Янукович у Луцьку з людьми говорив про Митний союз. ФОТО

Янукович у Луцьку з людьми говорив про Митний союз. ФОТО
Біля Волинської обласної клінічної лікарні, де перебував Віктор Янукович, зібралися люди.

Після офіційної частини президент поспілкувався з людьми, які слухали його.

Під час розмови він, перш за все, розповів, що «Україна йде своїм шляхом розвитку, захищає свої інтереси. «Ми відчули власні сили, за рахунок яких ми будемо покращувати життя людей. Держава буде сильнішою, нас будуть поважати в світі», ‒ сказав він.

Варто зауважити, що під час цього з натовпу чулися фрази: «У вас на Волині підтримка хороша!» та «Ви багато зробили!»

Віктор Янукович зачепив тему й Митного союзу. Зокрема він зауважив, що не треба протиставляти співпрацю з ЄС і Митний союз. «Ми не зацікавлені будувати мури, шукати ворогів, ми хочемо мати друзів. Хочемо мати хороші стосунки з західними країнами і сусідами. Але не треба забувати, що кожна країна відстоює свої інтереси», ‒ зазначив він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
По закінченню зустрічі пролунала команда "Розійдись!". "Есть!" - пролунало відповідь і "жителі", поправивши мундири під цивільним одягом, таки розійшлись.
Відповісти
А є ще якісь докази, окрім справки з Ліпін про параною?
Відповісти
Чому так мало хвото?
Відповісти
"Варто зауважити, що під час цього з натовпу чулися фрази: «У вас на Волині підтримка хороша!» та «Ви багато зробили!» -
То молодьняк гкгіонів з мельником і башкалєнком мургикали для загального фону
Відповісти
Краще ніж жалюгідний мітинг горе-опозиції біля ОДА
Відповісти
Мало накричався"...на Волині я вас оближу лучше всєх", ще тут сичиш.
Відповісти
Був сьогодні наш бацька на авіазаводі "Мотор". Так заходи безпеки були офігенні - людям заборонили виходити з приміщень, на перехрестях заводських доріг стояли мєнти (не нижче підполковника), всі вікна сказали позакривати і де є жалюзі - теж позакривати. Відібрали 40 чоловік "надійних" людей для організації мітингу і розмови з його величністю, щоб задавали "правильні" питання і знали "правильні" відповіді. Зранку працівників пускали на прохідній не тільки за пропуском, але треба було мати ще й паспорт. Кортеж чорних автівок возив його на великий швидкості від цеху до цеху. Простому люду навіть не вдалось побачити його величність навіть здалеку, не те щоб поговорити. От така картинка...
Відповісти
Тому що дуже сцик_ливий !
З території наказали поховати всі балони, у нас їх там завжди куча. Щоб часом не пухнуло, це ж не яйця.....
Відповісти
мдя... грунтовно, вичерпно і обєктивно... недаремно хакери нападають на вас - скандальних журналістів і скандальні матеріали.
Відповісти
Sovok kompani and marihyana
Відповісти
Приїхав проффесор на ріду йому Волинь! Бо зі всієї Західної України ,чомусь найбільше дебілів виявилося моїми земляками.Це вони обрали до ВР президентських дуполизів палиць, мартиняків, івахівих, єрємєєвих. Чому це Вас так мало хєранта зустрічало?
Відповісти