Люди, які прибирають луцькі вулиці. ФОТО

Люди, які прибирають луцькі вулиці. ФОТО
Свого часу Луцьк називали одним із найчистіших міст України.

Нині ж обласний центр Волині не може цим похизуватися, хоча це питання доволі дискусійне. Хтось каже, що у Луцьку завжди чисто і затишно, хтось нарікає на сміття. Хоча скаржитися треба насамперед на тих, хто викидає непотріб собі під ноги.

У всякому разі двірників у місті побачити можна часто. Восени їм додалося роботи, хоча іноді хочеться, аби жовте листя ніхто не збирав.

Як у звичайний будній день прибирають місто спостерігав луцький фотограф Павло Березюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: фото, цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дякую Вам за працю.
Відповісти
Краще сфотографуйте тих хто гадить,хай соромно їм буде.Чисто не там, де прибирають,а там,де не смітять.
Відповісти
"Чисто не там, де прибирають,а там,де не смітять. "
++ МНОГО

И спасибо тем, кто убирает за мизерную плату.
Відповісти
Ще бомжів зніміть
Відповісти
Я ты выйди, помахай метлой и докажи что у тебе чистый двор, а потом пиши про бомжов!Кроме ложки, ручки и ещё одного места, ты, наверное, в руках тяжелее ничего не держал!
Відповісти
Дякую за тяжкий труд.
Відповісти
гарна ідея!
Відповісти
особливо вражають віники,і "контейнери" для сміття, зроблені із підручних матеріалів! 21 століття, рухаємося в Європу?!
Відповісти
Велика вам за це подяка!!!
Відповісти
шонібудь
Відповісти
І до чого це? А може вони би не хотіли, щоб їх фото були в неті!?
Відповісти
"країна пл=овина знати героїв в лице"! Мега круто!
Відповісти
Колись дітей в школі жахали, що мовляв,не будете вчитися - підете махати віниками, тобто двірником.
Так і виросло покоління, що боїться навести лад,аби люди не побачили в руках мітлу...
Тепер - це робота, за яку платять реальні гроші (якщо працюєш на приватній фірмі чи у приватника), в ЖЕКу платять дуже мало. На такі гроші не проживеш.
Хто як ставиться до роботи. Це можна помітити за дворами та околицями.
Дякую, фотографу, що зумів щось придумати, побачити, оцінити незвичне у буденному! Пройдіться ще дворами і зазначте - який кращий. Може через інтернет начальники ЖЕКів побачать роботу своїх підопічних.
Відповісти
поважаю цих людей !!!!! сміття завжди викидаю тільки у смітники.

Відповісти
Добрий фоторепортаж! Дякую! Зверніть увагу - серед двірників більшість жінок, а всі двірники старшого віку. Скоро буде холод і багато снігу, тож почнуться нарікання, що помалу прибирають, не встигають очищати вулиці від снігу. А як ці люди у своєму похилому віці можуть з тим цсім справитися. як правило, найбільше нарікають дужі молоді люди, які й самі можуть багато чим допомогти, а не лише нарікати.
Відповісти