Фотовиставка Діани Іванкової

Фотовиставка Діани Іванкової
Про фотографію

Фотографія – це секрет в секреті. Чим більше вона відкриває, тим меньше розумієш. Це гра світла і кульмінація моменту :)

Чудове поєднання... Точка відвертості та артистизму. Лишати в колекції мить, чітку мить життя... В ній – неосяжність. Насолоджуватися процесом, відверто розуміючи, що отримаєш ще й результат.

Про тіло

Тіло – це істина, контакт з реальністю, храм, міст, самий прекрасний феномен!

Любити його, насолоджуватись ним – це велика майстерність, що дозволяє отримати чітке бачення життя, вільного від ілюзій. Це шлях до божественного!

Про душу

Душа простягається набагато далі від тіла, туди, де край власного простору. У житті не буває випадкових людей: їх душі переливаються з однієї до іншої, наповнюють або спустошують.

Люблю

Життя, тому що такого більш не буде.
Люблю людей, легких на підйом та на обійми.
Дякую всім, хто є, надихає, запускає в рух діафрагму, дістає аж до серця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 55
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Си файно.
Відповісти
Мовчу,офи-Геть
Відповісти
Очень круто!
Но,сейчас какая нибудь недовольная морда прибежит и всё обосрёт.
Відповісти
Пришел , хотел обосрать....несмог. ХОРОШО
Відповісти
Ще б я у тому щось розуміла... Гарно, нічого не скажеш!Фото з дупкою порадувало ^_^
Відповісти
СУПЕР ,класно природа вона завжди досконала
Відповісти
Шедеврально, гарно, зі смаком і відчуттям краси.
Гра світла і тіні зачаровує.
Відповісти
Нарешті щось толкове.Діана, Ваші роботи-шикарні!
Відповісти
Торік мала нагоду і щастя робити з Діаною інтер'ю у її студії для «Слова Волині». Вражена нею, як людиною, фотографом, жінкою, матір'ю і тонким знавцем людської сутності. Таємничим чином Діана навчилася її роздивлятися через об'єктив фотоапарата. Дякую за знайомство і естетичне задоволення. Успіхів!
Відповісти
roboty diysno zavorozhuyut'....ale shcho dumayut'tsi goli divuli .Yim tak podobayet'sya?
Відповісти
Чомусь нічого не сподобалось. Усмішка від копірайт. Невже хтось схоче використати чужу волохату @@@@ для комерційних цілей. Як на мене забагато фотошопу. А на фото з роздвинутими ногами жінка ніби з кадиком.
Нічого красивого не побачив. Навіть якось бридко стало. Голі та бридкі. Інших робіт фотографа не знаю. Тому коментувати в загальному не берусь.
Відповісти
ось! ось! воно! бомбезно)
Відповісти
Якість, техніка-да! Але ловлю себе на думці: що несуть ці фото? Нічого...
Відповісти
Думав це я мав зробити, а це ви зробили.
Відповісти
деякі фото просто жахливі...
Відповісти
Технично, грамотно поставленый свет но увы как-то бездушно и пустовато. Иллюзия эмоций и экспресии и только. Хотя третья сверху, довольно эмоциональна, понравилась.
Відповісти
Це що за збочення?
Відповісти
Збочення? Спереднення скоріше. ;)
Відповісти
Складна робота. Знайти модель для зйомки, попросити роздягнутися. Підібрати приміщення з декоративною ванною.і т.д.
Але. Знайти "жіночну" фотомодель на яку буде приємно дивитися. Грамотно сфотографувати. Подати тіло людини так, щоб воно нам щось розповідало.
Радість, горе,сміливість, дурість. Все це залежно від сюжету.
На цих фото я побачив - нічого. Модель ніби з штучними грудьми. До чого вона сипе собі на голову сміття. Про що цей образ.
Малюнок на оголенному тілі ні про що. Героїня з Японії?
Фото № 1,2,6. Не вмієте користуватися грамотно фотошопом. Зверніться до вахівця. Ви ж на вистаку фото подали.
Фото № 5 сподобалось постановко.
Творчих вам успіхів. Багато фотографів не може похизуватися навіть такими фото.

Відповісти
Я думаю, що фото - це всетаки не просто кляцнути шось фотоапаратом, а певне мистецтво передати мить, емоції.Що передає гола жопа...?
Відповісти
Жопа - це не орган, це стан душі...
Відповісти
ммм ... смакота !!!
Відповісти
фууу.... срамота!!!
Відповісти
Цицьки завжди в моді.
Відповісти
Не хотив би образити дівчину,але якісь ці фото пусті.Не зрозуміло,що хотіла автор передати ціма фотографіями.Всі ті хто пише ЦЕ КРУТО поясніть що тут круто?Але я повторюю, це моя точка зору...
Відповісти
Пишуть круто ті, у кого в однокласниках на аватарах людина в повний зріст на відстані 5 метрів на широкому куті знята. Як би не голі тіла, то ніхто б і уваги не звернув. Виглядає ніби знімав початківець або людина якій в житті все набридло. Бездумно відклацаний матеріал.
Сказати , що погано.Ні не погано. Просто ніяк. Пустоцвіт.


Відповісти
типово масовий ширпотреб інтернету, жування чужих соплів
Відповісти
Не хотіла так висловлюватись. Але з вами важко не погодитись. Нажаль фото "барахло"
Відповісти
http://www.ivankova-art.com/
Ось портфоліо студії. Знайдіть там хоча б одну цікаву фотографію. Про які виставки взагалі ми говоримо.
Відповісти
Да згідний, в тебе "Луцьк"на сайті гарніші світлини. Виставки - це для котиків і весільних образів, а також полісських портретів. Я підтримую думку Луцька.
Відповісти
Тема цицьок не розкрита!
Відповісти
технічно фото достатньо вдало виконані, хоча є з промахами і такі, де постобробка вбила кадр.
композиційно багато невдалих ракурсів, незрозумілих частин рук, ніг, тіл. - все те, що можна виправити, аби трішки більше приділити уваги постановці.
в більшості фотографій видно явне копіювання загально відомих кадрів, або імітація робіт колег по станку. але по суті повторення невдалі.
якщо взяти ці роботи і виставити у кількох фотосайтах - думаю критика і оцінки сказали б багато що про фото.
але для багатьох лучан і жителів області ці фото зразок шику та блєску, на жаль...
Сама Діана, цікава людина і є у неї ряд фотографій, котрі заслуговують на увагу і варті серйозних нагород...
Відповісти
Єдиний нормальний коментар. Підтримую!
Відповісти
шановні критики не заздріть! пророблена велика робота, а деякі фото не гірші за глянцеві видання. успіхів!
Відповісти
та будь хто робить багато роботи)))
нумо покажіть нам ці глянці?
Відповісти
Я розумію, що фотографія це суб'єктивні переживання, але ж треба якось готуватись до виставки!
Фото має бути цікавим глядачу, а не лише фотографу - я думаю в цьому суть подібних фотовиставок.
Що ці всі фотки передають? Я розумію, що школяри, які не бачили цицьк будуть вихваляти ці роботи.
Вдосконалюйтесь і показуйте свої кращі роботи. Успіхів!
Відповісти
Скажу правду.
Фотограф не чесний, він прийшов у виставку Любителів з вищої ліги.
Це наперед принижує досягнення попередніх участників.
Таким світлинам місце в на інших сайтах.
Фотограф прохання дайте дорогу молодим
Відповісти
))) з якоъ такої вищої? що принижує? хіба можна у фотографії, принизити когось іншими фотографіями?
Діана що - старенька бабця?
Відповісти
Ви Колега напевно ТОРМОЗ. Я впевнена, що Діана краща серед фотографів цього напрямку і Спостерігач правий, що натякнув на високий рівень робіт . Таким роботам не місце на наших соціальних сайтах, а на більш вишуканіших.
Без образ, вибачаюсь.
Відповісти
мені цікаво кого ви з фотографів цього напрямку можете порадити?
серед фотографів Луцька чи більш ширшого кола?
кожному своє, а фотографів дуже багато, і кожен зі своїми підходами та поглядами на життя та творчість
Відповісти
ви б притримали свій язичок. нічого тут високого немає. такі роботи якраз соцмережі і оцінять, а в серйзних сайтах ні.
Шановна Діана, скажіть чи ваші роботи ви виставляєте на фоторесурсах СНГ та зарубіжжя, де є можливість оцінок фото та критики?
Відповісти
Ну як би там не було, а мій коментар (вже другий) виявився аж сороковим. І це за два дні, майже рекорд. Думаю Діану варто привітать з успіхом, стілки не байдужих :-)
Відповісти
Класнi комерцiйнi фото для постерiв.
Був би не проти деякi з них бачити у себе вдома, в пiд`iздi ), на вiтринах мiста.

Якоi тут душi вимагають в цих фото?
Це спецжанр - художня еротика.

Дiана - профi.
Відповісти
Душа є у кожному творі будь якого жанру мистецтва, питання якого плану душа - це вже залежить від того, що вкладає автор у твір.
Відповісти
Бачу тут понаписували ))) у будь якого фотографа є фото хороші, не дуже і такі, що не сприймаються на загал.
іноді деякі фото більше подобаються загальній масі людей, а професіоналам ні - це нормально. іноді фото взагалі не сприймаються ніким, але вони не є менш цінними в художньому плані.
різнопланові фото, щоправда з вираженим еротичним змістом, на деяких серйозний філосовський зміст, але це бачення світу від Діанни Іванкової.
всім гарного дня
Відповісти
Добрий ранок. Пив каву і читав Ваш комент. Приєднуюсь.
"Масляна" - борд в центрі , класна робота фотографа і дизайнера!
Діана більше таких бордів роби- прикрась сірий Луцьк.
Відповісти
На Всеукраїнському рівні, не пройде навіть відбірковий тур. Про провесіоналізм годі згадувати. Журнал "Стиль" - це вам не глянець. Хіба ,що з точки зоку паперу. Не приплітайте сюди Білборди.Знайшли мистецтво.
Відвідайте хоча б одну фотовиставку і зрозумієте.
Оцінка 1/10.
Відповісти
ви не художник, ви просто зла людина, яка ховається за примітивною критикою і сидить в барі за чужий рахунок мудруєте і Фекаєте, як митець-невдаха.
Кожен сам собі режисер долі.
Відповісти
Коли заздриш, то це спонукає зробити щось більше і краще. В даному випадку нажаль відсутній такий настрій.
Відповісти
Умничка, Диана! Показала прекрасные тела, интересные фото, и вон как расшевелила наших "гениальных гениев"))Ну что тут скажешь, количество комментариев само за себя все сказало, буйная критика говорит лишь о том, что твои работы очень достойны! А для тех, кто не видит в этих фото смысла, для кого они пусты, тот просто перестал замечать вокруг себя прекрасное, и забыл о том, что естественная красота, это такое редкое явление в наше время...это теперь скорее экзотика...
Відповісти
http://slovovolyni.com/ukr/interviews/1282/
Відповісти
Неймовірні фото!
Відповісти
Класні фото, але не всі на жаль.
В деяких відчувається перебор , перенасичення якоюсь надідеєю.
Враження, що Діана нашвидкоруч склала колаж фото ( багато невиправданих повторів, які втомлюють сприйняття в цілому).
9 з 12 можна сміло давати.
P.s. Попереднім учасникам і двом наступним вище 5-6 з 12 можливих балів.
Відповісти
Отлично! Так держать!
Відповісти
duzhe dobre) 80% fotografij duzhe 4utjevi, i ja jak ne znavec vid4ula jih, 20% ne zrozumila golovnoji dumky, ale to 4erez te wo ja na znavec(jak ja vzhe skazala). Tak trymaty)
Відповісти