Луцький депутат покепкував з мера? ДОКУМЕНТ

Луцький депутат покепкував з мера? ДОКУМЕНТ
Депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов висловив бажання очолити комунальне підприємство "Ласка".

Відповідну заяву на ім'я міського голови Миколи Романюка він написав 25 вересня під час сесії ради.

Раніше депутати слухали керівника підприємства Дану Новарчук. Її звіт спровокував жваве обговорення в залі. За неї навіть вступився Микола Романюк.

«Скільки можна Дану розпинати?» – запитав мер.

А за трохи він заявив: якщо комусь не до вподоби, як працює Новарчук, то Романюк готовий призначити його директором вже наступного дня. Щоб перевірити, чи виконає обіцянку Микола Романюк, Андрій Осіпов написав заяву та поклав її на стіл міському голові.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вот тут я Осипова поддерживаю, правильный шаг!
Відповісти
Вот тут я Осипова поддерживаю, правильный шут!
Відповісти
Осіпов - молоток. Дану на мило
Відповісти
На посаду не приймають, а призначають
Відповісти
Шановний,
призначення - це одна з форм прийняття на посаду. Так що не треба тут словоблудствувати.
Реально сильний хід Осіпова - мер Романюк в патовій ситуації. Якщо підпише заяву, то прийме в свою команду дійсного і серйозного опонента. якщо не підпише, то порушить свою публічну обіцянку, це йому будуть довго пам'ятати
Відповісти
Не це жарти Осіпова. Він не пійде туди керувати, в нього своїх справ повно. Але прикольно, Андрій красавчег!
Відповісти
Треба призначати. Тоді буде видно насправді ділові якості людини. Очолити "Ласку" - це тобі не громадське об'єднання створювати і не мітинги збирати, а реально попрацювати у комунальному підприємстві, вирішити всі питання безпритульних тварин, відшукати та залучити гроші, зміцнити матеріальну базу тощо
Відповісти
А на якій підставі звільняти попередню директрису? За угодою сторін? А вона хіба на це піде?
Да, ляпнув Романюк, не подумавши, і поставив себе в незручну ситуацію. Але ж назавтра щоки надує, скаже, що Осіпов несерйозний, бу-бу-бу, ото тільки насміхається з мера-господарника... та й проігнорить заяву кандидата в директори.
Відповісти
Я думаю що в цьому випадку Осіпов ще й подякую Романюку за те що той не повісив на нього таку лямку
Відповісти
А може Осіпова призначити на пару місяців во директора? А Дані відпустку? А там вирішити, що і як :) Осіпов хоча б справою займеться...
Відповісти
Осіп займається піаром і пізд... Жю.
Відповісти
Осіпов молоток. Все таки, щось в ньому є таке що заставляє сказати Браво.
Відповісти
Вже всі кредити погасив, чи повідсуджував?
Відповісти
дурачёк! стоит только посмотреть на него и все становится ясно.
Відповісти
Осіпов, ти реальний ДЕБІЛ!!! Як би ти реально побув на даній посаді хоч один день то більше би не робив таких ідіотських заяв
Відповісти
Дивлячись на результати роботи Новарчук - можу з впевненістю сказати при Осіпу гірше не буде
Відповісти
От хай би призначили -думав би чи писати такі "дотепні" заяви.
Відповісти
Хід конем!!! Для мера і Адрія це випробування. Андрію довести свою спроможність чи безпорадність, а для Мера витримати слово!!!
Відповісти