Янукович у Луцьку: засилля міліції і величезні затори. ФОТО

Янукович у Луцьку: засилля міліції і величезні затори. ФОТО
Сьогодні, 12 вересня, у Луцьку з робочим візитом перебуває президент України.

Ще від учора, 11 вересня, місто почали готувати до прибуття Гаранта: нашвидкуруч порозвішували біл-борди, нанесли нову розмітку на вулиці Ківерцівській. Опозиція пообіцяла зустріти Віктора Януковича пікетом і дотрималася обіцянки.

У межах візиту президент відвідав ДП «Мотор», Волинську обласну клінічну лікарню, Музей Волинської ікони, а також взяв участь у нараді у стінах Волинської ОДА.

Загалом переміщення Віктора Януковича містом супроводжувалося величезними заторами, натомість вулиці, якими їхав президент, «зачистили» від транспорту. Повністю перекрили 40-ий квартал, аж до ківерцівського мосту. Добратися до залізничного вокзалу Луцька було також неможливо. За порядком стежило безліч міліціонерів.



Фото Олега Гордіюка (для ВолиньPost)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Наверное ментов нагнали со всей области. Ходил по улице и слышал их переговоры, абхахочешься. Спецом приостановился возле парочки на углу Шопена-Воли. Разговоры типа:"Группа из 6 человек движется по направлению......")))))))))
Відповісти
Смішно, але всі мєнти в шапках, а цивільні - без.
Відповісти
какіє атвратітєльниє рожі
Відповісти
Не можу не погодитись....
Відповісти
Оце так зліт мусорні.
Відповісти
вони і на Волині барани...
Відповісти
Первый коммент написан в 16:05, а этот написан, когда полностью загрузилась вся страница, со всеми фотками. Итого загрузка составила около 40 минут. Вот я думаю, это последствия устранения "атаки", или продолжение "атаки", или симуляция этой самой "атаки".)))
Відповісти
где не посмотри мусора везде лижут жопу с того же Киева до Луцка в шоке.
Відповісти
ну а шо ви хотіли, це ж гарант, а не булька з носа! Слава партії регіонів, Янукович кращий!
Відповісти
Я дуже рада такому візити!Єдине чього неврахували в приїзді президента країни це поставити біотуалети на певних вулицях...все неорганізовано...думаю органи мало доклали зуиль щодо організації даного приїзду, оскількі на дорогах було занаддто багато затор, а маршрутні таксі блудили по місту Луцьку незнаючи куди і як зпланувати вій маршрут....Тай міліція і деякі незрозумілі лиця вели себе некоректно звертаючись до людей....думаю хто б там неприїжджав але по пішоходним переходам рухатися має право кожна людина і хамити ій при цьому ніхто немає права...всеж таки це передпачено законом...Це наша країна ...це наша влада!Дуже щялива що нарещі добралася додому...пішком!
Відповісти
Тетяна - прекрасний приклад "освіченого" електорату, якому потрібно дякувати за цього преза. Який народ в більшості, така і влада. Якщо народ - лохи, то і ті хто при владі всіх за лохів і мають.
Відповісти
Особисто я його невибирала ніколи!
Відповісти
мабуть що,в Луцьку одиниці за нього голосували...
тоді чому сьогодні на мітингу були одиниці???
ау,прокинтесь
Відповісти
Де ви навчалися, шановна? Як змогли взагалі потрапити сюди, маючи такі знання? А може ви у початкрвому класі?
Відповісти
Кльові фотки. Сьогодні в місті надзвичайно багато сміття.
Відповісти
ганьба Янику и партії рЕгіонів
Відповісти
и Партии Гандонов
Відповісти
я уже надеялся что кто-то его там собьет на машине но....
Відповісти
ВП, а ви не пробували зменшувати роширення фото в своїх статтях?
Відповісти
кака вана сЦИКливая єта дєржавна Гаранта !
Чево людзей така баятся? Очень многа гадастей єта кабана наверна делала
Відповісти
Сьогодні Вітька приїхав на другу батьківщину - свою рідну Волинь. Чи кликало його бандитське серце на рідну Маневиччину, чи може ж..полиз Клімчук зацікавив ще одним заводиком?
Відповісти
А шуму скільки?! А коли Кучма чи Ющенко приїжджали, хіба не такі заходи охорони та інші засоби забезпечення безпеки були, згадайте, хто був у той час і під стіл пішки ще не ходив, як більшість "коментаторів" на цьому сайті? І нема чого сенсації раздувати на рівному місці! Змагаєтеся в дотепності, а не в розумних коментарях тро-ло-ло!:)
Відповісти
Бос колумбийской мафии..
Відповісти
Цікаво, що в кортежі нашого гаранта жодного авто вітчизняного виробництва. А де ж підтримка вітчизняного виробника та автопрому, про яку так смачно розповідають з телеекранів?
Відповісти
Відразу видно, що троль!:) А ти в яких країнах бачив президентів, які їздять на "своїх" автомобілях? Ну Америка і Німеччина - там зрозуміло, де якісні роблять, ті й купують! Ти постав питання 90% жителям Волині, на яких авто вони їздять, якщо очам своїм не довіряєш!:)
Відповісти
Франція, Італія, Японія, Корея...,далі продовжуємо??? Англія, Швеція, ще???
Відповісти
Шановний, я не троль і цілком жива людина, яка їздить на японському авто, переплативши за нього двічі через дебільні закони наших урядовців. І ці закони спрямовані максимум на те, щоб пересіли ми, прості жителі, на паршиві авто вітчизняного виробництва. А ви продовжуйте захищати, вперед...
Відповісти
Замітили, в кортежв майже всі машини з волинськими невзрачними номерами... шифруються....
Відповісти
У президента Московії жовта ЛАДА КАЛІНА!!!!
Відповісти
Бред какой-то, собаки лают, а караван идёт! Хохлы, вы по большому счёту избрали Президента белоруса, когда-же вы изберёте настоящего хохла, типа Порошенко! Тогда не на кого будет гавкать! Я лично за таких как Порошенко! А Климчук молодец, он настоящий волыняка, лучшего всё равно не найдёте! Поставьте Гузя или любого свободовца, они вам быстро всё "поднимут"!!!
Відповісти
брєд сумашедшого і сивої кобили...
Відповісти
Приїхав барин, ось холопи (клімчуки, башкаленки, войтовичі і т.п) з усією завзятістю демонструють свою відданість йому.
Відповісти
А ты "простий" - чей холоп будешь?:)))
Відповісти
явно не твій, таких як ти, холопів тьма тьмуща, а адекватів мало...,такі як в ПР сидіятьі вірять зрадникам,які по трупам йдуть, при цьому всьому,живуть шикарно та й в "вірять" в Бога...
Відповісти
А де фото власне президента? (спина не враховується). Що він і пресу до себе не пускав?
Відповісти
ні,без дозволу ж не можна,це ж "славнозвісний"(горезвісний) яник...
куди нам всім до "простітутки-президента" та зека?)))
Відповісти
Не дивно що такі ресурси DDoSять!:) А ще б адміну та редактору вдосити по дупі чи по мізкам!!!
Відповісти
А це так справжні "журналісти" ВП працюють, тролялята!:) Їх DDoSануло, і вони ніяк до тями прийти не можуть!:)
Відповісти
на всю голову при чому!!!
Відповісти
міліціонер з сємками насмішив)))))
Відповісти
Як би воно небуло, маршрутний засіб (маршруткі) могли б пропускати. Людям потрібно те по своїх справах.
Відповісти