Фотовиставка Олександра Оришка

Фотовиставка Олександра Оришка
Герой чергової добірки фотографій на ВолиньPost’івській виставці – лучанин Олександр Оришко. Автор робіт фотографом себе не вважає. Пояснює, що за допомогою світлин просто ділиться спогадами і враженнями про подорожі, побачені краєвиди і країни.

Більшість фотографій унікальні вже тому, що зроблені на великій висоті, у екстремальних умовах. Нагадаємо, що фото Олександра читачі та журі фотоконкурсу від ВолиньPost «Як я провів літо» визнали кращим.

Далі більше про себе Олександр Оришко розповідає сам:

«Я народився і виріс у Луцьку. Вчився у 3-й школі, потім у Волинському національному університеті імені Лесі України на спеціальності «Олімпійський та професійний спорт». У 2004 році отримав звання майстра спорту України зі спортивного туризму.

Веду активний спосіб життя, займаюся туризмом з 1995 року.

Саме тому багато подорожую і намагаюся через фотографії розповісти друзям і близьким про ті місця, у яких побував, передати те, що бачив. Друзям і знайомим часто дарую фотографії, якщо вони їм сподобалися.

Я - не професійний фотограф. Це хобі. Тому знімки ніяк не обробляю. Подобаються пейзажі, гарні панорами, нічна фотозйомка. Особливо мені імпонують знімки фотографа Антона Янкового.

Усі фото робив фотоапаратом Pentax K10D. Це ідеальний інструмент для екстремальної зйомки, адже витримує холод, воду, спеку і гарно передає кольори».

Ігор Парчевский, схил гори Ельбрус
Ігор Парчевский, схил гори Ельбрус
Гора Ушба, Кавказ, висота 4710 м
Гора Ушба, Кавказ, висота 4710 м
Карпати, Україна
Карпати, Україна
Карпати, Україна
Карпати, Україна
Кам'янець-Подільський
Кам'янець-Подільський
Гора Форакер, Аляска, висота 5304 м
Гора Форакер, Аляска, висота 5304 м
Японія
Японія
Аляска, США
Аляска, США
Швейцарія, Мартіні
Швейцарія, Мартіні
Схил гори Монблан
Схил гори Монблан
Альпи, Франція
Альпи, Франція
Японія, Йокогама
Японія, Йокогама
Юрій Кравчук
Юрій Кравчук
Тихий океан, США
Тихий океан, США
Карпати
Карпати
Ростислав Глеба
Ростислав Глеба
Кавказ
Кавказ
Кавказ
Кавказ
Венеція
Венеція
Луцьк
Луцьк
Аляска
Аляска
Беверлі-Хіллз
Беверлі-Хіллз
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Лас-Вегас
Лас-Вегас
Великий каньйон, США
Великий каньйон, США
Великий каньйон, США
Великий каньйон, США
Аляска
Аляска
Австрія
Австрія
Аляска
Аляска
Аляска
Аляска
Тетяна Андріященко, Кавказ
Тетяна Андріященко, Кавказ
Аляска
Аляска
США
США
Швейцарія, гора Маттерхорн, висота 4478 м
Швейцарія, гора Маттерхорн, висота 4478 м
Норвегія, Атлантична дорога
Норвегія, Атлантична дорога
Австрія
Австрія
Франція
Франція
Монблан
Монблан
Грузія, Казбек, висота 5033 м
Грузія, Казбек, висота 5033 м
Альпи
Альпи
Альпи
Альпи
Альпи
Альпи
Альпи
Альпи
Монблан
Монблан
Аляска
Аляска
Сан-Франциско
Сан-Франциско
Карпати
Карпати
Сан-Франциско
Сан-Франциско
Санта-Барбара
Санта-Барбара
Карпати, Україна
Карпати, Україна
Йосемітский водоспад, Каліфорнія, США
Йосемітский водоспад, Каліфорнія, США
Австрія, гора Гроссглокнер
Австрія, гора Гроссглокнер
Острів Хортиця, Дніпро
Острів Хортиця, Дніпро
Карпати
Карпати
Норвегія
Норвегія
Познань, Польща
Познань, Польща
Білорусь
Білорусь
Аляска
Аляска
Норвегія
Норвегія
Туреччина
Туреччина
Монблан, Франція
Монблан, Франція


Базовий табір, висота 4400 м, Аляска
Базовий табір, висота 4400 м, Аляска
Австрія
Австрія
Швейцарія
Швейцарія
Прага
Прага
Карпати
Карпати
Австрія
Австрія
Венеція
Венеція
Венеція
Венеція
Тбілісі
Тбілісі


Панорами Норвегії


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і не профі, і без обробки, а пейзажі неймовірні!
Браво!
Відповісти
Это нечто...
Відповісти
Саша професійний Альпініст, Турист і чудовий Фотолюбитель.
ріспект!!!
Відповісти
Всім фотографам бути такими любителями. Файно.
Відповісти
Вот это я понимаю выставка))) А не козочки и птички с цветочками)))
Відповісти
А ви спробуйте ту пташечку чи-то квіточку про яку пишете на макрозйомці сфотографувати з першого кадру і не на авто і щоб мистецьки та змістовно вийшло? Або павутинку тонюсіньку, яку вітер гойдає і сфокусувати неможливо і сонце відсвічує - інколи години витрачаєш на один якісний кадр... А інколи кілька днів, щоб і світло і тінь і все лягло гарно... Або ж очі, почуття, невловиму посмішку вловити і так, що вся душа назовні...Звісно легше захоплюватись статичними пейзажами, яких можна тисячу наклацати - вийшовши за межі власного дому, маючи звичайний фотоапарт. І що з того, що горизонт завалений, композиційно криво, пересвічено і т.д. Пейзаж теж має говорити в ньому має бути динаміка, рух, своя історія, емоція.
Відповісти
Як я розумію, то це виставка не фотографа. Людина поділилася побаченим.
Радує око відсутність замазаних, зафільтрованих облич у фотошопі. Композиційно більш-менш правильно. А монітор якщо налаштований на перегляд фільмів завжди завалює колір.
Тетяно настане і ваш день)
Відповісти
Танька, спробуй тягати фотік на горбі десятки кілометрів і витягти його голими руками на морозі -20 і при сильному вітрі, ну а тоді ми поговоримо про сонечко і павутинки...
Відповісти
Першому коментатору - в меен монітор професійний налаштований для дизайну і фото. Другому коментатору - ... я тягала, і бувало що фотік замерзав..і руки замерзали від дотику до фотоапарата. Не критикуйте не знаючи людини.
Відповісти
Вашими же словами да в вас бы кинуть)) Мой комментарий вы решились комментировать, так будьте готовы и других выслушать. Вы тут не одна с фотоаппаратом дружите.
Відповісти
а тобі так потрібно вислухати її думку ))
Відповісти
Дякую за неймовірні, яскраві та живі фото !!!

Захопливих та цікавих Вам подорожей!!!
Відповісти
Вибач щиро за наступні слова, Олесандре, але фото дійсно посередні, любительські. Я гадаю у кожного туриста, навіть того, який обмежився лише Карпатами є в архівах безліч схожих неповторних пейзажів відзнятих на мильницю, мобілку чи що там було під рукою. Але це просто бачення, без емоцій з купою технічних та композиційних недоліків. І це стане помітно, якщо переглянути фото тих же місць зроблених професійними фотографами...
Вражають не твої фото, вражаєш ти, як людина, турист, вражає географія твоїх мандрів, твоя мужність, сміливість! Вражає той світ, ті місця, які ти бачив. Хай удача та бажання відкривати світ тебе не полишає ніколи!
Відповісти
Неймовірні фотографії!!!
Відповісти
Круто!
Відповісти
Фото туриста, але не для виставки.
Гарний і класний фотограф-людина, але це не формат виставки творчої, а презентація своїх подорожей.
Відповісти
Гори це пристрасть і "страсть" автора, це важливо на фото, і цим, як на мене, він хоче поділитись,а не професіонально виставленим світлом чи композицією. І що може бути більш творчим ніж захоплення чимось справжнім?? Респект автору.
Відповісти
Реально круто! Браво і так тримати!
Відповісти
Класні знімки. Класні тим, що місця де буває автор для більшості людей і для мене особисто дуже незвичні і важкодосяжні. Молодець, що має можливість і натхнення подорожувати і знімати неординарні місця!
Відповісти
Всі Фото чудові!!! Оришко молодець, надихає на підкорення нових і нових вершин! Пишаюсь...це просто геніально!!!!!!!!
Відповісти
заздрю авторові
Відповісти
Господи, але ж класно!!! НАЙКРАЩЕ!
Якби собі хотілось с-ки подорожувати та отримувати задоволення від такого!Кайф!
Вам повезло у житті якщо маєте таку змогу.
Відповісти
Та блін, люди набридло читати ці прилизані заздрістю тексти. По-перше хто вам заважає не боятись йти вперед відкривати, мандрувати?! По друге у своїх критеріях оцінювання фото варто вже вилазити з вузьколобих хуторських бачень і цікавитись тим що в світі робиться, дивитись фотороботи за межами свого міста, країни кола друзів і т.д. А то соромно читати ці всі коменти... Як зборисько гламурненьких блондинок які побачили гарненьке платтячко...
Відповісти
Тань, може вже досить цих істерик, не личить (дівчині, жіночці, бабці)при тому як я розумію фотографу, метцю, творчій людині, так багато балакати не по суті.
Відповісти
Правильно не "метцю", а "митцю".
Відповісти
соромно читати ваші коментарі, де ви розповідаєте як важко сфотографувати павутинку ..
Відповісти
неймовірно..*_*
Відповісти
Тетянко! Заспокойтесь. Автор сам стверджує , що він любитель! Це виставка робіт де він побував. Дехто такі речі фільмує. Нам всім подобаються його світлини як зображення географічної точки на глобусі. І в нього це чудово вийшло. Я теж хочу десь там побувати.
А вам раджу дивитися в свій професійно настроєний монітор і просто порадіти за спортсмена.
Відповісти
мало у кого на высоте есть желание доставать камеру из кофра...Саня респект!!!
Відповісти
Олександр Олегович, ти схожий на Ділана ;)
Відповісти
Дуже гарні фото,я собі на робочий стіл поставила одну з них.Вражає..
Відповісти
Гарно, дуже гарно!
Відповісти
блін скільки я ще всього не бачила на світі...
по суті нічого не бачила..((
а фото просто шикарні.
Відповісти
Просто мега-супер-бомбезно круто!!! Знімки просто клас! Фотографу-альпіністу велике дякую за подорож у світ гір та неймовірно гарних місць! СУПЕР!!!
Відповісти
гарно, але це заслуга природи, а не автора фото)
Відповісти
ага. бля. природа прийшла і сфоткала
Відповісти
Якщо це можливо, скажіть будь-ласка, де у Норвегії робили такі знімки?
Відповісти
Ці фотографії були зроблені під час велопоходу по Норвегії від м.Тронхейм до м. Флам
Відповісти
Народ знімки СУПЕРОВІ як для туриста! адже турист не затримується на тиждень чи місяць в одній точці щоб дочекатися цікавого світла, красивого неба, туману, димки, і інших амосферних явищ що підвищують художність світлин! Повірте не просто затягнути камеру штатив та обєктиви на височінь на своїй спині
Відповісти
Народ знімки СУПЕРОВІ як для туриста! адже турист не затримується на тиждень чи місяць в одній точці щоб дочекатися цікавого світла, красивого неба, туману, димки, і інших амосферних явищ що підвищують художність світлин! Повірте не просто затягнути камеру штатив та обєктиви на височінь на своїй спині
Відповісти
хочу ще добавити - що такий жанр фото - називається - тревел-фото,
(англ. travel photo) — это жанр фотографии, предметом которого являются впечатления путешественника и то, что он наблюдает в ходе путешествий: культурные и этнические особенности, люди и их характеры, пейзажи, исторические памятники, необычные черты местности и т. д.

Саня - респект!!!

якби Саша попросив - хлопці та дівчата - а ще хочу навчитися -
Архитектурная фотография
Астрофотография
В
Высокий ключ
Д
Документальная фотография
И
Интерьерная фотография
Инфракрасная фотография
Н
Натюрморт
Новостная фотография
Ню (жанр)
П
Пейзаж
Пикториализм
Портрет
Посмертная фотография
Предметная фотография Р
Рейография
С
Свадебная фотография

У
Уличная фотография
Ф
Фотожурналистика
Фотоимпрессионизм ,

але ж автор чітко сам визначив - що йому подобається.
Тому претензії - Сашаі!!! - коли будуть фотки з Австралії і Південної Америки;))???
Відповісти
Світлини кльові!!!А коменти Тетяни аж сміх викликають,яка ж там жаба в середині сидить
Відповісти
Олександр Олегович, ну я вітаю тебе!) Такі фото надихають!
Відповісти
хороші фото) хотілося б мати такого друга)
Відповісти
Интересно посмотреть на такой красивый мир!
Відповісти