Вночі у центрі Луцька невідомі понівечили 7 автомобілів. ФОТО

Вночі у центрі Луцька невідомі понівечили 7 автомобілів. ФОТО
Шини на семи автомобілях, які припаркували на ніч на вулиці П’ятницька гірка, пошкодили невідомі.

Інцидент трапився орієнтовно о 01:00 10 жовтня, – розповіла власниця одного з автомобілів.

За її словами вона припаркувала автомобіль під вікнами своєї квартири. У ніч на 10 жовтня вона почула галас на вулиці і глухі звуки ударів.

«Звернули на це увагу, увімкнули світло у квартирі. Вийшли на двір – машина стоїть», – додала вона.

Потім, зі слів постраждалої, надворі почули голосний чоловічий сміх. Компанія молодиків, схоже, пішла у напрямку скверу «Зоряний», що поблизу приміщення Луцького міськрайонного суду на вулиці Сенаторки Левчанівської.

Пошкодження на легковику виявили лише вранці у четвер, 10 жовтня. «Побили крило і чотири колеса прокололи. Стояла нормальна, нова машина», – кажуть постраждалі.

Так, на місце відразу викликали правоохоронців з Луцького МВ УМВСУ у Волинській області і написали заяву.

Як розповіла постраждала, міліціонери нібито мають отримати відео з камер спостереження, що знаходяться на ЦНАПі та приміщенні Луцького міськрайонного суду, аби визначити, що ж трапилося із автомобілями.

Окрім того, жінка зауважила, що пошкодили не лише її легковик. Мовляв, трапилося це ще з 6-ма автівками. Так, 4 з них були припарковані вздовж вулиці П’ятницька гірка, а ще 3 – ближче до скверу «Зоряний». На деяких автомобілях прокололи усі чотири шини, – додала жінка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пригода
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І правильно зробили, нічого паркуватись на тротуарах та газонах.
Відповісти
Гуди по-Луцьки... Уряяяяяя...
Відповісти
Сподівають міліціонери не забули оформили протокол на "власницю одного з автомобілів" за порушення правил стоянки?
Відповісти
і ні слова, чи правильно були припарковані автівки чи ні
Відповісти
Мені цікаво побачити хоч один з дворів нашого мста,де можна припаркувати машину "правильно" можливо підкажете ,де?
Відповісти
В дворах апріорі заборонена стоянка автомобілів. По ПДД.
Відповісти
таких діячівв кожен двір треба!!
Відповісти
Молодці!!! Зажали 200грн./міс на стоянку - отримай !!
Відповісти
як раз таки закрили чи не єдину стоянку у центрі біля готелю Світязь, тому багато машин переїхало у двори.
Відповісти
Ну й варварська логіка!
Давайте, давайте нищіть все, що хоч частково незаконне!
Подивимось до чого докотитесь, з такими діями.
Почнете будинки незаконні підпалювати?
Відповісти
Напевне десь неподалік выдкрилася нова стоянка. Клоієнтів "вербують"...
Відповісти
это радует сердце велогона
Відповісти
Руки повідбивати бидлу
Відповісти
Народнi месники.
Відповісти
Молодці Робінгуди.
Відповісти
Правильно, нечего быдловодятлам ставить машины так что потом люди по дорогам ходят и даже маленькие дети не могут нормально пройти.
Відповісти
Найдуть і покарають там камери на кожному кроці стоять)) люди правильно паркуються обабіч дороги..а де ще їм машини ставити як не біля своїх будинків? а ці грамотєї шо пишуть тут ніби так треба то їм ногі ламати потрібно хай обходять автомобілі на руках якщо не можуть на ногах...
Відповісти
Якби в більшості коментаторів були власні авто, я впевнений що реакція була б інша. Тупа заздрість невдах.
Відповісти
В мене є авто, але я згідний з тим, що автовласники не мають права ставити автомобілі, там де їм хочеться!!!
Відповісти
777 — дурачок! Тобто цим коментарем ти підримуєш шкідників, які, по твоїй логіці, мають право на такі дії.
Відповісти
+100 500 предыдущему автору!
Відповісти
Вот оборудовали бы больше мест для парковки - не было бы таких проблем. Машин с каждым годом все больше и больше, а парковаться негде. Налоги плати, а комфорта никакого (ни для водителей, ни для пешеходов). Галимая власть города!
Відповісти
Купуючи автомобіль потрібно заздалегідь подбати про те де її залишати або гараж чи платна стоянка. А то на машину гроші є а на стоянку нема і плачуться шо нема де поставити. А ті хто колеса пробив молодці! Інакше не дійде ...
Відповісти
Витри соплі, та втікай від "жаби", а то взагалі "задушить".
Відповісти
Такое впечатление что 50% читателей волпост самое простое быдло или люди которые не имеют авто, в целом заметно что наш "нород" просто самое обыкновенное жлобе.и радуются каким то действиям ,обычных, таких же недалеких людей. Люди опомнитесь!!!! Кто вы, Вы же существо разумное !!!! А ни зверье. Зачем вы ходите в церковь зачем вы читаете библии зачем вы верите в Бога... Искореняйте из себя эту злобу и зависть!!! Просто будет момент что какое-то другое быдло как те, разрушит ваше жилье, памятник ваших родных, изнасилуют вашего ребенка... Вот тогда вы задумаетесь почему так но будет поздно ....баланс в природе пока никто не отменял.....
Відповісти
Потому что, Миша, ты прав. И с этого быдла людей не сделаешь и уже авто они себе не купят, они обречены, и все что им остается, да и все на что они способны, это пакостить другим и душиться в собственных слюнях от зависти.
Відповісти
причём тут библия,пральна сделали,нефиг корытами своими загажевать тротуары.Стоянки для этого есть.А что касается цивилизованных стран,там машина на дороге возле собственного дома может стоять только час,потом соседи позвонют, приедет эвакуатор и заберёт и плати штраф как пятая часть стоимости тазика.Вот потому там и порядок,а у нас с коляской негде пройти.П.С. У меня сейчас две машины,так что я не завидую власныкам этого хлама
Відповісти
Ахах. Уважаемый умник, расскажите другим, не столь умным читателям, причем здесь другие страны?
Відповісти
Не смешите - ставить машину есть где. Только лень вам пройтись к стоянке от дома в пределах 10-15 мин неспешной прогулки. А то и ближе. Лень и жаба заставляет экономить на стоянке. А поставленная ТАК машина априори должна быть убрана эвакуатором - заплатив за эвакуатор, за штрафную стоянку, сам штраф за такую парковку, может, поймете - покупая машину, думайте, где будете ее ставить.
Відповісти
Как причём другие страны?Мыж блеать в эвропу прёмся!Только нас туда фиг возьмут с такой сранью.Нормальный человек не додумался бы своим гавном тротуар перегородить,не верю что нет в округе стоянок или всяких организаций где за 200 грн. не согласется машину поставить.Но этаж двисти грывнив тра отдааать!!!нашо мэни цэ,я поставлю корыто под окном шоб к подьезду 20 метров и срать на всех.
Відповісти
Такое впечатление что 50% читателей волпост самое простое быдло или люди которые не имеют авто, в целом заметно что наш "нород" просто самое обыкновенное жлобе.и радуются каким то действиям ,обычных, таких же недалеких людей. Люди опомнитесь!!!! Кто вы, Вы же существо разумное !!!! А ни зверье. Зачем вы ходите в церковь зачем вы читаете библии зачем вы верите в Бога... Искореняйте из себя эту злобу и зависть!!! Просто будет момент что какое-то другое быдло как те, разрушит ваше жилье, памятник ваших родных, изнасилуют вашего ребенка... Вот тогда вы задумаетесь почему так но будет поздно ....баланс в природе пока никто не отменял.....
Відповісти
А,я би таким тваринам, руки пообривала б.....
Відповісти
а, я би цим виродкам, руки пооббивала б.!!!!!!!!!

Відповісти