Смертельна аварія у Ковелі. ВІДЕО

Смертельна аварія у Ковелі. ВІДЕО
У Ковелі автомобіль "Тойота Камрі", який рухався з шаленою швидкістю, врізався в припарковану на узбіччі вантажівку: "Тойоту" вщент зім’яло, після чого вона спалахнула.

Пригода трапилася у Ковелі на вулиці Незалежності, в районі ресторану «Хортиця» у суботу, 19 жовтня, близько 20:00. повідомляє ПроКовель.

На місце події прибули пожежники, які загасили вогонь. Рятувальники, розрізавши корпус легковика, вивільнили пасажира і водія - чоловіків 27-ми та 26-ти років.

Однак виявилося, що пасажир отримав травму не сумісну з життям. Іншого учасника ДТП, який ще подавав ознак життя, каретою швидкої допомоги доставили до лікарні, де прооперували.

Слідчо-оперативна група Ковельського міськрайвідділу ВС у Волинській області з’ясовує причини аварії. Ведеться слідство.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
жаль хлопця, толковий був...
Відповісти
Шкода хлопчину ,такий молодий .дуже розумний.ввічливий.добродушний .Хтоб не звертався за допомогою ,всім допомагав.Земля буде пухом ,царство небесне.
Відповісти
І грубо порушував ПДР в центрі міста по доброті душевній.
Відповісти
Шкода пасажира, водій повинен теж здохнути
Відповісти
Шкода, що загинув пасажир, а не водій, так було б одним дебілом менше...
Відповісти
Дибіл сука ти во
Відповісти
А хто цей ("...молодий .дуже розумний.ввічливий.добродушний...")хлопчина???
Відповісти
Пасажир він. Служив людям...
Відповісти
Я зрозумів, що ПАСАЖИР! А звати як, де служив ... людям????
Відповісти
Пасажира звали Саламатов Олександр, дуже хороша людина була
Відповісти
це він - Начальник ПДПЧ-19 міста Ковеля Олександр Саламатов
Відповісти
Как бы вы не называли водителя, как бы вы не оскорбляли его- все равно он останется человеком...а ошибку может допустить каждый из нас
Відповісти
Яку ошибку? Їхав він явно більше 60км/год.Не маленький, розумів, що може статись. І жаліти його тепер? А якби там люди були, а не вантажівка? Повторююсь, єдний, хто заслуовує на співчуття - пасажир.
Відповісти
Яку ошибку? Їхав він явно більше 60км/год.Не маленький, розумів, що може статись. І жаліти його тепер? А якби там люди були, а не вантажівка? Повторююсь, єдний, хто заслуовує на співчуття - пасажир.
Відповісти
Цей придурок завжди їздить на підпитку, про яку помилку може бути мова?
Відповісти
чому взагалі коментується ця новина?
Відповісти
Наслідки аварії ковельського кукурузника?
Відповісти
Саша справді був дуже хорошою людиною!
Відповісти
888 - да,я чув що він часто їздить на підпитку,а цього разу він був дуже п'яний!!!
Відповісти
888 - да,я чув що він часто їздить на підпитку,а цього разу він був дуже п'яний!!!
Відповісти
А хто знає прізвище водія?
Відповісти
баглик
Відповісти
СПИВЧУВАЮ РОДИНИ ЗАГИБЛОГО.САША БУВ ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ ДУЖЕ ШКОДА ЩО ТАК СТАЛОСЬ.
Відповісти
всі знають
Відповісти
Шкода хлопців, мої співчуття близьким та рідним людям... А судити водія...Бог йому суддя... Всі ми помиляємось і щоденно...просто ціна помилки завжди різна. P.S. Наші помилки залишаться в пам"яті і осядуть в совісті...і нам з цим жити... Будьте уважні!!!
Відповісти
Суд Господній розсудить усіх.А хто їздить п"яний за кермом задумайтесь!Взавтра це можете бути ви!!!!!!
Відповісти
родина загиблого моліться
Відповісти
Шановні відвідувачі сайту! Я дуже добре знаю і пасажира і водія й мушу сказати, що в даному випадку судити водія непотрібно з однієї причини - сам загиблий, САЛАМАТОВ ОЛЕКСАНДР, не хотів би цього 100%. Вони були найкращими друзями й прямого злого умислу вбити САШКА у водія не могло бути апріорі. Тут зіграв свою злу роль той факт, що водій все своє життя був "розгільдяєм", а це розгільдяйство постійно йому сходило з рук, він звик їздити п'яним і не нести за це кару, а 19.10.2013 така поведінка вилізла йому боком, а для його найкращого друга закінчилася летально. Зрештою й САША дуже добре знав про це, і коли ВІН сідав до нього в автомобіль, прекрасно розумів, що піддається дуже великому ризику. Не подумайте, що я вигороджую водія, він однозначно винен, але найбільшою карою для нього буде життя з "величезним каменем на грудях", можете в цьому навіть і не сумніватися.
Що стосується Саламатовва Олександра, то назвати його хорошою людиною, це означає нічого не сказати, ВІН був "ПЛАТИНОВЮ ЛЮДИНИЮ". Настільки комунікабельного й доброзичливого чоловіка в своєму житті я не зустрічав. ВІН незважаючи на свій молодий вік (27 років) знаходив спільну мову з усіма людьми незалежно від віку і статі. Ці слова підтверджуються кількістю присутніх на сьогоднішньому похороні. Такої маси людей на поминках я ще не бачив. Й загинув ВІН якось символічно: врізалися вони у вантажівку свого хорошого знайомого + місце аварії знаходиться в безпосередній близкості до житла коханої САШКА.
НЕ ЗАБУДУ ЙОГО НІКОЛИ !!! НЕХАЙ ЗЕМЛЯ ЙОМУ БУДЕ ПУХОМ, ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ, СПОЧИВАЙ З МИРОМ!!! МОЛИСЯ САШКО НА НЕБІ ЗА НАС ГРІШНИХ!!!
Відповісти
немає чого "гатовим"їздити і не перший раз ,але робити з нього винного,щоб вигородити Баглика не треба по це свинство зі сторони друга і не повага до мертвого!!!!!!!!!!!!
Відповісти