Як «Волинь» громила команду з райцентру. ФОТО

Луцька "Волинь" зіграла товариський матч з камінь-каширським ДОФ "Арбо".

Матч викликав підвищений ажіотаж в місцевого люду, - повідомили у клубній прес-службі.

Вболівальники заповнили місцевий стадіон і оплесками зустріли усіх гравців і тренерів команди, підтримували і своїх, і приїжджих футболістів впродовж усієї гри.

Після стартового свистка "волинянам" знадобилося трохи часу, щоб звикнути до поля і вже до 20 хвилини Бабатунде оформив дубль. Його приклад підхопив Селін і рахунок став 0:4. Останнім у першому таймі забив Щедрий, реалізувавши вихід сам на сам.

У перерві головний тренер гостей Віталій Кварцяний нагородив команду-переможця першості району із футзалу, а також відповів на запитання журналістів.

"Ми раді бути сьогодні в Камені-Каширському, грати в присутності такої численної аудиторії. Ми продовжуємо грати на місцях, нам подобається приїздити в гості в невеличкі міста Волині, адже тут живуть наші вболівальники. Керівництво "Волині" хотіло б приділяти більше уваги саме розвитку футболу на місцях", - розповів Віталій Кварцяний в коментарі журналістам.
На другий тайм традиційно для "Волині" вийшов новий склад, який забив господарям ще шість голів, пропустивши лиш одного разу. Вразили ворота "Арбо" двічі Козьбан та Хомченко і по одному разу Мемешев і Никитюк. У результаті перемога "Волині" 11:1.

Склад "Волині" у першому таймі: Літовченко (Шеліхов, 30) – Сімінін (капітан), Масло, Годований, Шіш – Скоба, Гошкодеря – Бабатунде, Щедрий, Шумахер – Селін

Склад "Волині" у другому таймі: Шеліхов (Неділько, 60) – Карасюк, Нємчанінов, Харченко, Задерецький – Коблюк, Бікфалві – Мемешев, Хомченко, А.Никитюк – Козьбан