«Рапід» ‒ «Динамо» 2:2. ВІДЕО

Київське "Динамо" зіграло внічию з віденським "Рапідом".

Матч групового етапу Ліги Європи 2013/2014 відбувся 3 жовтня в столиці Австрії, Відні.

Перший ж момент біля воріт "Рапіда" став гольовим. Бенуа Тремулінас пройшов лівим флангом майже до кутового прапорця і прострілив у штрафний майданчик. М'яч долетів до Андрія Ярмоленка, а капітан "Динамо" переправив "сферу" у ворота.

Другий гол залетів у ворота господарів за кілька хвилин. Джермейн Ленс вдарив по воротах з 15 метрів, а м'яч від ноги гравця віденської команди Дібона залетів у кут воріт "Рапіда" - 0:2.

У другому таймі господарі не лише скоротили відставання, але й зрівняли рахунок. На 53-ій забив Бургшталлер, а на 90+4 - Триммель.

Тож, "Динамо" після другого матчу групового етапу з одним пунктом займає третє місце.