Опозиція зустріне Януковича в Луцьку мітингом

Опозиція зустріне Януковича в Луцьку мітингом
Члени волинських осередків опозиційних партій скликають людей на мітинг.

Плакат акції в Facebook опублікував Захар Ткачук, керівник обласної організації "Батьківщина молода".

Мітинг опозиціонери запланували на 12 вересня, початок о 10:00. Місце проведення - Київський майдан.

Як відомо, цього дня в Луцьку з візитом перебуватиме президент Віктор Янукович.

Він має відвідати завод «Мотор» та обласну клінічну лікарню.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЯНУКОВИЧ ЇДЕ ДО ЛУЦЬКА: ІНТЕРНЕТ ЖАРТУЄ



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Люди, люди, які ж ви безтолкові. от до чого призведуть ці акції, мітинги?
правильно, до ще більшої ворожнечі схід-захід, до розколу суспільства, до негативу з боку влади в адрес вас, наївних мітингувальників.
Змінюйте цю країну з себе, і змінюйте не криками і акціями, а діями, справами, в які беззаперечно повірять люди.
Вони, там, в парламенті всі за одне! навіть вчора 4 президенти разом футбол дивились, та й п'ють вони разом, бо є друзі футболісти, є однокласники, а є олігархи! ВАМИ КОРИСТУЮТЬСЯ, БАТЬКІВЩИНА МОЛОДА, А ВИ - МОЛИДИМИ ЛЮДЬМИ, навчаючи їх мітингувати і бути ПОСТІЙНО НЕВДОВОЛЕНИМИ ЖИТТЯМ!!!
Відповісти
для діда- може принаймні щось "вдасця" розповісти про ситуацію на волині бо ж крім жополизства там нічого путнього від бориса не буде....
Відповісти
Вас хтось слухатиме??? СМІШНО!
лише волинські видання, які опублікують ваш пресреліз! і декілька фото.
скільки цих акцій вже відбулось - без сенсу!
Відповісти
ну не скажіть ось після комаровського скільки говорили :))))) а тут можна ж подати трошки в іншій формі щоб бути почутим :))))
Відповісти
Яка БАТЬКІВЩИНА??? СВОБОДА СВОБОДА СВОБОДА!!!!!!!!!
Відповісти
ПІДУ!!!!! 100% вже набридло все це!!!!!
Відповісти
Ось так починайте діяти, як перепостив Ігор Гузь:
Що таке з моєї точки зору цивілізоване суспільство? Щодня читаю польську пресу, так от сьогодні запримітив цікаву ситуацію.

Їхав собі молодий чоловік на автомобілі і помітив, що депутат їхнього Сейму, один з лідерів лівої партії SLD Ryszard Kalisz перевищив шидкість. Молодий чоловік досить таки довго їхав за порушником, а потім підійшов до винуватця і прямо в лоб присоромив. Далі виклав відео в інтернеті.

За трохи депутат робить відеозвернення де вибачається перед виборцями! В принципі дрібниця, але саме з таких дрібниць і складається цивілізоване суспільство!

І НЕХАЙ ВАШІ ЛІДЕРИ ТАК ДІЮТЬ, А НЕ ПУСТОСЛОВлЯТЬ від виборів до виборів.
Ми Ми Ми...
ТОШНИТЬ!
Відповісти
Все вірно тому то і хочу завтра піти боря про освіту а тут на тобі і факти... боря про дороги - а ми тут як тут :)))) тільки б дойти..... ну не хочеться охорону бити....
Відповісти
урарррраааа всі за прапори!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
та не за прапори а всі берем курячі яйця і вперед))!!!!!
Відповісти
Акції та мітинги потрібні для того щоб пошвидше позбутися тих дибілів яка ганьблять всю Україну очоливши 45 мільйонну державу.Я - УКРАЇНЕЦЬ,і для мене принизливо що державу очолює зек,а в команді з ним "асабістості" з тупим совковим інтелектом! Данєцкіх- в Данєцк!
Відповісти
будеш ще одним )
Відповісти
Борис,напевне,вже й слова не вимовить на українській мові,всьо па русскі будєт.Ото лизне!!!!!!!!
Відповісти
а в тебе є кандидатура краща за Бориса з рядів опозиціонері????
Відповісти
А хто дозволить той мітинг провести?:)))
Відповісти
Ще можна було б Організувати народ і перекрити вулицю там де буде їхати яник!
Відповісти