Луцький депутат мріє про Росію, а його діти живуть у Європі

Луцький депутат мріє про Росію, а його діти живуть у Європі
Депутат Луцької міської ради Микола Дендіберін (на фото) пояснив, що його краватка з російським прапором і гербом, у якій він прийшов на одну з сесій – це просто «данина моді».

Про це Дендіберін розповідав у інтерв’ю газеті «Луцький замок».

Нагадаємо, у краватці, яка викликала обурення частини депутатів, Дендіберін прийшов на сесію 25 вересня.

«Я якось пояснював, що це просто данина моді. Безумовно, я люблю гарно вдягатися, маю хороший смак. І так виходить, що можу гарно вдягнутися лише тоді, як іду на сесію міської ради», - сказав Дендіберін, відповідаючи на питання про причини вибору такої краватки.

«Вибираючи галстук, мені на очі потрапив саме такий (я його давно не носив)», - цитує депутата газета.

«Щодо проросійськості то хочу сказати, що Росія і Україна – це слов’янські народи. І як, може, ми порозумнішаємо, то будемо, безумовно, разом», - заявив Дендіберін.

«Нас пов’язують культурні, родинні зв’язки. Ми чомусь швидко забули, що у кожного другого-третього родичі живуть в Росії», - додав він.

Водночас Дендіберін підтвердив, що його діти живуть в Європі – в іспанському місті Вільярреал.

Зокрема, онук вчиться там в Академії футболу.

«Він вчиться в місцевій академії, вивчає 3-4 іноземні мови, але українську пам’ятає. І як мм приїжджаємо до нього, спілкується з нами українською», - розповів Микола Дендіберін.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось тобі і держслужбовець!На панель нехай іде показувати ,який він модний.Маразм...
Відповісти
Вуйко з полонини!!!
Відповісти
Оце-то держиморда!
Відповісти
У мене родина і в Польщі і в Росії, то й що? Висновок - дебілів і на Волині хватає, коли таких в депутати вибирають
Відповісти
Давно відомо, що найбільші руссопатріоти і руссофашисти це ж.ди.
Відповісти
маладца! наш человек
Відповісти
Не депутат ,а дебіл і хто цікаво таких вибирає?
Відповісти
Ти ж і вибрав
Відповісти
От я і моя сім*якраз за того дибіла не голосувала.
Відповісти
Після бою кулаками не махають. За цього депутата голосували не і в Тель-Авіві чи Москві, а в славному граді Луцьку. Ось про що тоді писала місцева преса:"Депутатом обраний Дендіберін Микола Євгенійович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Луцьку, тренер по футболу, голова громадської організації, член Політичної Партії «Фронт Змін», висунутий Луцькою міською організацією Політичної Партії «Фронт Змін». Так так, того самого фронту нардепа Яценюка. Саме його, цуценюка, протеже дають найбільше так званих тушок в українському парламенті...
Відповісти
Влад,а я ще доповню,що цей горе-депутат і дальше продовжує розказувати "сон рябої кобили",що українці і москалі це слов"янські народи.Горе-депутате,мій онук,якому 14 років вже давно знає,що москалі це угро-фіни і прийшли вони на терени Європи із монгольських,диких степів,і ця дикість,ворожість,злоба,ненависть,загарбництво,неповага, притаманні сьогоднішньому москалю-кацапу.А жиди-дендиберіни не кращі за москалів-угрофінів.
Відповісти
конечно, Ваш текст насквозь преисполнен любви к ближнему.
кстати, основным ходовым товаром хваленой Киевской Руси были рабы, точнее, рабыни. Времена были такие, поганые. Почти как сейчас.
Відповісти
Ми самі себе садимо на саме дно вибираючи таких депутатів,а потім плачемо.
Відповісти
Дендіберін спілкується українською? Це жарт? Цей депутат і одного речення українською не скаже, а виявляється з внуком в Іспанії тільки українською говорить! Насмішили! Цікаво було б почитати пряму мову депутатів, без коригування та виправлень журналістами. Тоді б усі побачили хто є хто...
Відповісти
ну, справедливости ради - самое большое г..но в наших депутатских рядах обычно одето строго в вышиванку, хотя на комсомольских партбилетах их молодости хари такие, что хоть плачь.
а что там кто на шею себе повесил, это вопрос не пятый и даже не десятый.
Відповісти
Тільки комуністично-комсомольські-угро-фінські маразматики спроможні не поважати людей,які вбрані в вишиванки.Тупий шовіністе,ВИШИВАНКА це наша ЕТНІЧНА, НАЦІОНАЛЬНА ГОРДІСТЬ,а в гикавих-постоли, косоворотка і обісцяні портки.
Відповісти
Я не хочу писать , про депутата. Хочу напомнить некоторым..... - когда мы жили в мире и согласии , как вы выражаетесь с УГОРО-ФИНСКИМИ МАРАЗМАТИКАМИ , в Луцке за 20 лет с 1970-1991шод , было построено 100 тысяч квартир, 5или 6 крупных заводов, кинотеатр " Проминь" драмтеатр, все мосты по которым сейчас ездим, стадион, гражданский аэродром,вся инфроструктура к , 2или три больницы, всего и не перечесть и -это за 20 лет. А вот когда мы стали незалэжными от клятых москолей, за 20 лет с 1991 года построили несколько супермаркетов, массу аптек, банков, и конечно же частных дврцов настроили наши доблестные депутаты, с доблестными членами других " престижных профессий" Я радуюсь таким достижениям нашей независимости, когда проезжаю мимо дворцов котеджей, главное подальше от москалей с их имперскими замашками. Мы СВОБОДНЫЕ , только понять не могу ,от чего же все таки свободны от москалей или от нормальной жизни
Відповісти
Я не хочу писать , про депутата. Хочу напомнить некоторым..... - когда мы жили в мире и согласии , как вы выражаетесь с УГОРО-ФИНСКИМИ МАРАЗМАТИКАМИ , в Луцке за 20 лет с 1970-1991шод , было построено 100 тысяч квартир, 5или 6 крупных заводов, кинотеатр " Проминь" драмтеатр, все мосты по которым сейчас ездим, стадион, гражданский аэродром,вся инфроструктура к , 2или три больницы, всего и не перечесть и -это за 20 лет. А вот когда мы стали незалэжными от клятых москолей, за 20 лет с 1991 года построили несколько супермаркетов, массу аптек, банков, и конечно же частных дврцов настроили наши доблестные депутаты, с доблестными членами других " престижных профессий" Я радуюсь таким достижениям нашей независимости, когда проезжаю мимо дворцов котеджей, главное подальше от москалей с их имперскими замашками. Мы СВОБОДНЫЕ , только понять не могу ,от чего же все таки свободны от москалей или от нормальной жизни
Відповісти
Чого розплакались козли ,чому скиглите!Ви ж самі обрали цих дивних людей у Раду,Дєндібєрєних,Голєвих,Бірюкових й інших,та й взагалі ця рада дивна та сволочна,ТО ж не скигліть а терпіть те що обрали! Бо ви ж цього заслуговуєте!Ви ж їж обирали?
Відповісти
Щодо смаку одягнутися, то цей депутат далекий від цього. На ньому завжди щось яскраве, як в півня чи фазана. Жовтий піджак, червона з білими вставками куртка, як в клоуна взуття, а ще смердить завжди від нього жіночими духами. Загалом, людина нездорова. В наш час це все лікується. Треба кваліфікованого психіатра, стиліста, дизайнера, конструктора одежі, врешті-решт. Розлад псіхики - хвороба не смертельна, але лікування потребує часу. Треба людині пояснити, підказати, вперто попрацювати над ним. А щодо Росії?..Чемодан, вокзал... Шкода людей, які живуть в Україні, кровно з нею повязані, і ненавидять її. Дендіберін - з їх числа. А ще шкода і боляче, що Дендіберін - футболіст, і більше ніхто. Людина повинна бути широкою, а цей чоловік нічого з себе не представляє.
Відповісти
Прошу виправити "псіхики" на "психіки". Приношу вибачення.
Відповісти
ДЕПУТАТ ВІД "ФРОНТУ ЗМІН"... Клоуни!
Відповісти
Зайдіть до нього в двір(Київський м-н 7-9) і побачите, що Він зробив для тих, хто його вибрав, а Ви, що зробили-полішуки, патріоти хренові?
Відповісти
Ну дак давай кожного, хто зробив щось у СВОЄМУ дворі, причому НЕ ЗА СВОЇ гроші, оголосимо Героєм України. Чи не забагато Героїв буде?
Відповісти
робив своїми руками(багато років до депутатства)
Відповісти