а то доски надоели!!!
Відповісти
Комсомол в тебе з головою все добре????????????????
Відповісти
Комуняку - на гілляку!!!
Відповісти
ще той...
Відповісти
як гарно "Про це у Facebook написав депутат обласної ради Ігор Гузь") але він "забув" написати, що фото та інфу здер з "улюбленого" ним "Слова Волині".
http://slovovolyni.com/ukr/world/10250/
Відповісти
Шо таке слово волині?!
Відповісти
Ага, і фотку потяг, не вказавши джерело...
Відповісти
Дай закон нарушити, це по народному називаеться Гузь вкрав статтю...
Відповісти
той Гусь словами розкидатися вміє, коли ж дія буде?
Відповісти
Морда кагебістська,поспішай за квитками на потяг в напрямку Маскви,бо не всиигнеш !!!
Відповісти
Любешівським поліщукам завжди було приємно спостерігати за катом України. Запроданці .ОТЯМТЕСЯ ТА ПОРОЗУМНІШАЙТЕ, а то соромно з вами жити в одній області.
Відповісти
того Леніна вже 7 років назад переставили з центра міста до комуністів)
Відповісти
Игорь Гузь демагог и конверточный попрошайка. Все знают, что его "принципиальная" позиция стоит совсем не дорого, около 100$.
Так, что Ленин стоял и будет стоять. Народ так решил и никто не имеет права навязывать свою, тем более озабоченную точку зрения.
коммунисты вас попустили и они это знают, от того и бесятся!!!
Відповісти
це який народ так вирішив? ти і петька?
Відповісти
врємя істєкло.к отвєту..
Відповісти
Сімонєніни повилазили!!!!!!!!!!! А де прапори СЄРП і МОЛАТ.))))))))))))))))
Відповісти
А давайте поставимо пам№ятник Гузю-неробі? Уявіть-Гузь на трибуні, і виголошує заяву!!!
Відповісти
Хай не хвилюеться, йому теж поставлять колись, на гробi памятник бандерi.
Відповісти
Це вже давно не новина, там пару рокiв вiн стоiть, чому щойно тiльки згадали про нього?
Відповісти
Пам'ятник той перенеслм вже певно років з десять тому, невже більш актуальних тем немає?
Відповісти
Закiнчились сенсацii...
Відповісти
Слава великому борцю з пямятниками Гузю!
Відповісти
Якби Гузь написав, що вчора у Луцьку побудували перехід над залізницею, ви б також тупо передрукували? Пам"ятник п"ять років як перенесли. Сенсацію зробили. Невже нема більше про що писати?
Відповісти
ну і розсмішили))) згадали про нього) вже понад 10 років пройшло після того як його перенесли з центра міста, а щойно про це згадали)))
Відповісти
ще вроді тоді по телебаченню показували як його перенесли) ще вроді тоді всі газети були з заголовками і в Любешові Ленін не встояв)
Відповісти