Мер Луцька заборонив прибирати оглядовий майданчик

Мер Луцька заборонив прибирати оглядовий майданчик
Луцький міський голова Микола Романюк хоче, аби комунальники не прибирали сміття на оглядовому майданчику.

Про це він заявив 22 жовтня під оперативної наради у міській раді.

Мер вважає, що вулицю засмічують самі мешканці. А потім просять, щоб там прибрали.

«Зробили їм вулицю, поставили ліхтарі, лавочки… Не чистити! Хай ходять в смітті», - звернувся Романюк до директора департаменту ЖКГ Івана Кубіцького.

Нагадаємо, оглядовий майданчик «Панорама Луцька» відкрили у вересні минулого року.

Об'єкт розташований на перехресті вулиць Квіткової та Гірної, що поблизу вулиці Львівської. Вже навесні 2013-го там «зліз» асфальт. Ремонтувати його почали влітку, вирішили об'єкт зменшити приблизно на півтора метра, якраз по лінії, де асфальт зруйнувався. Загалом на це витратили приблизно 20 тисяч гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чому проблеми мера і мешканців мають заважати мені сходити на оглядовий майданчик, це взагалі якийсь дитячий садок.
Треба вирішувати проблеми не на "емоційному рівні", а враховуючи інтереси всіх громадян, особисто для чого і потрібен мер.
Відповісти
ті не хочуть прибирати, цей не хоче, ну і добре, а жити в лайні, це так по нашому
Відповісти
Поки самі не навчимось культурно жити! ні одна влада нам не допоможе!
Правильно Романюк зробив!!!
Відповісти
Закопали в майданчик кучу бабла, зробивши все "насеру матері",і бюджет сімї своєї поправивши!
Місцеві будівельне сміття, самосвалами туди не звозять!
Якщо місцеві фігануть черговий самосвал з обриву в низ, що тоді наш "голува" заспіває.
Відповісти
Місцеві приберуть і поставлять шламбаум, щоб всякі "піжони" не ганяли, по вулиці де гуляє куча дітей гонки, і не пиячили на лавочках, і сумнівні вантажівки не будуть їздити.
І слідуючий момент. Контейнер зі сміттям повинен стояти в стороні,але сміттярі з Луцьккомунтранса кидають його майже на майданчику, і після їхнього приїду залишається море випавшого сміття, яке вітер і ганяє по оглядовій.
Відповісти
Cлушна думка на рахунок шлагбауму.Ліхтарів щось не бачила.Прикро,що гарне починання обернулось на прикрі непорозуміння.
Відповісти
Навіть шлагбаум не допоможе, бо цей бруд роблять виключно місцеві. Сама бачила, як жіночка виносила відра сміття з подвір"я і викидала біля майданчика. На питання що ви робите, вона спокійно відповіла: "а куди мені його дівати?" От і виходить, самі потрохи накидають, а звалюють на якісь самосвали, бо ж такі гори сміття можна зробити і самим, тим паче, що мусору у жителів своїх хат більше, аніж у жителів квартир.
Правельно Романюк зробив, хай хоч раз самі між собою домовляться і перестануть гадити у себе під носом, а тоді вже з фантомними самосвалами мер розбереться.
Відповісти
На 2чи пак на 3-ри вулиці 1-н контейнер для сміття.Як це може бути чисто? А смосвали вивозили будівельне сміття то є правильно?Навезли чорнозему засипали сміття -то доведіть до толку.А майданчику бути тут Голова зробив правильно.
Відповісти