На ВолиньPost стартує рубрика ресторанної критики

На ВолиньPost стартує рубрика ресторанної критики
Від п’ятниці, 20 вересня, інтернет-видання ВолиньPost представить нову рубрику під назвою «Смачного Луцька!».

Автор рубрики щотижня відвідуватиме якийсь із закладів громадського харчування у місті, після чого ділитиметься враженнями про ці гостини. Автор обіцяє бути максимально відвертим і прискіпливим.

Автор рубрики – відомий громадський діяч Петро Верзун. Він зізнається, що вважає «кулінарне» обличчя міста не менш важливим, аніж, скажімо, архітектурне.

«Не знаю, як хто, а я не надто полюбляю оглядати архітектурні принади. Особливо восени, коли дощить. Більше мені подобається знайомитись із місцевим колоритом через «кулінарну розвідку», знайомство з особливостями місцевого сервісу», - каже Петро Верзун.

Автор – не новачок у «ресторанній» темі. «Маю роботу, яка передбачає часті відвідини місцевих ресторанів: часто приймаю в Луцьку різні делегації, колег, партнерів і просто хороших людей. Окрім того, свою «буремну молодість» я провів за стійкою бару в одному з ресторанів Луцька. Тож смію стверджувати, що я в цій темі, як кажуть, «прошарений», - каже Петро Верзун.

«Все, чим я ділитимусь – моє власне (читати: суб’єктивне) бачення. Тож, я не проти конструктивного обговорення, критики, зауваг», - попереджує автор.

У рубриці не допускатиметься реклама і "джинса" від закладів - об’єктів критики: замовлення у ресторані оплачуватиме тільки редакція.

Першу публікацію «Смачного Луцька!» читайте на ВолиньPost у п’ятницю, 20 вересня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
круто! чекатиму)
Відповісти
Тоже мені знайшли ревізора.Критик має бути інкогніто,і що найменше бути фахівцем ресторанного бізнесу.Хоча, для нашого села і так сойдьоть.
Відповісти
ЦЕЙ ПРОЕКТ,НА МОЮ ДУМКУ,ФІГНЯ ПОВНА!
Відповісти
Тролли приготовились?
Сейчас будем чмырить заведения города Луцка :))
Відповісти
дааааааааа, нас хлебом не корми)))))
Відповісти
"Автор рубрики – відомий громадський діяч Петро Верзун", - цікаво кому він відомий, перший раз за такого дядька чую
Відповісти
а хавчик и напитки будет за чье бабло?
Відповісти
На зміну "Стильному Луцьку" приходить "Луцьк смачний"!!!
Відповісти
там в секонді не пускають, дрес код, фейк контрол
Відповісти
Це відомий грантоїд. Любить поїсти.
Відповісти
+ 1!! Приєднуюсь до коментаря
Відповісти
Глупо якось... Який же він критик?.. Хоча б Хазіпова запросили. Нехай краще Верзун буде критиком таксі, бо він часто їхніми послугами користується
Відповісти
а мені здається це в більшості випадків буде піаром тих чи інших закладів. Про інкогніто правду кажете , діду Свириде. Хоча про"відомого" діяча теж ніколи не чула.
Відповісти
На зміну статтям "В селі Раків Ліс продається ресторан" -прийдуть статті" У нашій рюмочній найкатлєтніші кАтлєти".
Відповісти
Не верю в объективность "критика". Его фото очень быстро будет висеть в подсобке, чтобы официанты знали "врага в лицо". Про его появлении в зале сразу будет уведомлено руководство, которое тут же воспользуется возможностью пропиарить сове заведение.
Відповісти
хех... а мы тут для чего, он хвалит - мы гадим, как в лучших традициях жителей Луцка!
Відповісти
Мы не гадим, мы высказываем свою субъективное мнение))))))
Відповісти
дада, мой милый друг, пусть будет "субъективное мнение")))
Відповісти
О, знову почалось - то було подавай експертів-стилістів, тепер "фахівців ресторанного бізнесу". Для того щоб визначити чи смачна їжа, чи свіжі продукти, чи чисто, офіціанти привітні чи корчать гримаси "аля-ми заклад виключно для обраних", чи адекватні ціни, забігайлівка-гадючник чи пристойний заклад, зовсім не потрібно бути "фахівцем ресторанного бізнесу". А особисто мене, як звичайного споживача ,а не гламурного гурмана, цікавлять саме перераховані вище нюанси, а не всякі прибамбаси знавців " ресторанного бізнесу".Мені буде цікаво читати цю рубрику, тим більше, що напевно буде можливість порівняти свої враження з враженнями автора.
Відповісти
Навіщо редакції годувати сторонню людину, не журналіста? Що він напише і чи цікавим буде його опус?
За рахунок редакції може й журналіст щотижня відвідувати заклад громадського харчування, опісля чого ділитися враженнями, але робити це майстерно.
Відповісти
А чому лише 1 раз на тиждень?
Можна щодня ходити і щодня (ну прийнаймні раз в 3 дня) - викладати матеріал.

Я думаю йому немає смисла бути об'єктивним, бо скажімо якщо він напише що в ДЯді Піці все гуд - то його затролять, бо всі знають яка там піца, обслуговування, ставлення до Клієнтів і ціни.
Відповісти
"Всі знають, яка там піца" - яка там піца???? Якщо Вам не подобається не пишіть за всіх! Перша піцерія де я можу додати за власним бажанням ЯКІСНІ продукти (а не типу "сРанремо"). Пармська шинка, пармезан інші сири.
Дмитро смакуйте піцею з вул. Радянська (піца така ж сама)
Відповісти
Якщо Ви лижете попу Хорзовим - то це Ваші справи.
Пармська шинка, пармезан - Ви хоч раз в житті пробували на смак Пармську шинку і Пармезан? Справжній. Якби в Дяді Піці подавали справжні шинки - вони б коштували б шалених грошей.

П.С.,
А я кщо і подають справді Пармську шинку - то в ЖЛОБСЬКИХ кількостях.

Відповісти
раз на тиждень, бо немає за які ши-ши ходити кожен день- дороговато буде)
Відповісти
О, а візьміть мене за критика! я теж хочу по ресторанах походити на халяву. Я теж експерт: іноді там обідаю, та й друзів запрошую. Чим я гірша Верзуна? А, хіба барменом не працювала... Він таки професійніший і краще знається на ресторанному бізнесі(((((
Відповісти
сприймаю цю рубрику як особистий піар Петра Верзуна, з такої точки зору її може вести і Пєтя Шелест, а толку? і кому потрібна його суб’єктивна думка?...
Відповісти
Ідея хороша. Про інкогніто погоджуюсь. Ця людина відома в певному колі людей і, оскільки " "Маю роботу, яка передбачає часті відвідини місцевих ресторанів: часто приймаю в Луцьку різні делегації, колег, партнерів і просто хороших людей." ", то відома вона і в рюмочно-наливочних, кабачно-ресторанних і кафе-барних колах :)
Відповісти
шкода, що в Луцьку немаэ опери та симфоныічного оркестру, бо Ползун міг би ще й бути музичним критиком.
Відповісти
в даній рубриці експертом повинна бути людина "х", щоб її висновок був об'єктивним і незаангажованим. А так побачать що зайшов Верзун (перший раз такого чую)і біля нього всі танцюють.
Відповісти
цікаво цікаво. я вже наперед знаю які заклади сподобаються відомому критику)
Відповісти
О, хоч один неанонім. Павло, список в студію
Відповісти
навіщо?) то я для себе знаю, а згодом і перевірю
Відповісти
верніть сволочі мою рубрику "стильний Луцьк"
Відповісти
То Петро Верзун - вже не тільки громадський діяч і колишній бармен, він відтепер і журналіст???
Панове, навіщо Верзуна годувати за рахунок редакції??? Адже "Стильний Луцьк" не одягався за рахунок редакції!!!
Відповісти
не треба плутати молоток з hуем.
тобі не однаково за чий рахунок вони будуть їсти? редакція, меценати, власні чи гроші друзів, в тебе ніби не просять.
ну і спершу хай напише, а там все стане ясно, з якої (К)акули суп варився :-)
Відповісти
Оля Фреймут в штанах.
Відповісти
Вол Пост протрезвійте, будьте адекватнитми, га?
Відповісти
Шикарна претензія. Павло, будьте зрозумілими, а?
Відповісти
"Автор рубрики щотижня відвідуватиме якийсь із закладів громадського харчування у місті"
Так як у на майже всі ці заклади комерційні, то не думаю, що журналісту, без домовленності, дозволять прийти і щось писати, фоткати про заклад!:)! А якщо дозволять, то по "домовленності", а це вде заказуха-реклама!:) Зрозуміти можна, що журналістам кушать хоцца, но об'єктивності там не буде!!! А якщо щось не так, то буде як с Фреймут - писка бистро начовпуть!:) У нас, у цій сфері, конкретні "зубри"!:)
Відповісти
А якщо щось не так, то буде як с Фреймут - писка бистро начовпуть!:) У нас, у цій сфері, конкретні "зубри"!:) - нехай так і роблять, буде дуже класна реклама - тільки от ще невідомо кому)))
Відповісти
Ох, шановні ВолиньПост, кулінарні вподобання в людей різняться значно більше, ніж відчуття стилю. Ви ступаєте на дуже небезпечну стежку, у вас в коментарях буде не війна, а кінець світу. Тролі вже слиною стекли, чекаємо.
Відповісти
Насамперед це повинна бути людина про яку заклади харчування не повинні нічого знати. Щось на кшталт таємного клієнта, а так, об'єктивності точно не буде.
Відповісти