Фотовиставка Тараса Маркіна

Фотовиставка Тараса Маркіна
Всім привіт! Мене звати Тарас. Мені 20. Навчаюсь в університеті, народився та живу в Луцьку.

Фотографія стала частиною мого життя, захопленням, яке подобається мені та, надіюсь, тим, хто бачить мої фото.

Почав фотографувати приблизно два роки тому, саме тоді мене якось раптово зацікавила фотографія. Спершу фотографував на телефон, але швидко зрозумів, що мені цього мало, тому при першій же нагоді придбав недорогий фотоапарат, на який знімаю і досі.

Перше фото навіть не згадаю, адже спочатку робив дуже багато знімків, побільше чудових моментів хотілося відзняти.

Фотографування дозволяє мені відволіктись від усього, розслабитись.

Найбільше подобається фотографувати пейзажі, архітектуру, експериментувати та пробувати різні цікаві види фотографій та їх обробки. Тому часто "засиджуюся" у фоторедакторах.

Інколи мені говорять, що у моїх фото забагато "фотошопу". В мене інша думка щодо цього: обробка фото дозволяє повною мірою розвинути ідею, підкреслити те, на чому наголошує автор.

В планах на майбутнє "апгрейд" свого фотоапарата та втілення все нових і нових ідей.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
молодець, гарні роботи, цікаві. іноді фотошоп прикрашає, іноді вбиває фото - тут головне відчути межу. у тебе це відчуття практично завжди на місці.
Відповісти
Талант. Дуже сподобалась архітектура та пейзажі. З іскрами теж круто.
Відповісти
Всьо зашибісь, але сніг, все-таки, має бути білим
Відповісти
Кльово.
Відповісти
Круто! Дуже подобаються панорамки !!!
Ви справжній молодець =) Бажаю натхнення і лише вдалих кадрів !
Відповісти
розкішно! захоплена!)
Відповісти
Відверто вражений!
Відповісти
від деяких світлин захоплює дух
Відповісти
Молодец мужик! Фото просто идеальны!
Відповісти
Тарас, не в фотоаппараті справа, а в ручках і Очках вони в тебе "заточені". Успіхів, в тебе ще все попереду.
Відповісти
ЗГІДНА З ВАМИ, ВАШІ ФОТО ТАКОЖ ПРОСТО ШИКАРНІ. І РУЧКИ З ОКОМ ВЖЕ ВІДТОЧЕНІ
Відповісти
Понравилось фото,где юный гражданин идет с санками,по заснеженному Старому Луцку под знак ограничени\ скорости в 30 км!
Відповісти
Неплохо!Даже очень не плохо!
....Один фотограф пришел к одной девушке на ужин. Она, посмотрев его фотографии, воскликнула:
- Какие у вас замечательные фотографии! Наверное у вас очень хороший фотоаппарат?
Фотограф промолчал. Но, уходя, сказал:
- Спасибо, ужин был очень вкусным. Наверное, у вас очень хорошие кастрюли...
Відповісти
ех, нарешті гідний похвали фотограф...так тримати)
Відповісти
ТАРАС, ТОБІ ОПЛЕСКИ! ПРЕКРАСНІ ФОТОГРАФІЇ, А ГОЛОВНЕ - ЗМІСТОВНІ)
Відповісти
Некоторые работы жутко-красивые - это завораживает...понравилось, не то слово...скорее получла некое потрясение!
Відповісти
Дуже сподобалось! Дякую за позитивні емоції! Успіхів!
Відповісти
Приятно удивлен)
Відповісти
Дякую всім) Не міг подумати, що набереться стільки схвальних відгуків)
Відповісти
Фото насправді чудові. а тим більше - для хлопця, якому лише 20 років. Молодець, в тебе попереду великі перспективи.
Відповісти
також дуже сподобалось!
Відповісти
молодець!!! просто неймовірні фото!!!
Відповісти
Багато цікавих ідей і погляд на звичне зовсім іншим кутом. Чудові роботи!
Відповісти
де це? http://www.volynpost.com/img/modules/news/0/8a/dcf8dffc66e5de205ff08371201308a0/original-JdOt5mzEmqE.jpg
Відповісти
у парку 900 річчя )
Відповісти
Роботи чудові, твоє мистецтво заслуговує уваги )))
Відповісти
чудові фото!!!
Відповісти
цікаво показав Луцьк з іншого боку.
Відповісти
Розумник. Тишком нишком тихою ходою дотопаєш до хороших новин для своєї кар'єри.
Відповісти
Чудовий стиль фото і бачення. Успіхів Вам)
Відповісти