Хелловін у Луцьку: Ку-Клукс-Клан, мерці та тварини. ФОТО

Хелловін у Луцьку: Ку-Клукс-Клан, мерці та тварини. ФОТО
Луцьк відгуляв Хелловін не лише вечірками в клубах, а й на вулицях міста.

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада обласним центром Волині, попри неукраїнське походження свята Хелловін, ходили зграї "мерців", "тварин" та різної нечисті.

Також цієї ночі у містом бродили люди, які носили балахони Ку-Клукс-Клану, расистської організації, яка діяла в США в XIX та ХХ століттях.

Варто зауважити, що луцькі розважальні заклади запрошують на розважальні заходи не лише 31 жовтня, а й 1 та 2 листопада.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: КУДИ ПІТИ У ВИХІДНІ










Фото з сторінок в соцмережі "Вконтакте" Саши Струк, Даши Мілінчук та Вітальки Костенка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: свято
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бляха, жена депутата с дочерью, совсем с катушек съехала
Відповісти
Я знаю Ніку і її маму,вони незїхали з катушок,просто святкували!Чі це вже заборонено?
Відповісти
американське походження? що курили журналісти ВолиньПост?
Відповісти
Офіційно - свято кельтського походження.
Насправді, це тупе комерційне свято, розкручене американцями, як і день Святого Валентина.
Чомусь нормальних свят, типу дня подяки наші не переймають, а ведуться на різну фігню.
Відповісти
Якби ми перейняли день подяки, це було б те саме, що вони святкували наш День Незалежності. Відчуйте різницю і прочитайте про історію походження Дня Подяки
Відповісти
Ну і дібілоїди, а потім всі в РАЙ захочутть.
Відповісти
вот одна довыё....сь - http://kriminal.tv/news/itogi-hellouinskoj-nochi-v-gluhove-povesilas-17letnjaja-krovavaja-nevesta.html
Відповісти
а чо на всіх фото отой хрон в розовому?
Відповісти
А матера-матера рідная,шо то такеє робиць на світі.
Відповісти
Придурки, а не люди! Лікуватись таким треба!!! Хворі люди...
Відповісти
Який абсурд... Волиньпост виловило зграйку розмальваних недоумків в центрі міста і давай вже про них писати і розміщати 100 фоток. На кожній світлині одні і ті ж самі морди...Люди,схаменіться!!!
Відповісти
Одна із шайок дебілів.
Відповісти
Виїхав в США, і буває таке, що іноді сумую за Батьківщиною. Але, зайшовши на "Волиньпост" і побачивши всі ці злі коментарі, відразу заспокоююсь і розумію, що вчинив правильно.
Відповісти
Ну і сиди сопи в дві дирки.
Відповісти
А чого в тебе українська розкладка на клавіатурі? Чи у тебе США - вид за вікном з луцького будинку?
Відповісти
Я напам"ять знаю українську та російську розкладку.
Відповісти
Компанія, вочевидь має багато вільного часу, хряпнули чарку-другу, і ось така ідея прийшла в голову. Брєд.
Відповісти
али вони всі лохі
Відповісти
бухай.божмуй.деградуй.
Відповісти
Хтось там говорив про рай? не думаю, що ті, хто пише тут коментарі образливого змісту потраплять саме туди. Люди просто повеселились. Не думаю, що всім американцям пряма дорога до пекла. А якщо для вас нафарбуватися і сфотографуватися гірше ніж напитися в тряпку на якесь інше свято (до прикладу на Пасху), то ви дибіли! от таким треба лікуватися, а не тим, хто на фото!
Відповісти
Згоден з цим. Мабуть через безпідставну критику і образи в коментарях люди тут самостверджуються.
Відповісти