Свободівці прийшли у парламент із червоно-чорним прапором ‒ регіонали вийшли. ФОТО

Свободівці прийшли у парламент із червоно-чорним прапором ‒ регіонали вийшли. ФОТО
Фракція ВО «Свобода» принесла у сесійну залу Верховної Ради червоно-чорний прапор та банер з анонсом «Маршу УПА», «на знак протесту» регіонали вийшли з зали.

Про це свободівці написали на своїх сторінках у Facebook, ‒ пише Українська правда.

«Фракція ВО Свободи готується до святкування Покрови та Дня створення УПА! Урочистості почалися з сесійної зали!» ‒ написав депутат Ігор Мірошниченко.

Депутати від «Партії регіонів» на знак протесту вийшли із сесійної зали. «Чечетов виганяє регіоналів з зали, ті дякують свободівцям за вихідний», ‒ написав прес-секретар київської свободи Олександр Аронець.



Свободівці заявили, що тепер приноситимуть прапор УПА щочетверга, «коли ПР приймає грабіжницькі і лобістські закони». Регіонали кажуть, що такими діями свободівці порушують закон.

«Фракція «Свобода» порушує закон. Ми символіку нашої партії використовуємо тільки у себе, а в залі символіка одна ‒ державний прапор України і герб України», ‒ сказав депутат Віктор Тихонов (фракція Партії регіонів) журналістам. За його словами, народні депутати «Партії регіонів» повернуться до зали засідань лише після того, як свободівці знімуть символіку УПА.



У кулуарах Верховної Ради в даний час знаходяться народні депутати з фракції ПР і комуністи. У п’ятницю у Раді мала відбутись Година запитань до уряду. Зокрема, перед парламентарями мала прозвітувати міністр соцполітики Наталя Королевська.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Замість того щоб працювати фігньою займаються
Відповісти
Повністю згоден Ті районики вже точно всіх заграли ніяк працювати вже не хочуть ((((
Відповісти
Ото нехай ті банероносці і платять людям зарплати, пенсії...! І це робота депутатів яких народ обрав і які таку зарплату і пільги отримують? Ганьба!!!
Відповісти
Я не здивуюсь що через прапори та банер вийде Королевська і скаже нема коштів на пенсії , степендій та соц виплат і у всьому винна свобода!! БЗДУРА!!!
Відповісти
Я не здивуюсь що через прапори та банер вийде Королевська і скаже нема коштів на пенсії , степендій та соц виплат і у всьому винна свобода!! БЗДУРА!!!
Відповісти
Якщо чесно, вже задрали своїм пацріотизмом, країну підіймати треба а вони банери вішають :(
Відповісти
Нашу країну після госпідарників і домкратом не піднімеш.Молодбці. що нагадують українцям про власну ідентичність! Слава Україні!
Відповісти
А НЕ ПІДКАЖЕТЕ ШАНОВНИЙ ЛУЧАНИНЕ ЗЕРЕЗ КОГО ТУ КРАЇНУ ТРЕБА ПІДІЙМАТИ І ХТО ВИНЕН В ТОМУ!!!!!!
Відповісти
Ваші "ідоли" Юля і Вітья Ю.!!!
Відповісти
щоб пішли і не повернулись)
Відповісти
Це за наш рахунок, платників податків, Вітів з Мельником так "працюють"???!!! Для цього їх обирали???!!! Обирайте і далі таких нероб і не плачтесь, що погано живете!!!:( Ганьба!!!
Відповісти
А прийти з символікою тих хто віддів життя за Україну це нічого неребите!!!???? Символіка абсолютно незаважає працювати!
Відповісти
А у Волинську обласну раду депутат Боруцький прийшов з чорно-червоним носом!!!
Відповісти
Швидко його реанімують, у них є якийсь прхфесірнал!!!
Відповісти
І правильно зробили, бо це наша символіка і якщо хтось біиться від неї, то хай за сраку вкуситься!
Відповісти
"наша символіка"... ваша то чия?:) НАША символика - жовто-блакитний прапор!!! Може ще запропонуєте прапор змінити? Вже взагалі мозок зриває!!!
Відповісти
Прапор ніхто змінювати не буде а от символіка присвячена якійсь події використовувалась в стінах ВР дуже часно і яка завгодно подивіться всі гарячі дебати в парламенті!!!!!!!!
Відповісти
Хороша ідея приносити банер що четверга ))))))
Відповісти
А засідання на Банковій вже не актуальне коли треба було просунути пару лобіських законів !!! І комму з того вигода була ??
Відповісти
Прийшли люди і нагадали про тих хто знаючи про неминучу свою смерть до останнього подиху боролися за Україну! В чому проблема!? Це абсолютно не заважає працювати! Це не Свобода (вони лишились на робочих місцях) вийшла з ради а ПР!!! А, прапор перемоги під яким знищили міліони українців нікому незаважав працювати!? Який пришпандьорили в раду, та ба більше тоді навіть закон спеціальний прийняли! Оце була ганьба для кожного українця! Визначить громадянами якої країни ви є!???
Відповісти