Людина Януковича оцінила роботу луцьких чиновників. ФОТО

Людина Януковича оцінила роботу луцьких чиновників. ФОТО
Заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова розпитала лучан, чи подобається їм якість надання послуг у ЦНАПі.

Огляд Центру надання адміністративних послуг відбувся у межах робочого візиту Ірини Акімової на Волинь 18 жовтня.

Заступник голови адміністрації Януковича ознайомилася із роботою Центру і новими послугами, які запропонували громадянам в установі. Так, перший заступник голови управління Державної міграційної служби у Волинській області Олексій Чернишев розповів, що декілька днів тому до ЦНАПу «переселили» міграційну службу.

Тож, відтепер лучани можуть отримати паспорт або ж поміняти фотокартку у ньому, звернувшись у Центр. З його слів, відтепер цими процедурами буде займатися адміністратор у ЦНАПі.

Однак, Олексій Чернишев зауважив, що виданням паспортів займаються у ЄДАПСі, який наразі у Луцьку базується не в ЦНАПі. Тож, це є дещо проблемним питанням.

Ірина Акімова запропонувала вносити пропозиції щодо вирішення цієї ситуації, аби сприяти її вирішенню.
Окрім того, заступник голови адміністрації президента ознайомилася з роботою обласних управлінь, які розташувалися у Центрі. Зокрема, із розмови із начальником головного управління Держкомзему в області Василем Василенком, вона дізналася, що великою проблемою на Волині є низькі ставки орендної плати за землю. На його думку, їх треба переглянути і підвищити.

Ірина Акімова запитала про роботу ЦНАПу у лучан, зокрема поцікавилася, чи подобається їм рівень обслуговування. Загалом люди, з якими спілкувалася заступник голови адміністрації Януковича, оцінили роботу Центру як позитивну.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"оцінили роботу Центру як позитивну" - повинно бути " чудово", "фантастика", "супер".
Панове з центру зважте на те, що позитивно це не оцінка. Оцінка є незадовільна, добра, відмінна !
Відповісти
А тітонька така нівроку. Серйозна мадам наші владці які курдуплі біля неї))
Відповісти
Віктор прислав у зальотну область наглядача)))) Боря дама навіть тобі не по-зубам)) Вона старих коней пристрелює)))))
Відповісти
"Людина януковича" - в нас яник встиг стати рабовласником, чи що ? Агов, журналісти, добирайте слів, будьласка.
Відповісти
Зла донецька жінка. А її голосу може позаздрити навіть знаменитий російський баритон Дмитро Хворостовський. Погано, коли у жінки багато чоловічого. "Коня на ходу остановит...". Шия накачана, як в бугая. Таку на одному місці не візмеш - треба путати... Така собі -рядовий бухгалтер для районної заготконтори у відділ "Роги і копита".
Відповісти
біля неї подивись..в очко голки залізе..слава партії радной за чисте небо та що голоду нема..поліщуки поддєржать районами хоча б..борис він наш..
Відповісти
А ще уявіть собі, що на якійсь нараді в Великобританії місцевий чновник чи чиновниця будь-якого рангу виступає на румунській мові?!Нонсенс!
Відповісти
А ви не знаете, що знання англійської мови, у чиновників багатьох країн, є обов'язковим? От чиновниця і використала можливість, що заслуговує тільки на повагу!!!
P.S. А вам все нейметься, в усьому подвох шукаете?!:) Самі не бум-бум, а іншим заздрите!!!
Відповісти
Ото і погано, що "бачив близько" і нічого не розгледів!:)
Те що поляк в Україні і по англійськи, а наш чиновник у відповідь йому - це погано?! Ото так і будемо жити, поки такі, як "бачив близько" будуть своїх людей обс..ть, а у інших вад не бачити!
Відповісти
товаріщ..холуйство..відвідала холуйово..
Відповісти
http://uainfo.org/news/14477-irina-akimova-reshila-spat-s-larisoy-dokovoy-zakonno.html
Відповісти
І шо ця мілфа, всандалила троха волинянським "адмін працівникам"?
Відповісти
Палата №6 у Теремно по тобі плаче!!! Там тебе швидко зареєструють!:)))
Відповісти
Шановні модератори сайту ви хоча б і з за того, що жінка " фільтрували " б висловлювання. А то всі хто читатимуть коментарі складуть собі враження, що на Волині всі такі д........
Але на жаль останнім часом сайт перетворюється " на помийну яму ". Шкода. А був самим авторитетним та професійним.
Відповісти
жінка має всю Україну.май повагу до нас.чого ти лучанином підписуєшся..підлабузник держкомісар-пишги правду..чи дєдушка заслужений з кличкою Маузер?
Відповісти
"та"... пійшов ти на...!!!
Відповісти