Син ректора найбільшого вишу на Волині одружився

Син ректора найбільшого вишу на Волині одружився
Син ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана одружився.

Про повідомляє видання Волинська правда з посиланням на прес-службі СНУ імені Лесі Українки.

«Колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки щиро вітає ректора Ігоря Ярославовича Коцана з одруженням сина Романа», ‒ йдеться в повідомленні.

«Бажаємо молодятам – Романові та Вікторії – міцного здоров’я, радості, сімейного благополуччя, довгих літ життя», ‒ вітають сина ректора.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Увага, нова стаття! "Кіт ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана поє***ся."
Відповісти
+ Ги-и-и-и-и!
Відповісти
це щось із серії "если б я имел коня, это был бы номер, а тут конь имел меня, а я и не помер".
Відповісти
сайт опустився нижче плінтуса
Відповісти
Да.... а місця кращого не знайшли, ніж в дощі і холоді на оз.Світязь))
Відповісти
Так база ВНУ "Гарт" - всьо на шару, гулянки щікарна, їж пий веселись!
Відповісти
В моєї тітки в дворі теж одружились позавчора. Імена і фотку вас скинути з весілля ?
Відповісти
Хотелось бы, чтобы в статье УДЕЛИЛИ БЫ неМНОГО ВНИМАНИЯ И НЕВЕСТЕ,а то нам тут всем сообщили, что СЫН РЕКТОРА - ПУП ЗЕМЛИ, и почти НИЧЕГО НЕ СКАЗАНО О НЕВЕСТЕ
Відповісти
Руки склал на я....., Как бы на поминках. Тупо полишук!!!!! гы-гы-гы! Наверное за церемонию на о. Свитязе заплатили студенты или их родители. Дорогие родители работайте дальше, у сына нет еще Дома, Авто, Дачи, и т.д.!
Відповісти
А машинка у сына ректора все-таки уже есть и не хилая, и домик есть и дачка
Відповісти
А які це в сина ректора такі заслуги що про нього написали.Не підлабузнюйтесь.Зовсім негарно і не скромно.
Відповісти
таких новин і Волинь-пост стане волинь-смітник...
Відповісти
А всетаки полішуки з Волині страшні люди. Коментарі для статті так і смердять жовчю завідуючих телепнів з Волинського Полісся, основний звір яких ЗЕЛЕНА ТОВСТА ЖАБА, яка пробивається через їх каряву російську мову (не думаю, що Волиньпост читають на Сході чи у Криму). Саме ці коментатори, поки їх батьки гнуть спину за кордоном чи у поліському селі, протирають штани в тому ж СНУ їм. Лесі Українки, ходять в "модний клюб ОПЕРА" і обсираються, коли хтось просто щасливий.
Я навіть не сумніваюсь, що якби в Коцана сталось якесь нещастя, коментарі не відрізнялись би, а навпаки були б ще веселішими. Соромно, що в нас на Волині заздрість - характерна риса жителів нашого регіону
Відповісти
Друже, це не заздрість, а обурення.
Відповісти
Обурення тим , що людина одружилася ?
Відповісти
Та ні, сайтом. Скоро вже тут будуть статті "Сьогодні народилось/померло" і "Папуга директора луцького автомобільного винен в зменшені випуску автомобілів на заводі".
Відповісти
Ви праві, вже йде тенденція до того, про що зазначаєте...!!!
Відповісти
Браво, пане Макс!!Підтримую вас на 100 відсотків. Одне діло, коли про одруження сина ректора пишуть на сайті СЄУ (чи як там зараз абревіатура у нашого еуропейського університету), зовсім інше -коли цю новину подає Волиньпост. Далі на продовження теми буде "Син ректора найбільшого волинського вишу поїхав у весільну подорож", потім "Молодята зачали дитину" і т.д. Сумно..
Відповісти
Максу - респект, Пащенку - уважуха!
Відповісти