Лучани та їхні «ровери». ФОТО

Лучани та їхні «ровери». ФОТО
У Луцьку стартувала експозиція "Люди та ровери".

Відкриття виставки відбулося 1 жовтня в кафе "Druzi forever".

Автори проекту - журналіст Сергій Нескажу та фотограф Анастасія Кольченко.

"Проект в тексті і зображенні розповідає про стосунки молодих людей з їхніми велосипедами", - кажуть вони.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
файно і тематично
Відповісти
Такі велосипеди не практичні для наших доріг,велодоріжок немає.Просто мода зараз на них. І без гальм їздити не круто. А загалом це чудово, що велосипедистів стало багато в місті.
Відповісти
одні емо
Відповісти
Тема цікава і потрібна. Проте з явним спізненням надрукована (сезон змінився) для виправлення варто розширити інформацію про способи та засоби для їзди на велосипедах у міжсезоння та зимою.
Крім того дуже правильно що акценти зроблені на дешеві способи стати власником велосипеда.
Цікаво наприклад розповісти було б про перероблені крокодили ХВЗ я бачив як на старому базарі хлопець переробив один таки комусь.
І, велосипед з пятого фото явно не відповідає ціновій категорії решти велосипедів.
Мені наприклад було б дуже цікаво дізнатися де купувались велосипеди, з яких сайтів, до кого можна звертатися, якісь технічні моменти зі збору велосипеда. Їх власники я упевнений мають що розповісти і чим похвалитися і читачу досвід буде!
Відповісти
Косік)
Колись класно пожартував над ним: він як великий велосипедист їхав однією з вулиць, на якій каталися малі діти на роликах. Він їм голосно крикнув: а ну на х....й з дороги!
Я в цей час сідав за кермо свого атомобіля. НА Київському майдані доганяю його, їду помаленьку ззаду і чуть капотом не підпираю його, потім рівняюся з ним і кричу: А ну на х...й з дороги))))

Щоб знав як на малих дітей кричати)
Відповісти
братуха, сміявся півгодини, дякую :-)
ставлю пиво.
Відповісти
а що означає Бі Бой?
Відповісти
Бі-бой - підар*с
бі-бой, бісексуал вловлюєте подібність?
Відповісти
на, порозумнішай, пацієнт фрейда))))

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8-%D0%B1%D0%BE%D0%B9
Відповісти
B.Boy правильно! "В" это сокращенно breaking! парень танцующий брейк.
Відповісти
Величезна повага всім організаторам такої цікавої експозиції! А також дякую всім хто висвитлював дану тематику!!!! Дуже хороший і здоровий засіб пересування!!!!! Я сам велосипедист (ну так не сильно - любитель)! Дуже поважаю і люблю "ровери"! А цього літа перший раз в житті зїздив на велику (як для мене) дистанцію! І після цього ше більше "закохався" у велоспорт!!! Я навіть для всіх ВЕЛОсипедистів Луцька і Волині створив спеціальну спільноту Вконтакте під назвою "Покатушки Волині" http://vk.com/club58728996 . Запрошую до нас!!! ВЕЛО - це супер, пізнавально і здорово!
Відповісти