Як у Луцьку відзначатимуть Покрову. АФІША

Як у Луцьку відзначатимуть Покрову. АФІША
14 жовтня, на свято Покрови, у Луцьку запланували патріотичні заходи.

Організатор ‒ молодіжні патріотичні та націоналістичні організації Волині, ‒ повідомляють у прес-службі громадської організації «Національний Альянс».

«14 жовтня ‒ одна й найвизначніших дат в історії України. Це свято наших дідів, нас і всієї нашої країни. Створення Української Повстанської Армії дало поштовх до нової боротьби. Саме тому наш обов’язок відзначити це свято та вшанувати Героїв України!» ‒ йдеться в повідомленні «НацАльянсу».

Так, до 71 річниці від дня створення Української Повстанської Армії відбудеться:

7-20 жовтня – виставка «Історія УПА» у юнацькій бібліотеці;
13 жовтня – вуличні співи на Театральній площі, початок о 16:00;
13 жовтня – показ фільму «Служба безпеки ОУН «Зачинені двері» у юнацькій бібліотеці, початок о 17:30;
14 жовтня ‒ смолоскипна хода, старт о 20:00 від Київського майдану.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: історія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну що я можу сказати,.......ДИБІЛИ!!!!!!!
Відповісти
Дійсно , а що ще може сказати типове бидло-унтерменш ? Тільки матом , тільки по-суті.
Відповісти
А де тут "мат"????????????
Відповісти
серйозно - упа на Волині з галіцайською жорстокістю..Слава хероям!
Відповісти
Ну, думаю, що нормальні люди просто сходять до храму. Тим більше, що у Луцьку є Свято-Покровська церква і там буде престольне свято.
А всякі "смолоскипні ходи" та інші, вищезазначені, дійства - не приносять користі ні для душі ні для розуму. Бо про те УПА і все, що з ним пов"язане, вже всі наслухались до "ригачки".
Відповісти
"весела покрова"
Відповісти
Вільна Волинь мене дивує що від такої символічної назви говорить якесь нерозвинене совково-ватне лярвисько яке не цінує своїх героїв і своєї історії. Як ти маєш таку гнилу думку станеш перед всією ходою і скажеш що ти думаєш і я особисто зроблю тобі ригачку інтернет воїн нещасний.
Відповісти
Смолоскипова хода - це древнiй сакральний спосiб вираження поваги та еднання з культовими явищами.
В кожного свом культи,
в когось iсторiя,
в когось - шмат сала з часником.
Відповісти
Культ-культом, а від смолоскипної ходи не стане легше нікому. треба робити щось таке, що несе зміст і приносить результат. А все інше від лукавого.
Якби ви почитали Аристотеля, наприклад, ви б швидко зрозуміли, що безрозсудні і безкорисні речі не несуть за собою жодного результату і не мають ніякої потреби.
Відповісти
Ти з Сум?? От і вали в свої Суми!
Лікувати будеш своїх "факелоносців".
Ви ж варвари! Якими були, такими й залишились. Вам завжди щось не подобається, вас постійно щось не влаштовує і ви постійно, на таких от сходках, розводите "сморід" про революції, боротьбу і ще якусь дрєбідєнь. А вся ваша боротьба - це абсолютний популізм, не вартий і 10 гривень. Хоч би раз ти, і такі як ти, а особливо твої "начальники" щось толкове для держави і суспільства зробили.
Мені байдуже до тебе, таких як ти і ваших поглядів на життя. Я люблю не вашу Україну, а свій рідний Край - Волинську землю. А Волинь - це не тільки УПА і смолоскипи.
Скоро потрапите в євросоюз, Свобода ваша "перефарбується", змінивши вектор політичного спрямування, змінить риторику, а таких як ти притиснуть з вашими бандерами, смолоскипами та іншим "гітлерюгент", от тоді будеш висловлюватись і пітушитись скільки влізе.
Відповісти
І ще одне, "патріоте" з Сум. Мій нік несе зміст наступного характеру: Вільна Волинь - від України.
Можеш починати верещати про СБУ, сепаратизм та інші залякування.
Відповісти