Фотовиставка Тетяни Кірчук

Фотовиставка Тетяни Кірчук
Привіт усім! Мене звати Тетяна Кірчук. Мені 30 років. Народилась, хрестилась і живу у місті Луцьку. Вивчилась на бухгалтера, успішно вийшла заміж за коханого чоловіка, маю двох прекрасних діток.

Усе своє життя вважала себе творчою людиною, закінчила художню школу, вивчила мистецтво скульптури, та доля мене змусила піти у зовсім іншому напрямку.

Навчаючись, а потім і працюючи бухгалтером, мені все більше і більше хотілось чогось прекрасного, творчого. Тому почала малювати картини: для себе, друзям, на замовлення. Пробувала усе, що надихало. Так до рук одного разу і потрапив мій перший фотоапарат, старенький батьковий «Зеніт», він і навчив мене першим крокам.

Спочатку фотографувала усе, що рухається і не рухається, усе було цікаво.

Хоч з фотографією знайома уже давно, все ж вважаю себе тільки фотолюбителем. Постійно вчусь, практикую, спілкуюсь з колегами, спостерігаю за їх роботами.

Люблю фотографувати те, що носить позитивні емоції: молодят, бо відчуваєш щирість їхніх почуттів та закоханість, дітей, бо вони цікаві, милі, пейзажі , бо вони багаті на кольори, певні спогади...

Найбільше люблю знімати дітей, адже це – найкращі, наймиліші і найталановитіші фотомоделі. Їхні усмішки, гримаси, почуття, рухи – це невимушені, а головне – найщиріші емоції.

Своїми фотографіями я прагну показати, що кожна людина красива, чарівна та багатогранна. В роботах намагаюсь передати емоції, настрій людини. У зйомці люблю експериментувати, робити знімок «живим», цікавим та природнім.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
то моя улюблена фотограф!!!обожнюю її роботи)
Відповісти
дуже приємно, хоча не знаю хто ви
Відповісти
Свєта, та ти тоже файно фоткаєш, а може ше й краще - так шо не сотвори собі кумира!!!
Відповісти
Ой, ну це хлопченятко із зачіскою, як у білої кульбабки, - просто дивооооо!!!)))) Маленький позитивчик!))))
Відповісти
ДУЖЕ ГАРНІ УСІ-УСІ ФОТОЧКИ.ПОСТІЙНО СПОСТЕРІГАЮ ЗА ТВОЇМИ РОБОТАМИ-ВОНИ ВСЕ ДОСКОНАЛІШІ І ДОСКОНАЛІШІ.КАР"ЄРНОГО ТОБІ ЗРОСТУ І НАТХНЕННЯ.
Відповісти
Талант не заховаєш!!!
Відповісти
Гарні і живі світлини!
тільки є одне но... майже всі "кривувато" кадровані, то руки обрізані, то ноги, то композиція "гуляє"
Відповісти
обов"язково прийму до уваги ))
Відповісти
ВольньПост – філія журналу"Весілля"?
Шановна редакція, у вас хтось фільтрує фото для презентації, чи ставите все, що принесли?
Навіщо сто – краще десять але пристойних.
Відповісти
А чим вам весільні фото не догодили? Як на мене всі фото пристойні, яскраві, живі, позитивні. Можливо десь і є певні недочоти, але це все з досвідом зникає. Автор світлин молодець.
Відповісти
гарні, і подобається що живі фото
Відповісти
Роботи прекрасні.Творчої назнаги майстру і на далі бажаю від усієї душі.
Відповісти
Фото гарні, бо дітки гарні. Присутня ідея. А весільні звичайні як і тисячі інших фото з гарною нареченою. Зазвичай фотографи не викладають такі роботи, якщо вони не бомблять весілля. Бо тоді це не мистецтво, а реклама для заробітку бабла. У нас фотографи намагаються бути універсалами. Жодного напрямку в якийсь бік, тому відсутній почерк і особливість. Але у вас все ще попореду. Шукайте себе.
Відповісти
дуже дивні поняття. хіба мистецтво не може бути рекламою? чи для вас реклама - це обов"язково фото з весілля? )))
хіба на весіллях фотографи лише бомблять? я думав вони щось інше творять.але в кожного своє бачення життя.
Відповісти
За весільне фото - частково згідна з вами, але скоріше це у вас "ревнощі" заграли, бо і весільні фото дуже гарні. Підтверження вашим заздрощам є ваші слова: "Присутня ідея....Жодного напрямку в якийсь бік, тому відсутній почерк і особливість"
Відповісти
Цікаво, якщо дитина буде негарна то фото теж негарно получиться? Що за бачення? Будь яка людина чи дитина гарна і цікава по-своєму.
Відповісти
Якщо чесно, то фотогррафії з весіль можна було б прибрати, а то як написав "jan", це реклама для заробітку грошей.
Відповісти
можливо ви і праві, просто не задумувалась коли давала роботи для виставки. Але рекламою може бути будь яка фотографія, не обов"язково весільна.
Відповісти
Кадрування жах! Та і обробка ...................
Відповісти
Якщо чесно. Не ображайтесь, але жодна фотографія не для виставки. Це просто гарні кольорові світлини і нічого більше. Не потрібно чавити з пальця натяк на мистецтво там де його нема. Як для сімейного фотоальбому супер. І не більше.
Відповісти
І на сам кінець. Не плутайте значення слова Фоторобота. Фотороботами називають значущі, складні, цінні фотознімки.
Відповісти
Цілком згідний з останніми коментарями.
Відповісти
А мені подобаються роботи цього фотографа, гарні кольорово насичені знімки, позитивні, без особливої обробки, напищеності, такі як є. Це звичайно не шедеври, і не роботи професіонала, але є куди рости. Автор світлин молодець, за сміливість виставити свої роботи на загальне обговорення, критику конкурентів.
Відповісти
А і справді треба мати сміливість виставити таке г..
Відповісти
сміливість Мирон, це коли б ви писали коментар під власним зареєстрованим іменем
Відповісти
То точно Мирон:))) І ви Тетяно, ой МИколо:)
Відповісти
нехай пишуть, що хочуть, я спікійно ставлюся до критики і деяких образ. За розумну критику навіть дуже вдячна.
Відповісти
А в чому конкуренція? Різати ноги і руки? Пффф.
Відповісти
думаю у автора задумом було не руки ноги фотографувати, а щось інше очі, посмішку... "На вкус и цвет товарища нет"
Відповісти
До чого тут вкус и цвет? Правила є правила. Просто Тетяна не в курсі, що вони існують. Правда МИкола-Тетяна???????:)
Відповісти
не зрозуміла?
Відповісти
А-а, зрозуміла Оля-Jan!
Відповісти
Найбільше люблю знімати дітей....да шо ви гаварітє....весілля знімати-задля цього ти береш до рук камеру.бо хліба з маслом кожному хочеться.а фото як на мене непогані.
Відповісти
так, весілля знімаю задля заробітку, і не соромлюсь цього, а діток і все решта - задля задоволення.
Усім дякую.
Відповісти
Jan це Ян. Чоловіча стать. м. Львів. 32 роки. Режисер за освітою. Працюю за фахом. З камерами на ти.
Відповісти
Коли за світлину вам заплатять треті особи. Тоді ви дісно відчуєте себе фотографом. А це ваше здобуття - карточки соціальних мереж однокласники для лайків. Працюйте і можливо ви зробите таку фотографію.
Відповісти
джан-хуй, покажи свої світлини, і можливо далі погоримо
Відповісти
Куди не глянь - метершиннікі) Павлуша, за тобою "банька" плаче))))
Відповісти
Я Микола. Вік 38 років, живу у місті Рівне, працюю фотокореспондентом у журналі. Бачив багато і багатьох.
Відповісти
Таня, ти молодчинка!! Успіхів тобі!!!
Відповісти
Порада - не образа.
Відповісти