Волинський дзюдоїст привіз із Польщі «золото»

Дзюдоїст з Любомля Вадим Чернов здобув золоту медаль на змаганнях «WARSAW JUDO OPEN» в категорії 42 кг до 14 років.

На ці міжнародні змагання приїхали понад 1200 спортсменів з 21 країни, - пише Слово Волині.

Змагання проводилися у трьох вікових групах серед дівчат та хлопців. Зауважимо, що учасники боролись у найбільшому залі Варшави на 9-ти татамі одночасно.

Волинь представляли понад 30 спортсменів. І наші дзюдоїсти непогано показали себе на міжнародних змаганнях. Транспортні витрати нашим спортсменам відшкодував президент Федерації дзюдо Волині Степан Івахів.

Золото в скарбничку нашої збірної приніс Вадим Чернов з Любомля у ваговій категорії 42 кг до 14 років. Друге місце у віковій групі до 17 років (46 кг) посів його земляк Галюк Антон. Треті місця завоювали ще троє волинян. Костянтин Мельничук (м. Луцьк, «Колос») у віковій групі до 14 років (73 кг), Шмаль Валентина (м. Любомль) у віковій групі до 17 років (44 кг).

Перші «плоди» приніс і спеціалізований спортивний клас з дзюдо при школі-інтернаті у Луцьку. Його вихованка Каріна Саркісян у віковій групі до 14 років (52 кг) теж посіла третє місце.

За крок до медалей зупинилися волиняни Марія Денисюк, Станіслав Гуленков, Максим Москальчук та Олександр Харченко.

Після турніру наші спортсмени лишилися на навчально-тренувальний збір.
До слова, на турнірі працювало і двоє наших суддів – Олександр Грицуняк та Олег Максимович.

«Змагання пройшли, як завжди, на найвищому рівні. При такій суворій конкуренції ми навіть не сподівалися, що наші спортсмени здобудуть так багато медалей. Безумовно, виступом молодих волинських дзюдоїстів я задоволений», – сказав Олександр Грицуняк.

За підсумками цих змагань і Чемпіонату України, що відбувався нещодавно у Луцьку, Федерація дзюдо Волині сформує збірну області на «Кубок Закарпаття», що пройде 5-6 жовтня в Ужгороді.