Депутати не хочуть нового житлового району з аквапарком в Луцьку

Депутати не хочуть нового житлового району з аквапарком в Луцьку
У Луцьку пропонують створити новий житловий мікрорайон, але депутати проти.

Про це йшлося 25 вересня під час сесії Луцької міської ради.

Начальник управління містобудування і архітектури Юрій Казмірук виступив із доповіддю про розроблений проект житлового мікрорайону на розі вулиць Львівської та Станіславського.

За його словами, проектується район із загальною житловою площею 171 тисяча квадратних метрів з будинками 9, 10 12 та 14 поверхів.

У районі планується збудувати 4 дитячі садки. Три – на 200 місць і один – на 100. Також добудують школу, збільшивши її місткість на 500 місць. Проектується і парковка на 1500 машиномісць.

Казмірук зазначив, що мають бути і всі інженерні, і соціальні споруди. Озеленення планують із розрахунку 6 квадратних метрів на 1 мешканця. У районі проектують оздоровчо-лікувальний заклад із аквапарком.

Проте депутати не підтримали такої забудови. «За» проголосували тільки 11 осіб.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Казмірук відкату захотів, що просоває "проект"?!:)
Відповісти
"Вдупудпти" хочуть жабаря,як отримають гроші то зразу й проголосують,не сумнівайтесь!
Відповісти
Земля рождает героев,а п........дураков.....................Депутаты захотели откат.
Відповісти
Всьо чернухам.ані умєют.входить в топ 20 по по держазовленнях в укр.хто йог хазяїн?чудо на волині?знов..
Відповісти
пересічному - чому депутати "проти"? Хоч формальна причина є?
Відповісти
От мені, приміром, теж цей аспект цікавий. Якась же мотивація має бути озвучена...
Відповісти
В місті під таке будівництво від 15 до 3о тис.баксів.коли тобі таке дарували?місто хай хоч щось з аукціона родасть.з нормального.вам гектарів не шкода.не ваші а потім з вас здоять на те все..тупі радянські люди..
Відповісти
І що в тому погано, що бізнесюки поділяться з депутатами? Да мій шеф казав, заплатить - проголосуємо... Це ж не новина, в нас так робиться вже третю каденцію - земля наше багатство!!!
Відповісти
не проплатили депутатам от і все
Відповісти
Депутати ПІДАРИ!!! Хоча це не новина ні для кого!!! 11 нормальних? Чи просто вже проплачених!
Відповісти
Напевно, свобода не голосувала...
Відповісти
Там вже тобі створили робочі місця з зарплатою 110 в місяць.а землю міто подарувало.4 міл.баксів.110 евро виж лох єуропейці вже
Відповісти
Ти правий. Це дійсно 11 нормальних а решта 39 чекають шкварку.
Відповісти
І яка ж така вагома причина, що "не хочуть"!? В чому ж тут інтерес громади, який таким чином "захищають" депутати? А що ці всі об"єкти будуть зводитись на землях міста без проведення аукціонів і громада від цього нічого не отримає? А що місту не треба розвиватися? Мабуть таки правда, ДЕПУТАТИ ЧЕКАЮТЬ ОФІГЕННОГО ХАБАРЯ!!
Відповісти
де ж там розі вулиць Львівської та Станіславського щось будувати???
Відповісти
А що, вже район привокзальної 14 не цікавий? Там величезна площа на мікрорайон. Туди треба гроші вкладати, а потім і за Львівську братись.
Відповісти
Там "панує" Чорнуха...
Для "сірих" і Львівська непогано
(Взагалі моє ІМХО, той напрямок більш перспективний ніж "танкодром"...)
Відповісти
Казмірук - ворог всіх інвесторів і бізнесменів. Хай дасть відповідь хто замовив це ПДП і хто платив за нього ???
Відповісти