У Луцьку до приїзду Януковича порозвішували біл-борди. ФОТО

У Луцьку до приїзду Януковича порозвішували біл-борди. ФОТО
Напереодні приїзду у Луцьк довгоочікуваного президента України Віктора Януковича у місті на шляху, яким, ймовірно, рухатиметься президентський кортеж, розмістили біл-борди з вітанням Януковичу.

Нагадаємо, 12 вересня, на Волинь приїде Віктор Янукович. У Луцьку він має відвідати завод «Мотор» та Волинську обласну клінічну лікарню.

Зокрема, на вулиці Ківерцівській розмістили біл-борд з привітаннями від заводу «Мотор», а на проїжджу частину нанесли нову розмітку.

За словами працівників «Мотору», на підприємстві якось особливо до візиту Гаранта не готуються. Окрім того, вони припускають, що на заводі Віктор Янукович відвідає цехи № 1 і № 6.

В інших мікрорайонах Луцька, зокрема на перехресті вулиць Яровиці і Набережній, а також поблизу площі Грушевського розмістили біл-борди із текстом: «Волинський край вітає Президента України Віктора Януковича» і «Волиняни щиро вітають Президента України Віктора Януковича».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну ось маршрут вже відомий :)
Відповісти
А тобі що до того? Таких і на гарматний постріл не підпустять!:)))
Відповісти
Оце і прогинаються. На Ківерцівський зроду не бачив розмітки.
Відповісти
хозяин едут...
Відповісти
Маразм Кліма,на догоду "покращувачу" вже сьогодні
Відповісти
Не допоможе. Попруть.
Відповісти
100% не допоможе
Відповісти
Що б ви робили якби Президент не приїжджав? Ви місячний план своїх "поганих" новин за день-два виконаєте. Яким-би він не був - але він Президент України! Будуть наступні вибори - вибирайте іншого, але повага до людини повинна бути! У яку вам Європу? За вам поганий корівник плаче!:)))
Кожен народ заслуговує на те, чого гідний!
Відповісти
бідні білборди будуть цієї ночі))))))) шо туди не полетить і фарба і яйця і все тому подібне)))
хіба їх цілу ніч будуть охороняти шоб не забруднили)))
Відповісти
І що тут такого? Чи просто немає про що говорити. Хай приєжає і взагалі нормальний Янукович дядько.
Відповісти
Дядько і керівник держави-різні речі.Його приїзд осквернить Волинський край.Тільки Клімчук та провладні мальчики порадуються...лизнуть!Де "пакращення"!
Відповісти
Де "пакращення"!?
Це у Юлі з Вітею Ю. спитай!:)))
Відповісти
Наш президент нормальний мужик!Має пристойний авторитетний вигляд з поміж інших!А Україною керують інші от і всі проблеми звідти!Це як на дошці для гри у шахи!
Відповісти
А я особисто пишаюсь своїм Президентом!
Відповісти
ооо, очередна лизунка дуп Наталія Гарбар!)))
Чим вже тобі Янукаович такій нормальний дядько? Зарплату тобі хорошу дав, майбутнє збудував?
Відповісти