Бездітних українців хочуть обкласти великими податками

Бездітних українців хочуть обкласти великими податками
Регіонал Ярослав Сухий та член НУНС Катерина Лук'янова пропонують Верховній Раді запровадити податок на бездітність.

Так, згідно з законопроектом, якщо до 30 років громадяни України не обзаведуться дітьми, вони будуть платити 17% податку на доходи фізичних осіб незалежно від рівня доходів, пише ТСН з посиланням на "Комерсант-Україна".

"До 30 років людина має право думати, кого вона хоче собі в дружину або в чоловіки, є час здобути освіту, зробити кар'єру, створити сім'ю і спробувати народити дитину", - пояснила Лук'янова.

Винятком стануть бездітні інваліди I-III груп.При наявності в сім'ї понад трьох дітей ставка податку складе 5-10%.

Метою такого нововведення є збільшення бюджетних надходжень і збільшення рівня народжуваності, впевнені автори законопроекту. Додаткові надходження до бюджету можуть скласти до 800 млн грн.

У Раді таку ініціативу народних обранців називають дурістю. Член комітету з питань бюджету Володимир Бондаренко переконаний, що треба не податки збільшувати заради народжуваності, а будувати дитсадки, в які наразі треба записуватись ледь не під час вагітності, бо місць усім дітям катастрофічно не вистачає.

Варто зазначити, що податок на холостяків, одиноких та бездітних громадян застосовувався протягом більше 50 років до розпаду СРСР. У європейській практиці таких норм немає.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: сім’я
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
брєд!цей законопроект порушує основні права і свободи людини про право вибору!Не абсурд ! Жоден закон не може вказати скільки і коли українцям народжувати дітей!
Відповісти
ахрінєть! а якщо хтось не хоче мати дітей???!!!
Відповісти
а якщо хтось НЕ МОЖЕ???!!!
Відповісти
Проще ликвидировать таких "татупедов" (депутат наоборот) чем обрекать на нищету и собачью жизнь своих детей.
Здоровые и разумные(раз все таки думают головой могут или нет содержать детей) мужики - это вам не пенсионерки 55-60 лет.
Не нарывайтесь "татупеды".
Відповісти
У Китаї платять за багатодітність. В Україні платитимуть за бездітність. Цілком правильно, я вважаю. Ніхто ж не каже, що мусово народити трьох-п'ятьох. Мати ж бодай одну дитину велять усі закони - і демографічні, і релігійні, і навіть закон природи. Інша справа - коли здоров'я не дозволяє.
Відповісти
Я з Вами не згідна, а якщо сімя, по певним причинам "по стану здоровя",наприклад, не може мати діток то що їй тоді робити????? Це люди які мають відкладати гроші для лікування даної причини то вони навпаки повинні плати податки... Тоді звідки вони візьмуть гроші???? А медицина в наш час не безкоштовна, а можна сказати що дорога. Цим вони народжування дітей в країні не піднімуть.
Відповісти
Lena, де ви прочитали, що з безплідних, тим паче, які лікуються, хтось збирається брати податок? Переконана, що такі категорії розглядатимуться окремо.
Відповісти
пані,вам,що заклинило?моло діток живуть по теплотрасах?хто кому повинен платити?може платити за те,що чоловік слабо виконує супружеський обов"язок?
Відповісти
Ви що не чули вам пропонують взяти на виховання дитину, а якщо хтось не взмозі одягти, прокормити , вивчити, та лікувати
Відповісти
Не поняв картинки: це шо, мужик розбив останнє яйце?? :-)))
Відповісти
Тамара Миколаївна, сьогодні я прочитала статтю, але не памятаю на якому сайті, в якій не було вказана, що люди які відносяться до категорії які лікуються, податок не будуть сплачувати, окрім безплідних.
Відповісти
Lena, поки що ніхто нічого не платитиме! Читайте вище: "Регіонал Ярослав Сухий та член НУНС Катерина Лук'янова ПРОПОНУЮТЬ Верховній Раді запровадити податок на бездітність". Не факт, що цей законопроект взагалі колись стане законом.
Відповісти
Дурниці!!!! Кожна людина має сама вибирати, коли її народжувати і чи є у неї для цього можливості, умови. Хай держава спочатку забезпечить батьків достойним рівнем проживання, зарплатами, а тоді будуть стягувати податок! У депутатів треба зменшити виплати, тоді дітям більше буде!!!!
Відповісти
Щоб ви всі там подохли, сучі діти!
Вже не знаєте чим зайнятися, тільки но дай БАБКИ!
Відповісти
ну яку ще реформу можуть придумати сухий та богатирьова?вона ж гінеколог.ще тільки б хтось сказав де ті діти будуть жити?може спочатку подумати про житло ?вони набудували палаців і їм в голову не приходить.що люди живуть в гуртожитках в одній кімнаті по 2-3 сім"ї.невже будуть рабами торгувати?-тоді є сенс збільшувати народжуваність.
Відповісти
бред собачий.прежде чем собирать налоги на бездетность нужно нашим НАРОДНЫМ ДАРМОЕДАМ обеспечить молодёж стабильной работой и хорошей стабильной зарплатой и во вторых обеспечить жильёмт а потом уж обкладивать налогом.
Відповісти
Ці мразі вічно говорять про наповнення бюджету. Краще б менше то його наповнення деребанили всі кому випадає нагода. А тепер ще худоба злощасна лізе в особисте кожного нещасного без того вже обдертого й прославленого на весь Світ ,,гордого,, статусу -українець,користуючись нагодою здерти з нічого й так затуркане стадо нещасних людей. Краще займалися б підняттям економіки,а не й без того очевидним,безпощадним розкраданням всього що тільки можливо! Тоді буде за що тих дітей годувати. АЛЕ НАЙГІРШЕ - СТАДО ДАЛІ МОВЧАТИМЕ,адже моя хата з краю нич не знаву. Бля...
Відповісти
А якщо я за станом здоров'я не можу мати дітей, але дуже хочу, і грошей на ЕКО в мене також немає. То за що я повинна платити? Краще б держава допомогала необхідними коштами безплідним сімям мати дітей, а не ЗДИРАЛА б з них гроші.
Відповісти
Великолепно!!! А если проблемы со зроровьем и естественным путём ни как... А ЭКО очень дорогое удовольствие .. пусть тогда государство дает дотацию для проведения ЭКО, тем кто хочет иметь детей но не получается..
Відповісти
УКРАЇНЦІ ПІДНІМАЙМОСЯ НА РЕВОЛЮЦІЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ага, я , ты да мы с тобой
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Я згодна. Я не можу мати дітей. І я не зрозуміла чому я повина платити? І за що? В мене не маж дітей. Я платити нічого небуду)
Відповісти
А якщо людина не може мати дітей?Їй все життя платити податки?Це дурня якась!В мене є краща пропозиція: Скасуйте будь-ласка депутатські пільги і доплати,і повне державне забезпечення,і наша країна буде процвітати!
Відповісти
Дибіли!!!!
Відповісти
Уже не врут,не лгут, не брешут,
А льют помои через темечко страны.
Уже не мнут, не бьют, не режут,
А норовят тишком пальнуть из-за спины.

А в телевизоре одни и те же рожи -
Визжат, босят и буратинят голоса.
И все похожи, и всё похоже
На попугайно-канареечный базар.

Уже не идут, не прут, не скачут,
Уже вертляво и стремительно ползут,
Не огорчаются, не охают, не плачут,
А всё терзаются и всё нутро грызут.

А в телевизоре смешно как в зоопарке
И так же пахнет и такая же неволь
Да депутатишки - что мёртвому припарки
Играют доктором прописанную роль.

Уже не квакают, не хрюкают, не квохчут,
Уже вороны перешли на волчий вой.
Не сажают, не сминают и не топчут,
Уже вбивают в землю прямо с головой.

А в телевизоре цветные педерасты
Вопят и скачут да и водят хоровод
Беззубы, стрижены, вихрасты и гривасты
И кто кого из них - сам черт не разберет.

Уже не чевствуют, не славят и не здравят,-
Уже развешивают тихо ордена...
Не назначают, не снимают и не ставят,
А поднимают и вдевают в стремена.

Уже давным-давно не пахнет "украинством",
И не поймёшь теперь где гусь, а где - свинья.
И всем присвоено ещё одно гражданство -
Я гражданин "страны всеобщего вранья".
Всем нам присвоено ещё одно гражданство -
Я гражданин "страны всеобщего вранья"
Відповісти
Дурість, а не законопроект. А якщо хтось із подружжя просто не може мати дітей. Мені що вигнати свого чоловіка з дому щоб найшов собі іншу дружину??? Ахінея якась. ДУРІСТЬ.....
Відповісти
Звісно, всі ми знаємо,яким містом думають наші можновладці, мій чоловік вже запропонував розлучення,бо він не має дітей ,а я маю сина.
Відповісти
Цей законопрект це справжня дурість!!!!!!!!! Хіба чоловік чи жінка, які по медичним показникам не можуть мати дітей,винні у тому,що вони бездітні !!!! Є люди які роками лікуються,а це коштує багато грошей,чи може вони хочуть оплачувати лікування цим людям?!!!!! а тоді оподатковувати одну дитину????!!!!!
Дивно те, що у такому несумісному для ношого суспільства зоконопроекті активну участь бере жінка!!!!!!! Може вона б перед тим задумалась трошки .як воно людям приносити на роботу довідку про безплідність і дивитися потім в очі колегам!!!!! адже не у довідці не вказана причина безплідності!!! А про дитсадки Володимир Бондаренко правильно висловився ,я вже 2 роки не можу добитися щоб мою дитину прийняли У НИХ МІСЦЬ НЕ МАЄ!!! ХОЧА ЗАЯВА ВЖЕ ДАВНО ЛЕЖИТЬ,хіба це нормально!!!!!!!!!!!!! Аскільки грошей треба дати при оформленні дитини в садок??? Хай краще чимось корисним займуться а не образою людей по безпліддю!!!!!!!
Відповісти
Регіонал Ярослав Сухий та член НУНС Катерина Лук'янова - ще одні болвани.
Відповісти