Янукович у Луцьку: інтернет жартує

Янукович у Луцьку: інтернет жартує
Напередодні приїзду президента України Віктора Януковича у Луцьк в інтернеті стали з'являтися меми, демотиватори й інші жарти на цю тему.

Нагадаємо, Віктор Янукович досі не відвідував Луцьк в якості Президента (єдиний його візит як лідера Партії регіонів відбувся у грудні 2009-го, напередодні президентських виборів).

У середу, 11 вересня стало відомо, що у Луцьку він має відвідати завод «Мотор» та Волинську обласну клінічну лікарню.

А напередодні у місті на шляху, яким, ймовірно, рухатиметься президентський кортеж, розмістили біл-борди з текстом "Волиняни щиро вітають Президента України Віктора Януковича".

Нижче наводимо жарти, якими інтернет-користувачі відреагували на повідомлення про приїзд Віктора Януковича до Луцька.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хороші жарти)))
Відповісти
молодці класно!
Відповісти
Тупо!!!!!
Відповісти
"Напередодні приїзду Президента україни Віктора Януковича у Луцьк в інтернеті стали зявлятися меми..."
Та що ви кажете? Весь інтернет дізнався, що Янукович їде на Волинь і всім є до цього справа, а більше він нікуди не їздить...? Made in Gusz and pidguzniki & children VolynPost - ні розуму ні фантазії!
Відповісти
Повністю підтримую. Оце так новина, кілька криворуких наробили тупізних політичних жартів.
Відповісти
По ходу за наезд за президента можно и ответить
без б
Відповісти
Мало жартів...
Відповісти
Так,жартів мало,в основному лиха правда
Відповісти
А я Віктора Федоровича поважаю. Таму що лідер, таму що ПРЕЗИДЕНТ!!!! А ви - просто заздрите його успіху.
Відповісти
перевір голову ТЕРМІНОВО!!!
Відповісти
Ну ты и дурак .Что тебе разрешат ему опу цэловать без очереди
Відповісти
Казнокради із білбордами прогнулись. Треда було тільки зробити двосторонні із написом "Лизати ззаду"
Відповісти
Гусь будет встречать своего спонсора Яныка и Бориса у которого кормится с конвертов, шакал безработный. У нищих гордости нет, потому и Гусь работает штатным клоуном в облзраде!
Відповісти
ну да,лише комуністи зараз в жорсткій опозиції до влади!!!
Відповісти
якщо дурак- для чого про це пишиш тут
Відповісти
Уррааа! Срач почався!!! Юхуу!!!
Відповісти
Прощай авіазавод, завернули в пакетик на подарок.
Відповісти