вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

У поліклініках хочуть відмовитися від паперових карток

У поліклініках хочуть відмовитися від паперових карток
МОЗ впроваджує Всеукраїнський електронний реєстр пацієнтів, а тому паперові медичні картки найближчим часом стануть історією.

Про це розповів заступник Міністра охорони здоров’я Роман Богачев, ‒ повідомляють у прес-службі відомства.

Днями Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова затвердила технічні завдання для створення централізованого електронного реєстру пацієнтів та комплексної системи захисту інформації у ньому.

За словами заступника міністра, із переходом на електронну систему збору та зберігання інформації відійдуть у минуле і проблеми, пов’язані із паперовим медичними картками.

«Нині картки зберігаються за місцем проживання пацієнта і з цим пов’язані довготривалі бюрократичні процедури. Також виникають труднощі у процесі збору анамнезу, наприклад, коли пацієнт потрапляє у заклад охорони здоров’я у невідкладному стані без медичної картки. Часом через людський фактор трапляються випадки втрати медичної інформації. Централізований ЕРП дозволить вирішити ці питання, що, безумовно, підвищить доступність медичної допомоги», ‒ вважає він.

Персональні дані пацієнтів розміщуватимуться на серверному обладнанні МОЗ України, що дозволить централізовано забезпечувати контроль за їх збереженням.
Теги: здоров’я
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 5
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поки ті божі одуванчики 1 пальцем накнопають прізвище ім"я по-батькові хворого він вмре під реєстратурою
Відповісти
Та не вигадуйте, зараз молоді з ВУЗів випуститься багато, вони і допоможуть їм в освоєнні техніки, а ті з ними своїм досвідом поділяться. Думаю така система буде набагато єффетивнішою за картки, які вічно десь губляться.
Відповісти
Вони з такими картками толку не мають, а що вже говорити про електронні. В поліклініці №2 в реєстратурі сидять мигери, як собаки гарчать до людей і талонів ніколи немає до лікарів, а тут щось нове.... це не для тих курок, що там сидять.... тоді і персонал міняйте.... а то одні тупаки психовані..
Відповісти
Так ось я взагалі не розумію, за що цим бабам у регістратурі платять гроші. Тому і підримую цю інновацію, бо ж вони стануть непотрібними. І бігати з папірцями по кабінетах не потрібно буде. Думаю це все ж таки гарна ініціатива МОЗ.
Відповісти
Все нове завжди сприймається з острахом. Але я вважаю, що це крок у вірному напрямку. За вікном нове сроріччя, в якому навіть діти в чотири роки вже вміють планшетом користуватись. Тому і лікарні вже потрібно переводити на електронні чегри та картки. Тим більш, що така практика вже є у багатьох інщих сферах нашого життя.
Відповісти
Останні новини
У поліклініках хочуть відмовитися від паперових карток
11 вересень, 2013, 17:26