Губернатор Волині – проти «дискусій» щодо видобутку сланцевого газу

Губернатор Волині – проти «дискусій» щодо видобутку сланцевого газу
Волинська облрада пішла правильним шляхом щодо видачі дозволів на розвідку родовищ сланцевого газу, – вважає голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Про це він заявив під час оперативної наради в облдержадміністрації 14 жовтня.

Губернатор Волині нагадав, що дозволи на розвідку родовищ сланцевого газу на Волині італійській фірмі «Eni» обласна рада погодила ще у березні минулого року.

«Всі необхідні документи прийняті півтора року назад. Не треба сьогодні сперечатися, дискутувати», – переконаний очільник Волинської ОДА.

На думку Бориса Клімчука, у цьому плані Волинська облрада солідарна з колегами з Львівщини та Івано-Франківщини, де також прийняли «правильні» рішення.

«Хоч зараз і є дискусії, але зрозуміли колеги з облрад, кому було вигідно не приймати ці рішення. Довго йдуть до розуміння, де ж він, економічний націоналізм», – резюмував губернатор Волині.

Нагадаємо, у фірми «Eni», яка зацікавилася сланцевим газом на Волині, є 9 ліцензій на видобуток цього газу в Україні. Яким чином корпорація отримала ці дозволи, хоче перевірити за допомогою Генпрокуратури нардеп Ірина Сех.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: газ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
запаскуджуйте свою територію сумнівними оборудками! А те, що на Волині росте відновний біопродукт - до уваги не приймається?
Відповісти
Правильно по всій Європі відмовились від цього адже дуже небезпечно і непоправні екологічні наслідкі, практично невідновні, а в нас на Україні можна)) в нас все можна там де гроші відмити є можливість...
Відповісти
згодна.
В США добувають лише в пустелях, де немає орних земель, де не живуть люди.
Людей, до речі, відселяють!
Куди??????
Куди поїдуть люди, кидаючи свою хату,городи, роботу, могили батьків?!
Відповісти
А фотки кращої не було? Автор хоч знає, що таке сланцевий газ чи технологію його видобутку?
Відповісти
Роти позакривали!
Я на Волинi все рiшаю!!!
Відповісти
Дали із Кийова наказ - і дають дозволи.
Відповісти
Со сланцевым газом - всё более-менее проясняется. Похоже, что это очередная грандиозная афёра.

Под прикрытием "сланцевой революции" в США раскупорили стратегические газовые запасы (скважины), а крупнейший Англо-голландская нефтегазовая компания Royal Dutch Shell списала 2,2 миллиарда долларов из-за разработки и освоения месторождений сланцевого газа в США.
В официальном отчете говорится, что чистая прибыль организации во втором квартале 2013 года уменьшилась разом на 57 процентов и составила 1,74 миллиарда долларов. По состоянию на октябрь 2013 года - Shell продал свою долю в самом "перспективном" месторождении на территории США.

То, что при разработке сланца используются высокотоксичные химикаты и 4,5-18 млн литров воды на одну (!!!) скважину и в гости к экологии Волыни - краю 1000 озёр придёт "кирдык" - этого "губернатора" не волнует, что не удивительно - предатель он и есть предатель, ему всё равно кого предавать - коммунистов, которые в своё время его "выдвинули", СДПУ (о), Ющенко.... - вообще свой народ - для таких "деятелей" - главное - свои иудины 30 сребренников.
Відповісти
Це ж саме робиться у Львській області. На фб є вже список тамтешних сіл. І це ще не все. Люди не мовчать, бо виявилися деякі цікаві факти:
https://www.facebook.com/groups/zalviv/permalink/579801868721516/
Наприклад те, що :
"якщо ці села потрапляють в зону видобутку, то чи це не означатиме, що вони позбудуться своєї землі. Відповідно до угоди п. 16.1 держава забезпечує надання на вимогу інвестора (Надра та Шеврон) земельних ділянок на договірній ділянці, які є необхідними для здійснення операцій з вуглеводнями.
Якщо інвестор не домовиться з власником, держава повинна викупити цю землю для інвестора через наш суд."
Чому волиняни не знають: які точно села та райони опиняться у такій же ситуації?
Відповісти
Вкралася помилка.
"якщо ці села потрапляють в зону видобутку, то чи це не означатиме, що вони позбудуться своєї землі"
читайте як
"якщо ці села потрапляють в зону видобутку, то це означатиме, що вони позбудуться своєї землі"
Перепрошую. Це було запитання від мешканців і відповідь на нього
Відповісти
В Польщі тривають протести проти видобутку сланцевого газу. Шеврон уникає коментарів але залучає проти людей поліцію.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,14129375,Lubelskie__Protest_przeciwko_poszukiwaniu_gazu_lupkowego.html
Відповісти