Фото «моторошного» Луцька

Фото «моторошного» Луцька
Фотограф Тарас Маркін створив дев'ять фотографій "моторошного" Луцька.

Світлини опубліковано в групі "Я Люблю Луцьк" в Вконтакте.

На більшості фото зафіксовано ранкове місто оповите туманом.

В об'єктив фотографа потрапили парк імені Лесі Українки, зупинка на залізниці тощо.

Також у фотоальбомі - зображення багатоповерхівки на Київському майдані, над якою небо розтинають блискавки.

Ще на одній фотографії, яку зробив Андрій Глинський, - В'їзна вежа Луцького замку.

Фото Андрія Глинського
Фото Андрія Глинського
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна
Фото Тараса Маркіна


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чому сюди не виложили усіх фото? Чи це реклама групи ВКОнтакті "Я люблю ЛУцьк"?????
Відповісти
Дякуємо. Виправили
Відповісти
Фотограф ТАрас МАнкін......скільки ж їх розвелося тих фотографів? ТАке враження що, любий хто має НІкон чи Канон, вміє користуватися Фотошопом - це вже фотограф. Сталіна немає на них, він би б їм найшов би кращі заняття
Відповісти
100% вас підтримую
Відповісти
Дмитро, якщо у Вас немаэ вiд бога дара бачення - не потрiбно плювати у кожного, хто його маэ. Схамениться i не заздрiть. Врешті-решт - купить собi фотоаппарат. Ваше ставлення змiниться та на вас чекаэ цiкавий свiт фотолюбителя. До фотографа, без вмiння користуватись фотошопом, анi iншими програмами, вам далеко, адже люди, котрi привикли до станка i обробки метала цього дару нажаль не мають. Бува вийнятки але напевно не ви.
Відповісти
Схаменувся і не заздрю.
Маю Канон EOS 700D 18-135 mm STM, який був придбаний за кордоном. Станок, метал - шкода що людина яка так гарно виїбн...ась в другому реченні (схаменіться і не заздріть - фраза усіх "розумних" інтернет бійців)), судить про людину яку незнає) Ви дійсно "Василь")
Відповісти
Ты небось только котиков и бабочек фотографируешь на свою кропнутую новинку этого года за штуку баксов и китовый обьектив. И чё? Было бы чем хвастаться =)

Покажи свои работы! Пусть общество за ценит реального таланта, а-то редакция не туда похоже смотрела. Такие таланты пропадают!
Відповісти
Я фотоапаратом не користуюся і Грошей ним не заробляю.
Фотографую лише коли свято чи ДН та інші визначні дати.
Я і ніде не писав що я фотограф, так само я ніде не писав що даний Тарас Манкін поганий фотограф, я лише сказав що фотографів забагато. А про якість фотографій я помоєму ніде не заікався. Так що, дивлячись на це Вам пораджу навчитися читати не по діагоналі а по рядочкам, і вчитуватися в те що написано.
Відповісти
Тогда вообще все Ваши комментарии совсем не по тематике. Автора фотографий Вы, как бы, и не трогали но в ссылку отправили... и это в лучшем случае. Кому интересно, что вы купили фотик и им не пользуетесь? Я тут тоже могу соврать сказав, что у меня Марк третий с 135 мм фиксом со 2 стабом и софт-бокс 90 на 60. Свадьбы я не снимаю, ДР тоже, иногда (один раз в год, к примеру) выхожу на улицу - спущу затвор и пулей в дом, чтобы никто не увидел шТо у меня есть фотик. И усё это добро лежит дома... тлеет от пыли. Или вообще есть ли у Вас фотоаппарат? А теперь по теме... Он автор фото и он всегда прав, кто бы что не говорил. Одно нытье и жажда зацепить за живое... Нет, чтобы сказать, что человек молодец! Утром встал)) Собрался)))) Вышел в то время, пока город спит и начал творить... себе же в удовольствие! Это самое главное! А вот выкладывание в паблик, я считаю, это уже дело сугубо автора. Хочешь, покажи миру что получилось... Не хочешь, пиши злые камменты и плюйся на монитор. Эх...
Відповісти
А кому цікаві Ваші висновки про метал і станок?)
Я повторюю ще раз - я написав що фотографів багато. Слово, репліка чи речення про якість чиїхось фото у мене не було.
Відповісти
а зачем нам знать о вашем фотоапарате??? и что вам с ним делать это ваше дело, фотографируете ли вы что-то за деньги или нет, хоть в рамочку поставте. ну такое писать про человека , которого не знаете - это лишнее.а может он на телефон все сфотал, а не на ныкон или кенон)важное чтобы руки росли не с жопы. фотографоф развелось действительно много, но они ничем не отличаются от табуретки.для этого талант нужен, а у Тараса Маркина он ,как видно есть.
Відповісти
Дмитро ви явно потрапляєте у ряд людей "хто має НІкон чи Канон, вміє користуватися Фотошопом - це вже фотограф" , а також судите про людину не знаючи її.
Просто скажіть,що не подобаються фото ато тут розвиваєте дискусію про те кого можна назвати фотографом,а кого ні.
Відповісти
Тарасе, я з Вамы згiдний. Ще э трезвi здраво мыслящие люди!
Відповісти
Ніколи в житті мене не цікавили фотографії і творчість загалом

Ще одному клієнту поясню: де я судив про людину яку незнаю? Де конкретно я написав що даний фотограф поганий/неук і т.д..? Прошу конкретну відповідь а не водичку
Відповісти
"Сперва добейся"! І де ви такі беретеся?!!
Відповісти
з Полісся приїжджають)
Відповісти
Це точно, лазять клацають все підряд)...просто мода, а не мистецтво...Напевно зараз безпечніші часи настали,-раніше дітки боялися б ходити з технікою за 5-8 тис.гр. по вулиці)))
Відповісти
що ж тут моторошного? ось подивіться фото по тематиці - "Луцьк - покинуте місто" - тут більш моторощні фото http://board.lutsk.ua/topic/134444-luck-pokinute-msto/
Відповісти
Класні фото. І класно, що хтось, нехай навіть камерою на телефоні, може підловити цікаві моменти.
Відповісти
Виправте будь ласка. Перше фото з замком. Автор: Andriy Hlynskyy
Відповісти
фото ок!!!
Відповісти
Де фото Бригантини в парку ???
Відповісти
Молодець!
Відповісти
Тим хто критикує і незадоволений - зроби краще і люди висловлять думку про твої роботи.
Відповісти
Щоб зрозуміти що шось лайно - треба робити таке ж лайно. Залізна логіка!
Відповісти
Усi учаться! I кожен, хто щось починаэ творити, якраз таки починаэ з лайна и вечно заваленного горизонту. А тут критика без особых аргументов и более того не о чем. Я не вижу что бы тут кто-то более-менее конкретно сказал, хотя бы об этих фото. Злые вы. Вам бы не было так приятно, если бы ваше "творчество" вот так же лайном звали... Аж смiшно
Відповісти
Теж мені " моторошний" Луцьк. Сфоткали б краще наші дороги,тротуари,чи маршрушку в час пік, чи парк( не обов"язково вночі), чи ціни в Там-Тамі) ось що справді моторошно!)))
Відповісти
От шо нібудь. Фотографії, як фотографії - не геніальні, але ж і не "лайно", чого накинулись? А от "аргументи" в коментарях "заздриш", або "поліщуки" справді лайно, яке вже остогидло.
Відповісти
1-ше фото не моє.
Відповісти
цікаві світлини
Відповісти
Цікаво і креативно, єдине це варто називати не фотографії, а, як заведено в Європі, Artworks, або фотохудожні роботи, бо все-таки фотошоп та малярські здібності автора тут перважають.
Відповісти