Марш тверезості в Луцьку. ФОТО

Марш тверезості в Луцьку. ФОТО
Приблизно сотня людей взяли участь в луцькому марші тверезості.

Захід відбувся 15 вересня в межах фестивалю вареника.

Стартували учасники маршу з Театрального майдану, а передував початку заходу автопробіг з Києва, учасники якого приєдналися до ходи в Луцьку. Проспектом Волі марш "дійшов" до головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де повернув в Центральний парк культури та відпочинку.

Біля фонтану-каскаду учасники заходу зупинилися для групового фото, а потім рушили до початку центральної алеї парку, де раніше розпочався фестиваль вареника.

Нагадаємо, організатори дійства планують почастувати його учасників 1000 порцій вареників, а сам фестиваль - безалкогольний.

Варто зауважити, що акція має на меті привернути увагу людей до проблем та хвороб, які викликані надмірним вживанням алкоголю, та популяризувати тверезий спосіб життя.

Також її учасники несли плакети з закликом до нардепів підтримати законопроект №2062, який зменшить кількість ліцензій на продаж алкоголю з 481 до 12. За задумкою ініціаторів зміни таким чином вдасться обмежити споживання алкоголю в Україні.

Зокреми, автор законопроекту нардеп Михайло Головко пропонує, для прикладу, заборонити рекламу алкоголю, в тому числі й пива, а також заборонити алкогольним брендам, особливо пивним, бути спонсорами будь-яких заходів.

Нині на фестивалі вареника тривають змагання спортсменів, а з 17:00 розпочнуться виступи фольклорних колективів, вихованців «Школи козацького гарту».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
одні алкоголіки зібрались!
Відповісти
За це треба випити!!!
Відповісти
И что за фестиваль вареника без 100 грамм?
Відповісти
Це все-таки проблема. Якщо не п*єш, то на тебе часто як на придурка дивляться
Відповісти
А якщо пив і покинув - то тихо заздрять...
"Сначала пил, чтобы было хорошо, потом пил, чтобы не было плохо... А сейчас не пью, чтобы всё было хорошо!" (С)
Відповісти
а дівчата в червоних камзельках вже порядком набридли на кожному заході барабанити.
я не проти самих дівчат, я проти їх використання будь де та у будь чому.
п.с. хіба ще на похороні якогось високопосадовця їх ще не було...
Відповісти
Класна ідея)))))
Відповісти
Культуру пития надо воспитывать сдетства - стопка за обедом святое дело,
иначе народ потянет в другую сторону - в штунды или гомики
Відповісти
Шо за брєд?
Ще один дебільний стереотип - якщо не п*єш, то штунда.
Не всі штунди погані. Це право кожної людини віритиу що вона хоче, коли не нев*язує це іншим.
Відповісти
Ага, как и культуру боления сифилисом. Ничего хорошего.
Существует иллюзия, что алкоголь доставляет радость, вызывает приятные чувства, делает человека веселее или даже счастливее. Самое важное в разрушении этой иллюзии – отделить радостное событие или чувства (истинную причину) от алкоголя (иллюзорной причины). Кажется, что приятно от шампанского в новый год, но сам праздник не становится более приятным от выпивки. На дне рождения или на свадьбе в кругу друзей будет весело и без спирта в крови, потому что радует обстановка и окружение. У многих установка, что на вечеринке они не смогут так отрываться, если не выпьют. Они не могут представить себе встречу друзей без пива. Но это работает стереотип, навязанный обществом. Мол, не могут же друзья при встрече перекусить морковкой или выпить молока? Да почему нет?! Для друзей самое важное – сама встреча, общение, а связанная с этим пивная атрибутика – это лишь разрушительный стереотип.
Все мы когда-то были детьми и прекрасно резвились и радовались жизни без алкоголя. Так зачем же детям навязывать "культуру пития"? Может, лучше научить их игре на гитаре или обучить танцам?
Відповісти
Каждый придумывает причину чтоб не пить. Или чтоб пить. Каждый дрочит как он хочет. Я там рядом стоял когда этот гей-парад стал выплывать в парк. Сцуко, эти люди даже не улыбались, такие себе зомби.... Больше было похоже, что те, кого милиция забрала за паследний месяц в обезьянник были обязаны выйти в тот день и опозориться.
Відповісти