З Януковичем на Волинь приїхали міністр та два нардепи

З Януковичем на Волинь приїхали міністр та два нардепи
Окрім президента Віктора Януковича, на Волинь приїхали міністр та нардепи.

Так, в область прибула керівник головного медичного відомства України Раїса Богатирьова.

Про це у четвер, 12 вересня повідомили журналістів, які братимуть участь у візиті глави держави.

Не зміг приїхати головний аграрій країни Микола Присяжнюк. Замість нього прибув перший заступник.

О 11:20 Богатирьова приїхала в обласну клінічну лікарню, де їй проводять екскурсію Центром медичної допомоги та медицини катастроф.

Також у Луцьк приїхала народні депутати Катерина Ващук та Сергій Мартиняк.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ВІЗИТ ЯНУКОВИЧА В ЛУЦЬК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
от вам і мажоритарщик Мартиняк.Кому ще не ясно, що він з регіоналами заодно, хоча і не ввійшов у їхню партію,але голосує ,як регіонали і діє по їхній команді.
Відповісти
А за даними Опори саме Свобода голосує так як регіони! І є велика підозра, що всі ці крики про голосування мажоритарників в унісон - для тогог, щоб відволікти увагу від себе :)))
Відповісти
Нехай краще мажоритарник Мартиняк, ніж Пустовіт - "щирий опозиціонер"
Відповісти
Да настрати на них я хотів з високої криши! приїдуть вони чи ні нічого не змінять всеодно!
Через такіх і криза в країні, понабирали всяких дуполизів, зарплати подавали по 30тис ще й крадуть скількі!
Відповісти
де їй проводять екскурсію Центром медичної допомоги та медицини катастроф.

ЖУРНАЛІСТИ...ЩО З ВАМИ?
Відповісти
просто катастрофа))))а не журналісти))
Відповісти
Присяжнюк не приїхав, був лише його заступник!!Ви що ку-ку??
Відповісти
Вже виправили, от лошпірдоси!!
Відповісти
Если власть сможет донести позитивные моменты о деятельности власти за 4 года (а они есть, это - и развитие инфраструктуры, и создание десятков ветровых и солнечных электростанций по всей стране, и возобновление работы Запорожского завода ферросплавов и Одесского НПЗ, и строительство нового Днепропетровского завода электростали, и мост с объездной дорогой вокруг Днепропетровска, то же самое будер теализоваться в Николаеве; привлечение зарубежных инвестиций, строительство нового саркофага над 4 реактором ЧАЭС (реально его начали строить только при Януковиче), и вывоз из-под Калуша токсичного гексахлорбензола, и ещё ряд проектов местного значения в различных регионах. К тому же 3,5 года гривна стабильна, а не как это было в 2008м - вчера 5.05, сегодня 4.70, а завтра - все 10 грн! Польза государству от президентства Януковича есть, и она значительна. Только оппоненты стараются исказить картину в своих подконтрольных СМИ.
Відповісти