Показали, яким може бути фонтан у центрі Луцька. ФОТО

Показали, яким може бути фонтан у центрі Луцька. ФОТО
На розгляд лучан пропонують варіанти світло-музичного фонтану на Театральному майдані.

Проекти опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook луцький міський голова Микола Романюк.

Так, мер міста завантажив дві світлини, на яких ‒ варіанти того, яким можуть зробити фонтан-довгобуд у центрі Луцька. У коментарях до публікації користувачі взялися до жвавого обговорення запропонованих проектів. Більшість ‒ за варіант №2.



«Другий варіант кращий. Але наш народ всерівно охрестить фонтан «клізмою». А якщо думати ще й про зміну форми, то спорудження ще може затягнутись на роки», ‒ пише Михайло Наход.

«Той що ліворуч, схожий більш на щось строге, другий варіант на щось 19ст. Оскільки більше подобається Вікторіанський стиль, тому обираю той, що праворуч», ‒ зазначає Денис Колесник.

Лучани цікавляться, де можна проголосувати за той варіант, який подобається більше.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
фонтан фонтан(=
Відповісти
нехай вже буде який небуть з цих двох аби БУВ! Скільки ж можна шоб в обласному центрі ЦЕНТР міста був як незрозуміло шо
Відповісти
чьо клізма? Мені на ключ схожий. Символічно: ключ від міста, в центрі міста, де вода б'є ключем.)))
Відповісти
Вони що - знущаються?
Кожен рiк однi тi самi теревенi про фонтан.

Мiй варiант - зробили Шишка? то зробiть фонтан з Аполлоном! З фонтанчиком в причинному мiсцi.
А пику чию? Одного з трох мерiв Незалежностi - будуть радi (Кривицький, Шиба, Романюк).
Відповісти
Без чмошного гранiтного оздоблення не можуть
Відповісти
Напевне в "автора" статті з "клізмою" багато чого пов'язано в цьому житті, якщо це те що прийшло йому в його "хвору" голову.
Відповісти
скіль той фотан засраний стоїть в цетрі луцька і бля ніхто скіки років ніуя не робить. ВОЛИНЯКИ ТУПАр..Лі
Відповісти
Льомка, закрийся і згинь!!! Вали в свій Львів і убийся там в одній з ваших довбаних засраних вуличок!
Відповісти
а він таки правий
Відповісти
Романюки,робіть тротуари і покрівлі ,а не піартесь на фонтанчиках і лавочках...
Відповісти
Саме цікаво, хо коли його починали будувати, то мабуть і план був і гроші були. Мабуть, треба у екс-мера спитати, той що починав будувати. там ще мали бути якісь спонсорські кошти.
Відповісти
ФАЛОФОНТАН
Відповісти
чого стогните .як зроблять то всі припретесь
Відповісти
тобі?12?
Відповісти
Паша +1 : "Фалофонтан" Пілотна секретна назва сього проекту))
Відповісти
А що доопрацювати конструкцію неможливо? На мій
погляд 2-й варіант КРАЩИЙ, але доробити і залишити
лише круглу форму без подовження(забрати цю замочну
"скважину")! І відовідно ще вільна площа з'явиться!
Так гарніше буде.
Відповісти
Бачу, у кожного виникають свої асоціації щодо форми ...) А що, просто кругленький буде не достатньо гарним? Ще й на алею слави місцевого розливу вистачить місця;)
Відповісти
Головне фонтан буде!
Хай було корито хай буде "градусник" аби був фонтан
Відповісти
А мені варіант з "ПИСАЮЩИМ РОМАНЮКОМ" подобається!Креативно та сміливо!Одразу буде видно, що мер Луцька відважний та серйозний. І знову ж таки КРАСІВО!!!
Відповісти
так у нас у Луцьку вже всюди порядок навели, ото лише фонтану не вистачає, краще дороги прокладіть панове можновладці.
Відповісти