Автомотофестиваль під Луцьком: день другий. ФОТО

Автомотофестиваль під Луцьком: день другий. ФОТО
Неділя, 6 жовтня: другий день автомотофестивалю «AutoWESTern». На цей раз учасники прибули на територію закинутого аеродрому у селі Крупа.

У розважальній програмі фестивалю - виставка та продаж автотоварів, естафета автомайстерень, майстер-класи сучасного ремонту та виставка сучасних та екслюзивних авто.

Серед найстаріших автівок - Hudson Custom Eight 14 k та Mercedes-1708 1937 року випуску.

У програмі драг-рейсингу - автоперегони на дистанцію 402 метри.

Особливою швидкістю і майстерністю відзначились львівяни на тюнингованій ВАЗ-2108 та лучанин на Porsche 944.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ, ДИВИТИСЯ ФОТО З ПЕРШОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ


Переможці драг-рейсингу отримали призові сертифікати на заправку авто пальним.

А от запланований конкурс авто-леді повноцінно не відбувся - дівчат-учасниць було лише троє. Вони й отримали призи від головного спонсору фестивалю "БРСМ Нафта".

Під час перерви між автозмаганнями, для глядачів виступали танцювальні колективи Cannabis Dance та DIVA dance Family.

Фото Олега ГОРДІЮКА



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гарне дійство!
Відповісти
Чому ведучий вів дійство на російській мові? Ганебно!!!
Відповісти
Чому ведучий вів дійство на російській мові? Ганебно!!!
Відповісти
За 40грн, за вхід не дійство а гівно. Все не продумано
Відповісти
це точно колись було гарніше!
Відповісти
Молодцы Волынь Пост. Фотоотчет на 5.
Відповісти
не дивно що багато транспорту на польських номерах...)
дякуємо владі і їх законам, за "можливість їздити" на імпортних та "не дорогих" авто та мото...
Відповісти
Згідна, не було за що 40 грн. платити!
Настрій зіпсували ще при вході, коли одна з дівчаток, що продавала білети по-хамськи "гавкала" до людей.
Єдине що порадувало - погода, прогулянка вийшла така нічогенька)
Відповісти
Краще би побільше фото авто завантажили, а не "зірок" таких як на останньому фото)))...де фото 944 і вісімки???
Відповісти
а я дійством розчарована, хотіла брати участь у автоледі, приїхала на авто - жодного організатора не побачила, де реєструватись не відомо - походила, покружляла, пішла додому. Як на мене варто було б програму детальнішу зробити що о котрій годині, до якої год. реєстрація і т.д. І ще, ну якщо вже інформація є в неті, то можна було б і електронну реєстрацію на конкурси зробити...
Відповісти
Лиля. Если бы вы действительно хотели, то все нашли бы. Я регистрировал авто в заезды уже когда они шли, и проблем не возникло. орги оперативно сбегали к машине, глянули все и дали добро. На входе стояли довольно веселые девченки и пацан, посмеялись и поехали на территорию. Если учесть, что в Луцке я живу пару лет, и мне удалось и выставить авто 5 числа на тарасе, и проехать в колоне спортсменов и 6 числа отгонять на 2-х машинах. А ведь еще 4-го в обед у меня небыло НИКАКОЙ информации. Интернет, мобильный телефон и главное - ЖЕЛАНИЕ!!! мне в этом помогло!
40 грн много? а вы пробовали, что нибудь самостоятельно организовывать? потому не считайте чужих денег! Ребята молодцы! Побольше таких мероприятий!
Відповісти