вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Людина Януковича оцінила роботу луцьких чиновників. ФОТО

Людина Януковича оцінила роботу луцьких чиновників. ФОТО
Заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова розпитала лучан, чи подобається їм якість надання послуг у ЦНАПі.

Огляд Центру надання адміністративних послуг відбувся у межах робочого візиту Ірини Акімової на Волинь 18 жовтня.

Заступник голови адміністрації Януковича ознайомилася із роботою Центру і новими послугами, які запропонували громадянам в установі. Так, перший заступник голови управління Державної міграційної служби у Волинській області Олексій Чернишев розповів, що декілька днів тому до ЦНАПу «переселили» міграційну службу.

Тож, відтепер лучани можуть отримати паспорт або ж поміняти фотокартку у ньому, звернувшись у Центр. З його слів, відтепер цими процедурами буде займатися адміністратор у ЦНАПі.

Однак, Олексій Чернишев зауважив, що виданням паспортів займаються у ЄДАПСі, який наразі у Луцьку базується не в ЦНАПі. Тож, це є дещо проблемним питанням.

Ірина Акімова запропонувала вносити пропозиції щодо вирішення цієї ситуації, аби сприяти її вирішенню.
Окрім того, заступник голови адміністрації президента ознайомилася з роботою обласних управлінь, які розташувалися у Центрі. Зокрема, із розмови із начальником головного управління Держкомзему в області Василем Василенком, вона дізналася, що великою проблемою на Волині є низькі ставки орендної плати за землю. На його думку, їх треба переглянути і підвищити.

Ірина Акімова запитала про роботу ЦНАПу у лучан, зокрема поцікавилася, чи подобається їм рівень обслуговування. Загалом люди, з якими спілкувалася заступник голови адміністрації Януковича, оцінили роботу Центру як позитивну.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"оцінили роботу Центру як позитивну" - повинно бути " чудово", "фантастика", "супер".
Панове з центру зважте на те, що позитивно це не оцінка. Оцінка є незадовільна, добра, відмінна !
Відповісти
А тітонька така нівроку. Серйозна мадам наші владці які курдуплі біля неї))
Відповісти
Віктор прислав у зальотну область наглядача)))) Боря дама навіть тобі не по-зубам)) Вона старих коней пристрелює)))))
Відповісти
"Людина януковича" - в нас яник встиг стати рабовласником, чи що ? Агов, журналісти, добирайте слів, будьласка.
Відповісти
Зла донецька жінка. А її голосу може позаздрити навіть знаменитий російський баритон Дмитро Хворостовський. Погано, коли у жінки багато чоловічого. "Коня на ходу остановит...". Шия накачана, як в бугая. Таку на одному місці не візмеш - треба путати... Така собі -рядовий бухгалтер для районної заготконтори у відділ "Роги і копита".
Відповісти
біля неї подивись..в очко голки залізе..слава партії радной за чисте небо та що голоду нема..поліщуки поддєржать районами хоча б..борис він наш..
Відповісти
А ще уявіть собі, що на якійсь нараді в Великобританії місцевий чновник чи чиновниця будь-якого рангу виступає на румунській мові?!Нонсенс!
Відповісти
А ви не знаете, що знання англійської мови, у чиновників багатьох країн, є обов'язковим? От чиновниця і використала можливість, що заслуговує тільки на повагу!!!
P.S. А вам все нейметься, в усьому подвох шукаете?!:) Самі не бум-бум, а іншим заздрите!!!
Відповісти
Ото і погано, що "бачив близько" і нічого не розгледів!:)
Те що поляк в Україні і по англійськи, а наш чиновник у відповідь йому - це погано?! Ото так і будемо жити, поки такі, як "бачив близько" будуть своїх людей обс..ть, а у інших вад не бачити!
Відповісти
товаріщ..холуйство..відвідала холуйово..
Відповісти
http://uainfo.org/news/14477-irina-akimova-reshila-spat-s-larisoy-dokovoy-zakonno.html
Відповісти
І шо ця мілфа, всандалила троха волинянським "адмін працівникам"?
Відповісти
Палата №6 у Теремно по тобі плаче!!! Там тебе швидко зареєструють!:)))
Відповісти
Шановні модератори сайту ви хоча б і з за того, що жінка " фільтрували " б висловлювання. А то всі хто читатимуть коментарі складуть собі враження, що на Волині всі такі д........
Але на жаль останнім часом сайт перетворюється " на помийну яму ". Шкода. А був самим авторитетним та професійним.
Відповісти
жінка має всю Україну.май повагу до нас.чого ти лучанином підписуєшся..підлабузник держкомісар-пишги правду..чи дєдушка заслужений з кличкою Маузер?
Відповісти
"та"... пійшов ти на...!!!
Відповісти