Фотовиставка Юрія Наумовича

Фотовиставка Юрія Наумовича
«Фотография может быть картиной в такой же степени,
как нечто написанное красками – ею не быть» (О. Лапін)


Що для мене фотографія?

Це засіб для медитації, спосіб мислення, це свого роду «игры разума».

Фотограф – це людина, яка бачить світ трохи по-іншому, ніж звичайні люди.

Хоча фотографія дуже суб’єктивна річ – кожен побачить щось своє. А тому вважаю, що оскільки фотографія – це візуальне мистецтво, то знімок говорить сам за себе, будь це серія, проект чи одиночна фотографія. Тому не сприймаю в принципі назв під фото, хоча деколи даю назви своїм роботам; не сприймаю коментарів автора про те, як було важко зняти фото, чи те, що воно знято на плівку (як варіант середньо форматну цифру, великий формат) – це не визначає цінність знімка. Просто треба дати фотографії говорити, це буде чесно. Хоча глядач має теж бути в дечому підготовлений до сприйняття фото.

Мої роботи створюються по-різному: деякі продумуються, деякі спонтанно. Основним жанром для себе вважаю портрет, в широкому розумінні цього жанру, та пейзаж, сказав би мінімалістичний пейзаж. Пробую і знімаю різні фото, подобається street-фотографія, трошки пробую знімати в цьому напрямку. Зараз працюю над кількома проектами.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вперше про вас чую, але фото шедеври. Аж серце тьохнуло.....дякую.
Відповісти
краса!
Відповісти
фото з людьми як після голодомору. мені не подобаються
Відповісти
дуже дуже гарно!!!!
Відповісти
horowi foto...jak photograf cinyjy
Відповісти
Дуже сподобалося. Дякую. Цікавий формат кадру
Відповісти
Фото неймовірні! Коні в тумані - це просто щось!!!
Відповісти
Дуже кльові фото! Я в захваті. Творчих успіхів!
Відповісти
Якісь сумні фото. Таке враження, що кінець світу настав. Підтримую думку інших коментаторів - фото дійсно гарні, класні.
Відповісти
!!!нарешті,є на що дивитись.!!!
Відповісти
Дуже сильно..з задоволення переглянула кожну роботу)
Відповісти
хорошо, получил удоволствие от просмотра
Відповісти
сильні світлини!
молодець!
Відповісти
Знято в стилі соцреалізму. Непогано. Але Лапіна ще треба разок перечитатт.
Відповісти
Які глибокі цікавезні, просто геніальні фото, особливо чорнобілі! Аж дух перехопило - хочеться дивитись і дивитись!
Відповісти
Фотографувати людей з глухого полісся це певно круто! Як на мене то НІ!
Відповісти
Вражаючі фото!
Відповісти
дуже хороші роботи, портрети старців просто вражають!!!
Відповісти
Перфектно! Подобається дуже!
Відповісти
чому всі вороже ставляться до людей, які живуть не в Луцьку... якби не ті полішуки... виздихали б ви в своєму луцьку на балконах)))
А на рахунок фото - респект автору! Мені подобається =)
Відповісти
пейзаж і жанр - це сам основний напрямок Юрія, у цьму він сильний.
Шановні коментатори - зніміть псевдорожеві окуляри і признайте той факт, що крім великих та ззовні гарних міст є маленькі, але куди цікавіші та щиріші села. там справжнє життя і якщо хтось бовдур - то кажуть на нього бовдур, якщо розумник - то відновідно розумник - там все просто і все по спражньому.
Юрій прекрасно ловить момент кадру і передає атмосферу, емоції та стан людей та природи.
для тих хто каже що це сумні та не дуже хороші фото бо вони можливо сіруваті та песимістичні - пропоную переглянути фотографії з різних років від World Press Photo там ви побачите набагато сумніші по суті фото.
Відповісти
солгасна на все 100%
Відповісти
странные ощущения от просмотра, смотрела несколько раз, так вот когда впервые просмотрела, поразили портреты, уже готова была написать как это превосходно и.т.д., но отвлеклась, сегодня просмотрела еще раз, и скажу так, равнодушным эти работы никого не оставят, но Ваши работы, я бы сказала Кинговские))) немного мистические, и после некоторых хочеться "помыть руки", но лично я от С.Кинга в полном восторге!
Відповісти
Одна з кращих виставок за останній час...
Відповісти
неймовірно гарно, дуже живі фото!!!
Відповісти
Молодець, Наумович! Скажи краще коли віддассиш моїх сто баксів чи може призабув?
Відповісти
Фото на 5+
хто скаже менше той дибіл
Відповісти
Respect! Дуже хороші роботи!
Відповісти
І ще я висловлю своє захоплення: дуже гарні фото!!! Ви молодець:)
Відповісти
А я просто поширю на своїй сторінці у ФБ! ;) Величезне спасибі автору за простоту, глибину і щирість! :)
Відповісти
Найкраще з того, що тут публікували. Просто неймовірні фото.
Відповісти
пропоную всім слабооргазмірующим німфєткам замість чутливих коментарів висилати автору по символічних 20 грн (чашка кави)на рахунок. так фотограф зможе поправити свій матеріальний стан і дізнається про справжню цінність своїх робіт. кому роботи не подобаються, може нічого не висилати.
Відповісти
Наумович, віддай мені моі гроші!
Відповісти
шикааарно!
Відповісти
Не розуцмію чому, але не вразило. Можливо я не в тому настрою.
Відповісти
Знову ж таки постійно все поганеньке в Україні знімаєш, я згідний все що в матер'ялах, такі собі українські люди. Чому ми маємо дивитись на цих несчастних людей і хвалити це фото?
Їдь за кордон і привези якісні і нові враження щастливих людей.
Ми хочемо краси, а не вийти за поріг і дивитись портрети затурканих і застраханих людей. дай нам надію нового і можливого.
Відповісти