Атаки на ВолиньPost «тягнуть» на кримінал, – Козюра

Атаки на ВолиньPost «тягнуть» на кримінал, – Козюра
Луцький політик і юрист, депутат Луцької міськради Андрій Козюра вважає, що хакерські атаки на інтернет-видання ВолиньPost можна кваліфікувати як кримінальний злочин.

«Незалежні ЗМІ є невід’ємною частиною демократичного суспільства. Прикро, що більшість ЗМІ на Волині є заангажованими. Джинса, цензура та підконтрольні журналісти є невід’ємною їх складовою. Все це заважає суспільству отримувати об’єктиву інформацію, тобто, по суті, закриває вуха й очі, щоб бачити й чути правду», – зауважив він.

На думку Андрія Козюри, «ВолиньPost – один із небагатьох інформаційних інтернет-ресурсів на Волині, який має широко відкриті очі, щоб бачити реальність, і сміливість та голос, щоб про це говорити».

«Тому посягання на знищення цього інтернет-ресурсу є посяганням на правду і демократію. А це неприпустимо в будь-якому демократичному і розвинутому суспільству. Більше того, це є, на мою думку, кримінальним злочином, адже це – перешкоджання професійній діяльності журналістів», – висловився він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А буратіно на що тягне?
Відповісти
Андрію дякую за підтримку! Разом нас багато нас не подолати;)
Відповісти
І шо йому шланга гальмівного перерізали?
Спеціаліст по ІТ ділах, шо пєстэц
Відповісти
Шланга йому палиця перекусил, со своим ЦУМом...
Відповісти
Та ні, Андрійко усвідомив свої помилки й плідно спрівпрацює з ВС, а останній права рука Палиці в міськраді. То й війна припинилась, й авто не скоро горітимуть...
Відповісти
давно казявкіна не було в ефірі, вже рік як не писали про дєятєля(коли тайота горіла)
Відповісти
Па ходу волиньпостівців ніхто не намагався зламати. Я поняв схему, це вони зламали під прицілом, і аби підозри на них не посипалися пишуть тепер, шо на них тоже тіпа хакєри напали.
Відповісти
По ходу ти настоящий Віталька з каналу ТЕТ.
Відповісти
от віталька, ти прям як академік, такі глибокі аналітичні умовисновки)))
Відповісти
На кримінал тягне БУРАТІНО,скоро Палиця з ним РОЗБЕРЕТЬСЯ і з Козлюрою тоже.
Відповісти
А шо то за холєра такая то тая атака? То мо як німець в 41 наступав,то теє саме?
Відповісти
Дайош коментар Вікторова на хакерський напад, ВолиньПост. Слабо?
Відповісти
+100%
а депутатів у міськраді півсотні, в обласній раді ще стільки ж усіх опитайте- буде 100 новин. Заодно і нагадаєте їм про своє існування))
Відповісти
А кандідатам у дупутати мона своє мнєніє з фамілією помістить?
Відповісти
http://grabovsky.com.ua/home/219-natsionalna-spravedlivist-i-zlochini-kravchuka-ta-kompartiyi

Відповісти
Якби хотіли усунути конкурента, то підпалили би офіс
Відповісти
І для чого пішов в БЮТ?
http://dissident-ua.org/post/60291593566
Відповісти
О-о-о-о, кто следующий? "Всё это было бы смешно, когда бы не было так грустно".(с) Кто следующий? Списки составлены или экспромтом? А кто еще из волынских нардепов выступит в защиту свободы слова?
Відповісти
Всі недолугі політики відмітяться у зв'язку з такою знаменною подією чи хтось помовчить?
Відповісти