На Волині діти кажуть, що директор-садист «поклав» їх у лікарню. ВІДЕО

На Волині діти кажуть, що директор-садист «поклав» їх у лікарню. ВІДЕО
За словами дітей однієї з шкіл Волині, директор змусив їх бігати під дощем, щоб дізнатися, хто пропалив державний прапор.

Інцидент трапився в селі Кременець у Рожищенському районі, - йдеться в сюжеті телеканалу ICTV.

Щоб дізнатися, хто з дітей підпалив державний прапор – вивів їх у дощ на вулицю і змусив бігати навколо школи, - кажуть другокласники.

Двоє з них злягли до лікарні.

Їхні батьки вимагають такого директора негайно звільнити. Хоча сам чоловік запевняє, що усе це – неправда.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тема не рорзкрита.
1.Хто ж з них пропалив державний прапор?
2.Що з цими батьками зробив би Сталін і наступники?
Відповісти
Сталін би гуманно вивіз батьків на Соловки , а дітей - в інтернат ,де їх би кожногодня ганяли б не тільки під дощем , а й снігом
Відповісти
Во ГАД!!! Селянам нужно просто дать ему по шарабану, так сказать: "Сделать "тёмную"
Відповісти
Другокласники на все життя запам"ятають, що потрібно поважати державну символіку!
Відповісти
або зненавидять цю державну символіку!
Відповісти
а ты лично как проявляешь свои патриотические чувства?
Відповісти
адресовано GHT
Відповісти
Блін, ми в ЛНТУ на фізкультурі і в грозу і в громовицю бігали.

Все правильно зробив директор: якесь жиденя чи циганча спалило прапор і засцяло признатися. А патріотів які б здали його не знайшлося. Я б їх взагалі із школи вигнав би.
Відповісти
Тех, кто здаст товарищей ты называешь патриотами? Димитрий, ты наверно такой ПАТРИОТ, что и маму родную продашь, если она вдруг против державы выскажется
Відповісти
Це 2 - ий клас, а вже палять прапор.
ЗАдумайтеся над цим.
Мама - це мама.
А однокласники гандони - це однокласники гандони.
Відповісти
КтоТЫ? КТО ТЫ??? а ГАНДОН ЛИ ТЫ??? (группа "ГРАДУСЫ")
Відповісти
Дюоекс
Відповісти
Ти придурок це 8 клас спалив а ти нерозібрався і ляпаъш те що тобі нетреба.
Відповісти
От із цього і всі біди :( "Здасть товарищей"..... даааа... по-перше, часи "товарещей" закінчились в 91 році. А по-друге, не здасть, а доповість про порушення. І правильно зробить. Через отакі покривання рівень злочинності корупції і тп в країні ніколи не знизиться.
Відповісти
Ти патріот мамин скажи мені як друго класник дістане прапор який вісить на пяти метровій трубі
Відповісти
З чого починає життя американець, потрапивши на безлюдний острів? З написання конституції безлюдного поки-що острова і вивішення державного прапора.
Відповісти
Я вважаю, що потрібно послухати думку батьків і громади. Дитина в другому класі не надто знає анатомію людини і, я впевнена, тим більше не знає, що таке лімфовузли...У кожної хвороби є певний інкубаційний період. І за дві-три години бронхіт не проявляється, а проходить певний період. Чому репутацію директора і школи псує якихось дві мамочки??? Не розумію - де громадськість, колектив, профспілка школи ???
Відповісти
Дай Боже твоїм дітям на тому місті побувати.
Відповісти
Згідна з Люсі. Тим мамкам напевно немає чим зайнятись, підкажу колективу, що можна їхніх дітей виперти зі школи і мати спокій а то так всі мамки полізуть на голову із своїми дітьми.
Відповісти